Jak było i co będzie na Inflanckiej?

17 maja 2018
Jak było i co będzie na Inflanckiej?

POSTĘP PRAC

Ponad miesiąc trwają prace modernizacyjne budynku saun w Ośrodku Inflancka. Jeszcze w tym roku powstanie tu nowoczesny kompleks, w którego skład wchodzić będą m.in. sauna fińska, infrared, biosauna oraz łaźnia turecka.

Przebudowa i termomodernizacja zakłada wykonanie kompleksowego remontu szatni, w tym powstanie pomieszczeń do wypoczynku, wyposażenie natrysków w bicze, lodopady (pozwalające na nacieranie ciała lodem po kąpieli saunowej) oraz montaż Elektronicznego Systemu Obsługi Klienta. W ramach zagospodarowania terenu przyległego powstaną ogrody zewnętrzne przeznaczone do wypoczynku.

SAUNOWANIE

Już niedługo goście Ośrodka Inflancka poza treningiem i zabawą w zmodernizowanej pływalni będą mogli skorzystać z rozszerzonej oferty kompleksu saun. W przebudowanych budynkach będzie można zaznać prawdziwego saunowania zapewniając sobie głębokie odprężenie. Pobyt w saunie nie tylko niweluje stres i zmęczenie, ale wspomaga oczyszczanie organizmu i poprawia kondycję skóry.

„MUST HAVE”

Niezastąpioną opcją dla osób, które nie mogą z różnych powodów korzystać z tradycyjnej sauny suchej czy mokrej jest infrared. Działanie tej kabiny na organizm można określić jako lecznicze, z szerokim zastosowaniem w rehabilitacji. W kabinie ciało poddawane jest elektromagnetycznemu promieniowaniu podczerwonemu o wysokich właściwościach leczniczych, od lat z wykorzystywanym w fizykoterapii.