ZAWSZE AKTYWNIE: podcasty, video i blog

26 maja 2021
ZAWSZE AKTYWNIE: podcasty, video i blog

Mamy to! Pierwszy w historii AKTYWNEJ serwis podcastów, video i bloga. Od dziś możecie nie tylko czytać i oglądać treści sygnowane znakiem AKTYWNEJ WARSZAWY i naszych partnerów, ale także nas… posłuchać w cyklu podcastów.


ZAWSZE AKTYWNIE to nasz nowy serwis, w którym znajdziecie materiały do słuchania, oglądania i czytania. Znajdziecie go TUTAJ

Debiutujemy także w kolejnym kanale komunikacji - w serwisach podcastowych. Znajdziecie nas w tych najpopularniejszych:

  • Spotify: Bieganie i inne ważne sprawy w życiu TUTAJ
  • Google Podcast: Zawsze Aktywnie TUTAJ
  • Apple Podcasts: Bieganie i inne ważne sprawy w życiu TUTAJ

"Bieganie i inne ważne sprawy w życiu" to nowy cykl podcastów, w którym rozmawiamy o bieganiu i wszystkim, co z nim związane… mniej lub bardziej. Jak pogodzić trening z codziennymi obowiązkami? Jak dobrać buty do biegania? Co jeść, by być zdrowym i mieć siłę do biegania? Dlaczego trening funkcjonalny jest tak ważny? Jakie badania należy wykonać przed rozpoczęciem aktywności fizycznej lub gdy wracamy do niej po dłuższej przerwie? Co to jest HR max i… na ile ten maraton? To tylko część pytań, które zadaliśmy naszym gościom. Jesteście ciekawi odpowiedzi? Zapraszamy do słuchania!

To nie wszystko. Jak dobrze wiemy, siedzący tryb życia to obecnie jedno z największych zagrożeń dla naszego zdrowia. Na szczęście istnieją sposoby, by sobie z tym radzić. Jednym z nich jest ruch i aktywność fizyczna, do których jednak trzeba właściwie przygotować „zasiedziałe” i „zastałe” ciało. Jak to zrobić dobrze, bezpiecznie i skutecznie? Zapraszamy na cykl porad i filmów z ćwiczeniami, które przygotowują dla Was Damian Baran i Łukasz Bort ze Szkoły Ruchu. Jeden jest doświadczonym fizjoterapeutą, a drugi wymagającym, ale i wyrozumiałym trenerem personalnym. Jesteście w bezpiecznych rękach! Zaufajcie i… do dzieła. Kolejne filmy od Szkoły Ruchu będą się pojawiać właśnie w ramach sekcji video projektu ZAWSZE AKTYWNIE.

To jeszcze nie koniec! O tym, dlaczego ruch jest tak ważny, czy biegacze amatorzy powinni stosować suplementy, czym się różni trening kobiet od treningu mężczyzn, na której z pływalni AKTYWNEJ WARSZAWY popływacie jak profesjonaliści na basenie o długości 50 metrów albo gdzie spotykamy się, by wspólnie potrenować w ramach Czwartków Biegowych przeczytacie na naszym blogu. Znajdziecie go właśnie tu.

Zapraszamy!