O Cyklu

Wracają „ŁYŻWIARSKIE CZWARTKI”! Zaczynamy od 8 grudnia na Stegnach

Nadchodzi zima i wracają „Łyżwiarskie Czwartki”. Pierwsze spotkanie w ramach znanego i lubianego cyklu odbędzie się już 9 grudnia, a gospodarzem - tradycyjnie - będzie Ośrodek Stegny AKTYWNEJ WARSZAWY.

Nadchodzi zima i wracają „Łyżwiarskie Czwartki”. Pierwsze spotkanie w ramach znanego i lubianego cyklu odbędzie się już 8 grudnia, a gospodarzem - tradycyjnie - będzie Ośrodek Stegny  AKTYWNEJ WARSZAWY. 
 
Dla kogo?
W zawodach mogą brać udział dzieci ze szkół podstawowych. Uczestnicy dzieleni są na kategorie wiekowe, w których rywalizują na przypisanych im dystansach od 50 do 300 metrów.
 
W jakich terminach?
„Łyżwiarskie Czwartki” odbędą się w następujących terminach:
  • 8, 15 grudnia 2022 r.
  • 12, 19, 26 stycznia 2023 r.
  • 2, 9 lutego 2023 r.
  • 2 marca 2023 r. (podsumowanie, wręczenie nagród) 

W jakich godzinach?
Za każdym razem zmagania rozpoczynają się o godz. 14:30!

Gdzie?
„Łyżwiarskie Czwartki” odbywać się będą w Ośrodku Stegny Aktywnej Warszawy mieszczącym się przy ul. Inspektowej 1 w Warszawie.
 
Jak można się zgłosić?
Zgłoszeń mogą wyłącznie dokonywać: opiekunowie grup szkolnych na podstawie deklaracji zebranych od rodziców lub opiekunów prawnych dzieci (zgłoszenia grupowe) oraz bezpośrednio rodzice lub opiekunowie prawni (zgłoszenia indywidualne).
 
Zgłoszenia należy przesyłać na adres imprezy@aktywnawarszawa.waw.pl od dnia 15 listopada 2022 r. do dnia 6 grudnia.
Dokładny proces rejestracji jest opisany w punkcie VI zamieszczonego poniżej regulaminu.
 
Czy obowiązują wymagania sprzętowe?
Uczestnicy startują na łyżwach krótkich.
Istnieje możliwość wypożyczenia łyżew w przeznczonym do tego miejscu w terminach odbywania się imprezy od godz. 14.00 na terenie Ośrodka Stegny. Wypożyczenie łyżew jest odpłatne. Każdy zawodnik zobowiązany jest posiadać kask w czasie trwania zawodów!
 
Co z zasadami bezpieczeństwa?
Każdy zawodnik zobowiązany jest posiadać kask w czasie trwania zawodów!
 
Więcej informacji
Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem wydarzenia, w którym m.in. dokładnie opisano warunki uczestnictwa i system rejestracji.