12 minut testu Coopera: sprawdzian wytrzymałości, szybkości i… hartu ducha

10 grudnia 2021
12 minut testu Coopera: sprawdzian wytrzymałości, szybkości i… hartu ducha

Ależ to były emocje! I jakie prędkości. Mimo średnio sprzyjającej aury nasi zawodnicy dali z siebie wszystko. Pierwszy w historii test Coopera w wykonaniu AKTYWNEJ WARSZAWY i FOR PRO Running Team zakończył się w gorrrącej atmosferze. Były życiówki, dyplomy, nagrody i… obietnice, że wiosną to dopiero pokażemy, na co nas stać!

W zmaganiach – bo niewątpliwie były to zmagania – z samym sobą i zimnym wiatrem wzięło udział 15 osób. Zawodnicy mogli liczyć na wsparcie trenera Czwartków Biegowych AKTYWNEJ WARSZAWY oraz profesjonalnych pacemakerów z FOR PRO Running Team, którzy poprowadzili ich w założonym tempie.

Wszyscy bez wątpienia zasłużyli na dyplomy, na których zostały uwiecznione ich obecne rezultaty, zaś najszybsi otrzymali również nagrody od AKTYWNEJ WARSZAWY i Enervitu. Co ciekawe, naszym zawodnikom spodobało się na tyle, że już teraz obiecali, iż co najmniej w tym samym składzie widzimy się na edycji wiosennej!

Dołączycie? Zapraszamy już teraz.

 

Organizatorem testu Coopera była AKTYWNA WARSZAWA i FOR PRO Running Team, partnerem - WCSM Agrykola, które nas ugościło - oraz firma Enervit, która wspiera nas odżywczo od czasu Biegu Niepodległości 2021 - Pobiegnij dla siebie.

 

fot. K. Aniołkowski, P. Strzelecki