#FORMANAWIOSNĘ! 8 tygodni ćwiczeń, diety i motywacji z AKTYWNĄ WARSZAWĄ

8 lutego 2021
#FORMANAWIOSNĘ! 8 tygodni ćwiczeń, diety i motywacji z AKTYWNĄ WARSZAWĄ

Luty – jeden z najzimniejszych miesięcy od lat. Doczekaliśmy się znowu śniegu i trochę trudniejszych warunków do biegania, ale to nie oznacza, że zasypiamy gruszki w popiele. Wręcz przeciwnie! Przygotowujemy się do wiosny i zapraszamy Was do nowego wyzwania #FORMANAWIOSNĘ. To będzie 8 tygodni ćwiczeń, porad i wzajemnej motywacji. Do dzieła!

Akcja #FORMANAWIOSNĘ jest odpowiedzią na Wasze zainteresowanie grudniowym wyzwaniem. Startujemy w poniedziałek, 8 lutego i od tego czasu odmierzamy 8 tygodni – akurat do Wielkanocy, która w tym roku przypada 4 kwietnia.

Co w programie?

W każdym tygodniu akcji mamy dla Was dwa treningi live na Instagramie, które poprowadzi znany Wam już trener personalny Marcin Rybak. Dodatkowo, poradami na temat zdrowego i odpowiedzialnego biegania będzie się z Wami dzielił doktor Paweł Walasek, czyli Biegający Ortopeda. Razem zadbamy również o zdrową dietę i zrównoważony plan treningowy.

Rozkład jazdy

Przez najbliższych kilka tygodni mamy w planach:

--> wspólnie ćwiczyć w czwartki i w niedziele w ramach treningów live na koncie AKTYWNEJ WARSZAWY na Instagramie – startujemy o godzinie 19:00;
--> co środę czytać porady Biegającego Ortopedy;
--> dzielić się przepisami i wskazówkami na temat zdrowia i właściwej diety,
--> biegać i motywować się wzajemnie do szeroko rozumianej aktywności.

Zapraszamy! Podejmijcie z nami wyzwanie, robiąc #FORMANAWIOSNĘ.

 

Partnerzy projektu:


Biegający Ortopeda dr Paweł Walasek


Trener personalny Marcin Rybak

 

Znajdźcie nas!

Facebook
Instagram