Dla Mediów

Dla Mediów Warszawski Triathlon Zimowy

31. Warszawski Triathlon Zimowy. Zapisy od 16 stycznia!

Warszawski Triathlon Zimowy to jedyna taka impreza w Europie. W przeciwieństwie do tradycyjnej formy triathlonu, zawodnicy zamiast pływać w jeziorze, rywalizują ze sobą na torze łyżwiarskim. Pozostałe dyscypliny nie ulegają zmianie – zawodnicy do pokonania mają również trasę biegową i rowerową.

Kiedy zapisy, jaki limit uczestników

31. już edycja imprezy odbędzie się z początkiem ferii zimowych na Mazowszu, tj. 1 lutego 2020 roku, tradycyjnie w Ośrodku Stegny przy ul. Inspektowej 1 (tor łyżwiarski z przyległymi terenami) w Warszawie.

Zapisy rozpoczną się 16 stycznia o godz. 20:00 na www.aktywnawarszawa.pl.

W 31. Warszawskim Triathlonie Zimowym wystartować mogą osoby, które w dniu imprezy mają ukończone 15 lat i starsze. Aby dokonać zapisu należy wypełnić formularz rejestracyjny, zaakceptować regulamin oraz dokonać opłaty – wszystko na stronie www.aktywnawarszawa.pl już od 16 stycznia 2020 roku. Pierwszeństwo udziału w zawodach mają osoby, które zapiszą się drogą elektroniczną, a następnie uczestnicy rejestrujący się osobiście w dniu imprezy w Biurze Zawodów.

Tegoroczny limit to 400 uczestników w zawodach indywidualnych i 90 drużyn w zawodach drużynowych.

90-procentowy wzrost frekwencji!

Zawody organizowane przez Miasto Stołeczne Warszawa, a realizowane przez AKTYWNĄ WARSZAWĘ wzbudziły w zeszłym roku bardzo duże zainteresowanie. W styczniu 2019 r. na linii startu zlokalizowanej przy torze łyżwiarskim w Ośrodku Stegny stanęła rekordowa liczba uczestników: 53 drużyny i 226 zawodników. Ubiegłorocznym zwycięzcą Warszawskiego Triathlonu Zimowego w kategorii drużynowej był MKK Team Płońsk z czasem 37:42, a indywidualnie Piotr Małek.