Stołeczne Centrum SportuAKTYWNA WARSZAWA

Ośrodki sportowe

Park Wodny Moczydło

Park Wodny Moczydło

adres: ul. Górczewska 69/73, 01-401 Warszawa
tel. 22 162 73 40

e-mail: moczydlo@aktywnawarszawa.waw.pl

godziny otwarcia:
pon - pt:  10.00 - 21.00
sob - nd: 10.00 -  21.00

Strefa Rekreacji Dzielnicy Wisła

Strefa Rekreacji Dzielnicy Wisła

adres: ul. Wybrzeże Szczecińskie 1, 03-714 Warszawa
tel.: 510 206 417

e-mail: strefarekreacji@aktywnawarszawa.waw.pl

godziny otwarcia:
pon - pt:  9.30 - 22.00
sob - nd: 9.30 -  22.00

Inflancka

Inflancka

adres: ul. Inflancka 8, 00-189 Warszawa
tel. 22 162 73 50

e-mail: inflancka@aktywnawarszawa.waw.pl

Od dnia 10 lipca 2017r. Ośrodek Inflancka na czas trwania remontu jest wyłączony z użytku. Przewidywany termin zakończenia prac remontowych to Listopad 2017.

Skatepark Jutrzenka

Skatepark Jutrzenka

adres: ul. Rozbrat 5, 00-419 Warszawa
tel. 22 162 73 90

e-mail: jutrzenka@aktywnawarszawa.waw.pl

godziny otwarcia:
pon - pt:  11.00 - 19.00
sob - nd:  10.00 - 18.00

Rozbrat

Rozbrat

adres: ul. Rozbrat 26, 00-429 Warszawa
tel. 22 162 72 00

e-mail: rozbrat@aktywnawarszawa.waw.pl

godziny otwarcia:
pon - pt:  6.30 - 21.30
sob - nd:  8.00 -19.30

Solec

Solec

adres: ul. Solec 71, 00-402 Warszawa
tel. 22 162 73 20

e-mail: solec@aktywnawarszawa.waw.pl

godziny otwarcia:
pon - pt:  7.00 - 22.00
sob - nd:  7.00 - 20.00

Namysłowska

Namysłowska

adres: ul. Namysłowska 8, 03-455 Warszawa
tel. 22 162 73 60

e-mail: namyslowska@aktywnawarszawa.waw.pl

godziny otwarcia:
pon - pt:  7.00 - 21.00
sob - nd:  7.00 - 19.00

Grzybowska

Grzybowska

adres: ul. Grzybowska 35A, 00-855 Warszawa
tel. 22 162 73 70

e-mail: grzybowska@aktywnawarszawa.waw.pl

godziny otwarcia:
pon - pt:  7.00 - 22.00
sob - nd: 7.00 - 21.00

Górka Szczęśliwicka

Górka Szczęśliwicka

adres: ul. Drawska 22, 02-202 Warszawa
tel. 22 162 73 00

e-mail: szczesliwice@aktywnawarszawa.waw.pl

godziny otwarcia:
pon - nd:  10.00 - 20.00

Polonia

Polonia

adres: ul. Konwiktorska 6, 00-206 Warszawa
tel. 22 162 73 32

e-mail: polonia@aktywnawarszawa.waw.pl

godziny otwarcia:
pon - pt:  6.15 - 21.00
sob:         7.00 -19.30
nd:           8.00 -19.30

Tor Łyżwiarski Stegny

Tor Łyżwiarski Stegny

adres: ul. Inspektowa 1, 02-711 Warszawa
tel. 22 162 73 10

e-mail: stegny@aktywnawarszawa.waw.pl

godziny otwarcia:
pon - nd:  8.00 - 20.00

Hutnik

Hutnik

adres: ul. Marymoncka 42, 01-997 Warszawa
tel. 22 162 73 30

e-mail: hutnik@aktywnawarszawa.waw.pl

godziny otwarcia:
pon - pt:  8.00 - 18.00
sob - nd:  8.00 - 18.00

Lodowisko Rynek

Lodowisko Rynek

adres: Rynek Starego Miasta, 00-272 Warszawa
tel. 798 829 735

e-mail: lodowiskorynek@aktywnawarszawa.waw.pl

zapraszamy w sezonie zimowym

Legia

Legia

adres: ul. Łazienkowska 1/3, 00-449 Warszawa
tel. 728 403 172

e-mail: legia@aktywnawarszawa.waw.pl

obiekt wydzierżawiony

więcej szczegółów na:
www.legia.com
www.tenislegia.pl
www.strzelectwo-legia.pl

Lodowisko PKiN

Lodowisko PKiN

adres: pl. Defilad 1,  00-901 Warszawa
tel. 602 531 262

e-mail: lodowiskopkin@aktywnawarszawa.waw.pl

zapraszamy w sezonie zimowym

Zamów nasz newsletter

Stołeczne Centrum Sportu
AKTYWNA WARSZAWA

ul. Rozbrat 26, 00 - 429 Warszawa
NIP 526-25-19-160 | Regon 017189671

CENTRALA RECEPCJA O/ROZBRAT 26:
tel: 22 162 72 00
rozbrat@aktywnawarszawa.waw.pl

DZIAŁ MARKETINGU:
tel: 22 162 72 17
marketing@aktywnawarszawa.waw.pl

SEKRETARIAT:
tel: 22 162 72 09
biuro@aktywnawarszawa.waw.pl