Komunikat ws. udostępnienia miejskich obiektów sportowych

31 grudnia 2020
Komunikat ws. udostępnienia miejskich obiektów sportowych

W związku z wprowadzeniem przez Radę Ministrówobostrzeń związanych z udostępnieniem funkcjonowania miejskich ośrodków sportu i rekreacji związanych z wystąpieniem stanu epidemii, skutkującej faktycznym wyłączeniem ich z użytkowania dla klientów indywidualnych oraz części zawodników zrzeszonych w klubach sportowych – uprzejmie informujemy, iż wychodząc naprzeciw interesom warszawskich klubów sportowych, w tym w szczególności ich zawodniczek i zawodników w Warszawie obowiązuje następujący system udostępniania obiektów przez miejskie ośrodki sportu i rekreacji (dla podmiotów uprawnionych zgodnie z rozporządzeniem Radym Ministrów i w okresie w nim wskazanym).

Pływalnie

Poniżej wskazane pływalnie pozostają otwarte dla podmiotów uprawnionych:

  1. pływalnia Stołecznego Centrum Sportu Aktywna Warszawa zlokalizowana przy ul. Inflanckiej 8 (w celu rezerwacji prosimy o kontakt: inflancka@aktywnawarszawa.waw.pl lub pod numerem tel.: 22 16 27 350)
  1. pływalnia Centrum Rekreacyjno-Sportowe m.st. Warszawy w Dzielnicy Bielany zlokalizowana przy ul. Lindego 20 (w celu rezerwacji prosimy o kontakt: biuro@crs-bielany.waw.pl lub pod numerem tel.: 22 835 00 08 w. 101)
  1. pływalnia Ośrodka Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy w Dzielnicy Żoliborz zlokalizowana przy ul. Potockiej 1 (w celu rezerwacji prosimy o kontakt: sekretariat@osir-zoliborz.waw.pl lub pod numerem tel.: 22 832 46 00)

Pozostałe miejskie pływalnie pozostają zamknięte.

Pozostałe obiekty sportowe (m.in. hale sportowe, boiska sportowe itd.)

Obiekty pozostają zamknięte dla klientów indywidualnych.

Szczegółowe informacje w zakresie zasad udostępnienia obiektów/Ośrodków Stołecznego Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA dla podmiotów uprawnionych zgodnie z treścią rozporządzenia Rady Ministrów dostępne są tutaj.

1 rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz.U. z 2020 r., poz. 2316, 2353 i 2430)