Kontakt

Centrala Stołecznego Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA

Centrala Recepcja O/Rozbrat 26
tel. 22 162 72 00
e-mail: rozbrat@aktywnawarszawa.waw.pl

Sekretariat: 
tel. 22 162 72 09
fax. 22 162 72 39
e-mail: biuro@aktywnawarszawa.waw.pl

Kancelaria:
tel. 22 162 72 09

Marketing:
tel. 22 162 72 17
e-mail: marketing@aktywnawarszawa.waw.pl 

Adres: ul. Rozbrat 26, 00 – 429 Warszawa

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00

Kontakt dla Mediów

Dział Marketingu i Organizacji Imprez 

Karol Adamaszek
kom. 666 085 543 
tel. 22 162 72 17
e-mail: kadamaszek@aktywnawarszawa.waw.pl

Adres: ul. Rozbrat 26, 00-429 Warszawa

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00

Kontakt dla Sponsorów

Dział Marketingu i Organizacji Imprez 
tel. 22 162 72 45 lub 22 162 72 35
e-mail: marketing@aktywnawarszawa.waw.pl 

Adres: ul. Rozbrat 26, 00-429 Warszawa

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00

Ośrodek Rozbrat

Recepcja:
tel. 22 162 72 00
e-mail: rozbrat@aktywnawarszawa.waw.pl

Kierownik Ośrodka:
Maciej Dąbrowski
tel. 22 162 72 01

Biuro:
Monika Kmita-Stępisiewicz
tel. 22 162 72 11

Adres: ul. Rozbrat 26, 00-429 Warszawa

Ośrodek Solec

Recepcja
tel. 22 162 73 20
e-mail: solec@aktywnawarszawa.waw.pl

Kierownik Ośrodka
Beata Włodarczyk
tel. 22 162 7321

Kierownik Obiektu
Agnieszka Barszczewska
tel. 22 162 7 3 23
fax. 22 162 73 22

Adres: ul. Solec 71, 00-402 Warszawa

Ośrodek Grzybowska

Recepcja
tel. 22 162 73 70
e-mail: grzybowska@aktywnawarszawa.waw.pl

Kierownik – Gospodarz Ośrodka
Grzegorz Kałużyński
tel. 22 162 73 71

Starszy Referent
Tomasz Świat
tel. 22 162 73 72

Adres: ul. Grzybowska 35A, 00-855 Warszawa.

Ośrodek Inflancka

Recepcja:

poniedziałek - piątek 6:00 - 22:00
sobota - niedziela 6:30 - 22:00

e-mail: inflancka@aktywnawarszawa.waw.pl

tel. 22-16-27-350

Biuro: 
poniedziałek - piątek 7:00 - 17:00

p. o. Kierownika Ośrodka

e-mail: JMichalak@aktywnawarszawa.waw.pl

tel. 22-16-27-352

Starszy Referent Tomasz Bidas

e-mail: TBidas@aktywnawarszawa.waw.pl

tel. 22-16-27-351

Starszy Referent Magdalena Pyrka

e-mail: MPyrka@aktywnawarszawa.waw.pl

tel. 22-16-27-357

Adres: ul. Inflancka 8, 00-189 Warszawa

Ośrodek Namysłowska

Recepcja

tel.  22 162 73 60
e-mail: namyslowska@aktywnawarszawa.waw.pl


Kierownik Ośrodka
Włodzimierz Kozielski
tel. 22 162 73 62

Kierownik Gospodarz 
Krzysztof Paciorek
tel.  22 162 73 63

Menadżer sportu
Weronika Wrzeszcz
tel.  22 162 73 61

Adres:  ul. Namysłowska 8, 03-455 Warszawa

Górka Szczęśliwicka

Recepcja
tel. 22 162 73 00
e-mail: szczesliwice@aktywnawarszawa.waw.pl

Kierownik Ośrodka
Grzegorz Kwiatkowski
tel. (22) 16 27 307

Kierownicy Zmianowi:
Hanna Jakubowska
tel. 22 162 73 08
Marcin Zahorowicz
tel.  22 162 73 06

Adres: ul. Drawska 22, 02-202 Warszawa

Park Wodny Moczydło

Recepcja
tel. (22) 16 27 340
fax (22) 836 19 34
e-mail: moczydlo@aktywnawarszawa.waw.pl

Kierownik Ośrodka 
Andrzej Bronowski
tel. 22 16 27 341
e-mail: abronowski@aktywnawarsza.waw.pl

Zastępca Kierownika Ośrodka 
Paweł Wiśniewski
kom. 728 403 169
e-mail: pwisniewski@aktywnawarszawa.waw.pl

