#formanaświęta - ruszamy z akcją AKTYWNY GRUDZIEŃ!

1 grudnia 2020
#formanaświęta - ruszamy z akcją AKTYWNY GRUDZIEŃ!

Zastał nas grudzień. W AKTYWNEJ WARSZAWIE przygotowujemy się do świąt… aktywnie! Mamy dla Was cotygodniowy rozkład jazdy z propozycjami na każdy dzień. Treningi funkcjonalne i biegowe, porady Biegającego Ortopedy i wskazówki żywieniowe, weekendowe warsztaty pływackie i… nowość: treningi online na Instagramie. Zapraszamy! Wspólnie zrobimy miejsce na pierogi i serniczek.

Wyzwanie jest proste: dbamy o zdrowie, formę i odporność także w grudniu. Wszyscy wiemy, że aktywność fizyczna jest w tym momencie kluczowa. Zgodnie z najnowszymi wytycznymi i sugestiami Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) dla zdrowia i kondycji powinniśmy podejmować w tygodniu co najmniej 150 minut umiarkowanej aktywności i od 75 minut do 2,5 godziny intensywnego wysiłku.

Przychodzimy Wam z pomocą z naszą nową akcją AKTYWNY GRUDZIEŃ, bo sama się przecież nie zrobi #formanaświęta.

Co proponujemy?

Nasze wyzwanie dzielimy na 4 tygodnie grudnia. W każdym z tygodni zapraszamy Was do wspólnych ćwiczeń, treningów, do wzajemnego motywowania się i dzielenia wiedzą.

Cotygodniowy „rozkład jazdy” znajdziecie na naszej stronie internetowej oraz w kanałach społecznościowych – na Facebooku i na Instagramie. W tym drugim medium przygotowaliśmy niespodziankę: treningi live z Marcinem Rybakiem.

Liczymy na Waszą aktywność! Dzielcie się z nami swoimi treningami, przepisami – możecie je publikować w wydarzeniach na FB. Z nami na pewno będzie #formanaświęta i nie tylko.

 

Znajdźcie nas!

Facebook
Instagram

wydarzenie na TYDZIEŃ 1.: TUTAJ