Akcja "Zima w Mieście 2018" w Ośrodkach AKTYWNEJ WARSZAWY

31 stycznia 2018
Akcja Zima w Mieście 2018 w Ośrodkach AKTYWNEJ WARSZAWY

Akcja „Zima w Mieście” w Ośrodkach AKTYWNEJ WARSZAWY podczas tegorocznych ferii cieszyła się ogromnym zainteresowaniem –odwiedziło nas ponad 8,5 tys. osób.

Wysoką frekwencję zawdzięczamy ciekawej i różnorodnej ofercie jaką przygotowały dla uczestników nasze ośrodki, które gościły zarówno grupy, jak i osoby indywidualne.

Program realizowały również sezonowe lodowiska „Aktywnej”, przed Pałacem Kultury i Nauki. w Ośrodku Stegny i Moczydło, gdzie Dzieci mogły spróbować swoich sił doskonaląc jazdę na łyżwach. Ofertę Aktywnej Warszawy wzbogacił program nauki i doskonalenia jazdy na nartach i snowboardzie prowadzony w Ośrodku Szczęśliwice, jedynym tego typu obiekcie na Mazowszu i jednym z nielicznych w Polsce.

Program Aktywnej Warszawy w ramach akcji „Zima w mieście” trafił w gusta nie tylko miłośników zimowych szaleństw, ale również tych, którzy wolą sporty letnie. W Ośrodku Solec można było uczestniczyć w zajęciach z tenisa stołowego, kometki czy pograć w piłkę halową. Nie zabrakło również atrakcji dla miłośników wodnych szaleństw – Ośrodki Polonia, Namysłowska, Grzybowska i Rozbrat przygotowały specjalny program do nauki i doskonalenia pływania łączący elementy szkoleniowe ze świetną zabawą.

Na uczestników akcji w naszych ośrodkach czekały imprezy rekreacyjno-sportowe m.in. Karnawał na lodzie organizowany na lodowisku przed Pałacem Kultury i Nauki.

Ferie zimowe dobiegły końca,dzieci wróciły do szkoły a Aktywna Warszawa szykuje się do sezonu letniego i kolejnej edycji „Lato w mieście”.

Największą popularnością wśród naszych ośrodków cieszyły się:

  • Ośrodek Szczęśliwice 3835 osób;
  • Ośrodek Stegny 1553 osób;
  • Ośrodek Moczydło 967 osób;
  • Lodowisko PKiN 892 osób.