Stołeczne Centrum SportuAKTYWNA WARSZAWA

Górka Szczęśliwicka

Nasza oferta

Aktualności

O Górce Szczęśliwickiej

Witamy na jedynej oficjalnej stronie Górki Szczęśliwickiej. Informujemy jednocześnie, że Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA nie prowadzi innych stron dotyczących Górki Szczęśliwickiej.

Ośrodek Górka Szczęśliwicka to jedyny tego typu obiekt na Mazowszu i jeden z nielicznych w Polsce. Stok narciarski jest jednym z największych i najpiękniejszych tego typu ośrodków w Europie. Zlokalizowany w dzielnicy Ochota w Parku Szczęśliwickim przy ul. Drawskiej 22 w Warszawie. Górka Szczęsliwicka oferuje: możliwość jazdy na nartach i snowboardzie przez cały rok (cennik biletów karnetów) oraz w okresie wiosenno-letnim: zjazdy kolejką górską typu „Alpine Coaster”, zjazdy na pontonach po stoku narciarskim, wjazdy na taras widokowy na sztucznie usypane wzniesienie o wysokości 152 m n.p.m. (cennik biletów – sezon letni). 

Istnieje również możliwość organizacja imprez sportowych, integracyjnych i promocyjnych. Przykładem są liczne zawody narciarskie, snowboardowe oraz festyny rodzinne i firmowe, które odbyły się na Górce Szczęśliwlickiej. 

Przestrzeń biznesowa. To także miejsce przyjazne biznesowi oferujące przestrzenie konferencyjne w doskonałej lokalizacji Warszawy z widokiem na stok narciarski. Konferencje, spotkania firmowe i networkingowe, warsztaty, bankiety, targi i wystawy to tylko nieliczne możliwości, jakie oferuje przestrzeń obiektu. Funkcjonalne, klimatyzowane sale, z panoramicznym widokiem na stok narciarski oraz bogatym zapleczem gastronomicznym oraz atrakcji sportowych, zapewniają wyjątkową atmosferę Państwa spotkań.

Usługi świadczone w Ośrodku przez naszych partnerów: szkolenia narciarskie i snowboardowe – nauka jazdy, doskonalenie umiejętności, treningi sportowe na tyczkach, wypożyczalnia i serwis sprzętu narciarskiego/snowboardowego i rowerowego, sklep ze sprzętem sportowym, biuro podróży, gastronomia (włoska restauracja).

Na Szczęśliwice zapraszamy również na miejskie akcje „Zima w Mieście” i „Lato w Mieście”, które organizowane są przez Stołeczne Centrum Sportu AKTWNA WARSZAWA.

Więcej informacji, zdjęć, planowych wydarzeń i aktualności z życia Ośrodka można odnaleźć na naszym oficjalnym fanpage -u Górki Szczęśliwickiej: FACEBOOK

Facebook Górka Szczęśliwicka

Zamów nasz newsletter
Nasi partnerzy:
Szkoła narciarsko-snowboardowa, wyjazdy w Alpy i rodzinne wyjazdy narciarskie
BFC SKI School
Strefa Ruchu
Klub Narciarski i Tenisowy Sporteum Przedszkole Narciarskie Sportusie
Narciarski Klub Sportowy RASC
Warszawski Klub Narciarski
SPORT OSICKI

Górka Szczęśliwicka

adres: ul. Drawska 22, 02-202 Warszawa
tel. 22 162 73 00

e-mail: szczesliwice@aktywnawarszawa.waw.pl

godziny otwarcia:
pon - nd: 10.00 - 20.00

Strona główna