Aktywnie po pracy – znalazłeś swój sposób na poprawę kondycji?

24 sierpnia 2020
Aktywnie po pracy – znalazłeś swój sposób na poprawę kondycji?

Program AKTYWNIE PO PRACY to zajęcia fitness realizowane na sali gimnastycznej. Zajęcia prowadzone są w Ośrodku Namysłowska AKTYWNA WARSZAWA.

Fitness – to już nie tylko forma aktywności fizycznej, różnorodność jego form, dostępność dla każdego niezależnie od wieku i sprawności oraz ogromna radość i odprężenie jakie można czerpać z jego uprawiania sprawiła że dla wielu stał się on nową filozofią życia.

W ramach zajęć fitness w wybranych ośrodkach AKTYWNEJ WARSZAWY dostępne są różnorodne formy ćwiczeń: tbc.

TBC (total body condition) to ćwiczenia fitness o charakterze ogólnorozwojowym, najczęściej z wykorzystaniem przyborów zwiększających opór: ciężarków, taśm gumowych, tubing, stepów itp. Seria ćwiczeń wzmacniających przeplatana jest aerobowymi, dzięki czemu wszystkie partie ciała rozwijają się harmonijnie.

Dla kogo?

Rozmaitość dostępnych form ćwiczeń sprawia, że zajęcia mogą być realizowane przez każdego, także biorąc pod uwagę różne stopnie kondycji fizycznej.

Efekty

  • większa jędrność ciała
  • poprawa sylwetki, dzięki pozbyciu się nadmiernej tkanki tłuszczowej
  • delikatne wzmocnienie mięśni
  • lepsze samopoczucie, dzięki skutecznemu odstresowaniu i satysfakcji z wysiłku.

Kameralne sale, w których realizowane są zajęcia sprzyjają lepszej integracji i powstawaniu grup, które wzajemnie się mobilizują do utrzymania regularności.

Dostępność zajęć:

Do zobaczenia, na sportowo!