Sprawdź się na bieżni! Zapraszamy na test Coopera w czwartek, 9 grudnia

7 grudnia 2021
Sprawdź się na bieżni! Zapraszamy na test Coopera w czwartek, 9 grudnia

Jak kończyć sezon, to z przytupem! Już w czwartek, 9 grudnia, o godzinie 19:00 startujemy z testem Coopera. To bardzo dobra okazja, by na koniec sezonu sprawdzić swoje możliwości. Współorganizatorami wydarzenia są: AKTYWNA WARSZAWA, FOR PRO Running Team i WCSM Agrykola.

 

Czekamy na Was już w najbliższy czwartek, 9 grudnia. Test Coopera odbędzie się w ramach Czwartku Biegowego vol. 28 – pierwsza fala wystartuje o 19:00.

Aby pobiec z osobami na podobnym poziomie sportowym, by wzajemnie się motywować i dać z siebie wszystko, zachęcamy do wypełnienia formularza z określeniem swoich możliwości – znajdziecie go TUTAJ

Ile przebiegniesz w czasie 12 minut?

A wszystkim tym, którzy chcieliby zadebiutować w teście Coopera przypominamy, że to małe wyzwanie to swego rodzaju próba wytrzymałościowa mająca na celu poznanie swojej aktualnej kondycji fizycznej. A tę określa się, oczywiście, w odniesieniu do wieku i płci.

Zadanie polega na tym, by w czasie 12 minut przebiec jak najdłuższy dystans. Oczywiście, nie wolno zapomnieć o solidnej rozgrzewce, ponieważ szybki, ciągły bieg to naprawdę duży wysiłek dla organizmu niezależnie od osiąganych na co dzień wyników.

Dyplomy dla wszystkich, niespodzianki dla najszybszych

Test Coopera organizowany w ramach Czwartku Biegowego vol. 28 to z jednej strony dobra zabawa, a z drugiej – okazja do sprawdzenia swoich możliwości wytrzymałościowych pod okiem profesjonalnych pacemakerów, trenera i sędziego. Ekipa AKTYWNEJ WARSZAWY i FOR PRO Running Team zadba o najmniejszy szczegół, nagrody dodające mocy funduje m.in. Enervit, a WCSM Agrykola zapewnia obiekt, na którym aż chce się biegać!

To co, widzimy się na bieżni? Zapraszamy!

Szczegóły znajdziecie w naszym wydarzeniu TUTAJ

 

Kiedy? W czwartek, 9 grudnia, zbiórka o godzinie 18:45

Gdzie? bieżnia WCSM Agrykola

Zasady: podział na 3 tury ustalone na podstawie formularza (i życiówek na 5 km)

Program:

--> pierwsza tura zaczyna o godz. 19:00, każda następna - około kwadrans później

--> ok. 20:00 - 20:15 wręczenie dyplomów (wraz z tabelami wyników!) i nagród

 

Pliki do pobrania: