Zima w Mieście 2020 za nami!

24 lutego 2020
Zima w Mieście 2020 za nami!

 

Koniec ferii zimowych to czas na pierwsze podsumowania. A jest co podsumować. 

Zima w Mieście 2020 w Ośrodkach AKTYWNEJ WARSZAWY mimo braku typowej dla zimy aury cieszyła się sporą popularnością. Obiekty zarządzane przez AKTYWNĄ WARSZAWĘ odwiedziło 6654 uczestników - dzieci z warszawskich szkół. Odwiedzały lodowiska, pływalnie, hale sportowe oraz jedyny całoroczny stoku narciarski na Górce Szczęśliwickiej.

Od poniedziałku do piątku warszawscy uczniowie mogli skorzystać z darmowych atrakcji oferowanych przed miejskie jednostki. Dzieci uczestniczyły więc w zabawach, konkursach i zajęciach sportowych, zarówno indywidualnie, jak i grupowo.

Dodatkowo AKTYWNA WARSZAWA zorganizowała cztery imprezy sportowo-rekreacyjne: w Ośrodkach Solec i Stegny. W konkursach i zabawach rywalizowało prawie 1000 najmłodszych.

Co zrozumiałe największą popularnością cieszył się stok narciarski w Ośrodku Szczęśliwice. Pomimo braku śniegu w Warszawie zarządzający obiektem zadbali, aby godnie zastapiła go całoroczna mata zjazdowa. I właśnie możliwość oddawania się narciarskim popisom na macie wzbudziła najwieksze zainteresowanie młodych adeptów narciarstwa.

Dziękujemy, że byliście z nami.