Wyniki Wielkiego Finału 58. Turnieju „Gramy o Złota Piłkę” im. Aleksandra Zaranka

7 czerwca 2018
Wyniki  Wielkiego Finału 58. Turnieju „Gramy o Złota Piłkę” im. Aleksandra Zaranka

W środę 06 czerwca, na płycie głównej Stadionu Miejskiego Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego, odbył się Finał 58 edycji Turnieju „Gramy o Złota Piłkę” im. A. Zaranka, który został zorganizowany przez Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA.
Turniej był rozgrywany wśród dziewcząt i chłopców z roczników:

2007 i młodsi,
2004-06,
2002-03.

Wśród dziewczynek z najmłodszego rocznika zwyciężyły VARSOVIA GIRLS. Drugie miejsce zajęła drużyna UKS LOCZKI WYSZKÓW, trzecie REPREZENTACJA DIAMONDS ACADEMY a czwarte miejsce dziewczynki z VARSOVIA GIRLS II.
Wśród zawodniczek z rocznika 2004-06 najlepszą drużyną okazały się AKADEMICZKI , drugie miejsce zajęły dziewczynki z drużyny PSP 6, trzecie LEGIA SOCCER SCHOOLS natomiast czwarte MOS ZIELONKA SP.

Najlepszą drużyną wśród najstarszego rocznika (2002 - 03) okazały się drużyna z GIMNAZJUM NR 144. Drugie miejsce wywalczyły dziewczynki z GIMNAZJUM 165, trzecie ALFA PRZYMIERZE RODZIN 1 oraz czwarte JAGA JAKUBÓW TEAM GIRLS.
Drużyny chłopców grały równie walecznie. Zwycięzcami wśród najmłodszych chłopców okazali się reprezentanci drużyny SP SAS. Drugie miejsce zajęli VARSOVIA II, trzecie VARSOVIA, natomiast czwarte ALFA PRZYMIERZE RODZIN 11.

Wśród zawodników z rocznika 2004-06 zwycięzcami zostali chłopcy z drużyny ALFA PRZYMIERZE RODZIN 4, natomiast kolejne miejsca zajęli: ALFA PRZYMIERZE RODZIN 5, SP 321 oraz czwarte miejsce drużyna GROM II.

Wśród drużyn z najstarszego rocznika zwycięstwo odnieśli chłopcy z drużyny RASZYŃSKA.. Drużyny, które zajęły miejsca – II ALFA PRZYMIERZE RODZIN 7, III APJD LEGENDS i IV ALFA PRZYMIERZE RODZIN 8.