„Szlak kolorów jesieni” już 10 września. Gdzie biegniemy? Od kiedy zapisy? Jakie atrakcje?

8 sierpnia 2022
„Szlak kolorów jesieni” już 10 września. Gdzie biegniemy? Od kiedy zapisy? Jakie atrakcje?

Emocje sportowe dla wszystkich oraz atrakcje dla rodziców i ich dzieci. Wszystko to czekać będzie na uczestników „Szlaku kolorów jesieni” - biegowej imprezy rodzinnej organizowanej przez Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA i Lasy Miejskie-Warszawa, będącej części cyklu Leśna Triada Biegowa. Wydarzenie odbędzie się 10 września w Lesie Bielańskim.

Biuro zawodów oraz bezpłatny dla uczestników parking mieścić się będą w Ośrodku Hutnik AKTYWNEJ WARSZAWY (ul. Marymoncka 42), a trasy biegowe zostaną zlokalizowane na terenie Lasu Bielańskiego tuż obok Ośrodka.

Co dla biegaczy i „kijkarzy”?
Na wielbicieli biegania i spacerów nordic walking czekać będzie malownicza trasa o różnorodnym profilu. Będą mieli oni do pokonania dwie pętle o długości ok. 2.5 km każda, co łącznie da dystans ok. 5 km. Z kolei najmłodsi uczestnicy sprawdzą się na dwóch dystansach: 1 km i 500 m. 

Co dla dzieci i rodzin?
Podczas Leśnej Triady Biegowej każdy znajdzie coś dla siebie, bo to prawdziwe święto wspólnego, aktywnego wypoczynku. Można więc być samemu albo paczką znajomych czy zabrać ze sobą rodzinę. Oprócz rywalizacji sportowej na uczestników czekać będą stoiska i punkty edukacyjne z liczną propozycją warsztatów i animacji przygotowanych przez Lasy Miejskie-Warszawa, Regionalną Dyrekcję Ochrony Środowiska w Warszawie i Zarząd Zieleni m.st. Warszawy.

Kiedy zapisy?
Zapisy na wydarzenie wystartowały 19 sierpnia. Link do rejestracji TUTAJ.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.