Adres: ul. Górczewska 69/73 , 01-401 Warszawa 

Tor Łyżwiarski Stegny

Recepcja
tel. 22 162 73 11
e-mail: stegny@aktywnawarszawa.waw.pl

Kierownik Ośrodka
Lyudmyla Haszcz
tel. 22 162 73 10

Inspektorzy:
Anna Romankiewicz
Krzysztof Sznajder
tel. 22 162 73 17

Adres: ul. Inspektowa 1, 02-711 Warszawa

Skatepark Jutrzenka

Kasa
tel. 22 162 73 90
e-mail: jutrzenka@aktywnawarszawa.waw.pl

Kierownik Ośrodka:
Maciej Dąbrowski
tel. 22 162 72 01

Inspektor:
Monika Turosz-Osial
tel.  22 162 72 11

Adres: ul. Rozbrat 5, Warszawa

Ośrodek Polonia

Recepcja
tel.  22  162 73 32
e-mail: polonia@aktywnawarszawa.waw.pl

Kierownik Ośrodka Paweł Szybiński
tel.  22 162 73 30
e-mail: PSzybinski@aktywnawarszawa.waw.pl

Adres: ul. Konwiktorska 6, 00-206 Warszawa

Ośrodek Legia

Kierownik Ośrodka Paweł Szybiński
kom.  728 403 171
e-mail: pszybinski@aktywnawarszawa.waw.pl

Adres: ul. Łazienkowska 1/3, 00-449 Warszawa

Ośrodek Hutnik

Inspektor Ośrodka
Danuta Sołtysiak-Gaczkowska
tel.  22 162 73 80
e-mail: dgaczkowska@aktywnawarszawa.waw.pl   

Adres: ul. Marymoncka 42, 01-997 Warszawa

Skocznia Narciarska

p.o. Kierownika Ośrodka Lyudmyla Haszcz
tel.  22 162 73 95
e-mail: skocznia@aktywnawarszawa.waw.pl

Adres: ul. Czerniowiecka 3, 02-705 Warszawa

Lodowisko przed PKiN

Kasa
kom. 600 457 965
e-mail: moczydlo@aktywnawarszawa.waw.pl

Kierownik Lodowiska
Andrzej Bronowski
tel. 22 16 27 341
e-mail: abronowski@aktywnawarsza.waw.pl

Koordynator Lodowiska
Paweł Wiśniewski
kom. 728 403 169
e-mail: pwisniewski@aktywnawarszawa.waw.pl

Adres: pl. Defilad 1 od ul. Świętokrzyskiej,  00-901 Warszawa

Lodowisko na Rynku Starego Miasta

Koordynator Lodowiska
Paweł Jabłoński
kom. 604 562 216
e-mail: pjablonski@aktywnawarszawa.waw.pl

Adres: Rynek Starego Miasta, 00 - 272 Warszawa 

Letnia Strefa Rekreacji

Letnia Strefa Rekreacji 
Plaża Miejska przy Moście Poniatowskiego 
ul. Wybrzeże Szczecińskie, 03-714 Warszawa

Adres korespondencyjny:
ul. Rozbrat 26, 00 – 429 Warszawa

Tel. 604 562 216
e-mail: strefarekreacji@aktywnawarszawa.waw.pl

Skargi i wnioski należy składać w sekretariacie  Ośrodka Stegny 
ul. Inspektowa 1, Warszawa
Tel. 22 16 27 311
e-mail: strefarekreacji@aktywnawarszawa.waw.pl  

Turniej Gramy o Złotą Piłkę im. Aleksandra Zaranka

Koordynator Turnieju

Działu Marketingu i Organizacji Imprez
Karol Gozdur
tel. 22 162 72 40
kom. 666 085 546
e-mail: kgozdur@aktywnawarszawa.waw.pl
e-mail: imprezyaktywna@wp.pl

Adres:  ul. Rozbrat 26, 00-429 Warszawa

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 18:00

Warszawska Triada Biegowa „Zabiegaj o Pamięć”

w sprawach zapisów indywidualnych:
w godzinach pracy biura zawodów
kom. 508 974 197
e-mail: aniawosir1@wp.pl

w sprawach zapisów firmowych:
w godzinach pracy biura zawodów
kom. 797 319 832
e-mail: aniawosir1@wp.pl

w sprawach organizacyjnych:
w godzinach 8.00 – 16.00
tel. 22 162 72 17 
e-mail: kadamaszek@aktywnawarszawa.waw.pl

w sprawach faktur, przelewów, płatności:
w godzinach 8.00 – 16.00
tel. 22 162 72 46
e-mail: imprezyaktywna@wp.pl

 

Akcja Lato w Mieście

Kordynator Akcji Lato w Mieście
Iwona Gajewska
tel. 22 162 72 46
e-mail: igajewska@aktywnawarszawa.waw.pl

Adres: ul. Rozbrat 26, 00 – 429 Warszawa

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00
 

Ochrona Danych Osobowych