A może by tak przebiec 1milę... charytatywnie?

27 kwietnia 2021
A może by tak przebiec 1milę... charytatywnie?

Dobroczynna, motywująca i bezpłatna rywalizacja sportowa - tak o swojej inicjatywie mówią organizatorzy 1 Mili. Za nami pierwszy etap wyzwania, pełen osobistych zwycięstw  i rekordów oraz... nagród. Akcja potrwa do 20 czerwca, z finałem na stadionie warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego we wrześniu tego roku.

 

Charytatywna 1MILA powstała, by zmotywować do regularnego biegania, dbania o swoje zdrowie, a także by wesprzeć młodych, zdolnych biegaczy w rozwoju karier sportowych.

Jest to bezpłatna, wirtualna rywalizacja biegowa na dystansie 1 mili (1609 m). Dystanse 1 mili pokonuje się indywidualnie, w dowolnym miejscu w Polsce i rejestruje wyniki swoich biegów poprzez prosty formularz na stronie.

Każda mila pomaga

Wszystkie przebiegnięte w zabawie mile są przeliczane na złotówki na cel charytatywny - czyli wsparcie programu stypendialnego "WYBIEGAJ w PRZYSZŁOŚĆ" Fundacji Zdrowy Ruch. Dzięki udziale w zabawie, każdy może dołożyć swoją cegiełkę do sukcesu przyszłych Mistrzów!

Każdy może wygrać

Co dwa tygodnie organizatorzy podsumowują rywalizację i wyłaniają etapowych zwycięzców. Nagradzani są nie tylko najszybsi, ale też najbardziej zaangażowani uczestnicy. Nagrodami w zabawie są akcesoria treningowe i biegowe marki Decathlon. Każdy ma szanse je sobie wybiegać!

Akcja trwa do 20 czerwca 2021.

Więcej informacji: TUTAJ