Jesteśmy dla Was

Zespół nieszczęśliwych wypadków czy brak pokory?
19 marca 2020

Zespół nieszczęśliwych wypadków czy brak pokory? O grzechach biegaczy słów kilka

Szacunek i pokora. Dwa słowa, które również w świecie biegowym powinny znaczyć bardzo dużo. A jak jest naprawdę? Czy wystarczająco często bijemy się w piersi i realnie oceniamy swoje możliwości? Czas na rachunek sumienia.

WIĘCEJ

Szanowni Państwo!

O tym, jak ważna jest aktywność i sprawność fizyczna nie trzeba nikogo przekonywać. To najlepsze antidotum na choroby cywilizacyjne na czele z otyłością oraz najprostsza droga, aby móc szczycić się otwartym umysłem i dobrą odpornością.

Jako Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA wychodzimy naprzeciw tym wszystkim oczekiwaniom łącząc sport z edukacją i kulturą oraz promując wśród mieszkańców Warszawy aktywny styl życia. To nasza misja.

Realizujemy ją m.in. poprzez organizację imprez sportowych o dużym zasięgu i na wysokim poziomie. Mam tu na myśli tak lubianą przez mieszkańców stolicy i nie tylko Warszawską Triadę Biegową „Zabiegaj o Pamięć”, bardzo popularny wśród młodzieży cykl Łyżwiarskich Czwartków czy jedyną taką w Polsce i Europie imprezę – Warszawski Triathlon Zimowy.

Rozwijamy również infrastrukturę zarządzanych obiektów sportowych, by wspomnieć zakończone w 2019 roku inwestycje w Parku Wodnym Moczydło i w Ośrodku Szczęśliwice czy będące na finiszu prace w Ośrodku Hutnik. Upowszechniamy świadomość w zakresie aktywności fizycznej i sportu, zachęcając do nich różne grupy: seniorów, młodzież i dzieci, świeżo upieczone mamy czy wszystkich innych mieszkańców, którzy o formę i zdrowie pragną dbać lokalnie, blisko domu.

Naszym celem jest także, a może i przede wszystkim bycie nowoczesnym i popularnym kompleksem obiektów sportowych w Warszawie. To wymaga od nas ciągłej pracy i doskonalenia, zarówno jeśli chodzi o kreatywność stosowanych rozwiązań, jak i kompetencje w obsłudze klienta i działaniu według najwyższych wartości.

Drodzy Mieszkańcy, Szanowni Państwo!

Bardzo liczymy na to, że o tę jakość pomożecie nam dbać, tak jak dbacie o Wasze zdrowie, o formę
i radość z aktywnego spędzania czasu z rodziną i znajomymi. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was!

Bartosz Kusior
Dyrektor Stołecznego Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA