Ośrodek Szczęśliwice: Monticello na poprawę nastroju

14 maja 2020
Ośrodek Szczęśliwice: Monticello na poprawę nastroju

Restauracja Monticello to nowe miejsce powstałe w Ośrodku Szczęśliwice, które z pewnością mile Was zaskoczy. Już wkrótce będziecie mogli ją odwiedzić, ale już teraz możecie skosztować pysznej włoskiej kuchni poprzez zamówienia online.

Monticello z mobilnym barem kawowym

Wszyscy, którzy planują wybrać się na spacer lub mają ochotę pobiegać po Parku Szczęśliwickim, mogą skorzystać z mobilnego stoiska kawowego. Na przebywających w parku czeka słynna włoska kawa i Gellatto, a także soki owocowe, woda oraz czekolada na gorąco.

Pamiętajcie, by podczas spacerów stosować się do zaleceń oraz zasad higieny. Odpowiedzialne zachowanie wpłynie na komfort nas wszystkich i pomoże nam w delektowaniu się pięknem przyrody.

Smakowity powiew wakacji, inspiracje płynące z literatury…

Gdy po spacerze nabierzecie ochoty na posiłek, możecie skorzystać z propozycji, które przygotował dla Was szef kuchni. „Festiwal owoców morza” to propozycja dla tych, którzy tęsknią za wakacjami i wykwintnymi smakami. Pizza Dante to z kolei pozycja obowiązkowa pozycja dla wielbicieli literatury i Dantego Alighieri. Pizza Dante, została podzielona na trzy części: Piekło, Czyściec, Raj i symbolizuje podróż, którą odbył poeta w „Boskiej komedii”. Warto wspomnieć, że 25 marca b.r. Włosi obchodzili Dzień Dantego, co była zapowiedzią przypadającej na przyszły rok 700. rocznicy śmierci poety.

Partner treści: Restauracja Monticello

www.monticello.pl