7. Bieg Zdobycia PAST-y. Gdzie i kiedy odebrać pakiet startowy? [SPRAWDŹ]

13 sierpnia 2020
7. Bieg Zdobycia PAST-y. Gdzie i kiedy odebrać pakiet startowy? [SPRAWDŹ]

Wszystkich zapisanych (i opłaconych) uczestników 7. Biegu Zdobycia PAST-y zapraszamy po odbiór numeru startowego wraz z koszulką techniczną i praktycznym gadżetem sygnowanym logotypem AKTYWNEJ WARSZAWY.

--> Zachęcamy, aby wizyty w biurze zawodów nie odkładać na ostatnią chwilę (!)

Biuro Zawodów mieści się w sali konferencyjnej w siedzibie Stołecznego Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA, przy ul. Rozbrat 26. Tuż przy budynku są przystanki komunikacji miejskiej, a kolejne na wiadukcie Trasy Łazienkowskiej. W pobliżu siedziby AKTYWNEJ WARSZAWY znajdują się też wyznaczone przy ulicy miejsca parkingowe.

Działalność Biura Zawodów:

--> 19-20 sierpnia (środa-czwartek) w godzinach 15:00-19:00

--> 21 sierpnia (piątek) w godzinach 12:00-19:00.

Na miejscu, przy odbiorze pakietu startowego, będzie można kupić koszulki techniczne z poprzednich edycji Biegu Powstania Warszawskiego.

Więcej informacji --> TUTAJ

 

W dniu biegu, tj. w sobotę 22 sierpnia br., Biuro Zawodów i punkt wydawania pakietów startowych funkcjonuje wyłącznie w budynku PAST-y przy ul. Zielnej 39 w Warszawie w godzinach 7:00-13:00.                       

WAŻNE!

Odbiór pakietów startowych dla uczestników jest możliwy od dnia 19 sierpnia br. do dnia 22 sierpnia br.

Przypominamy, że zgodnie z regulaminem 7. Biegu Zdobycia PASTY pakiety startowe, które nie zostaną odebrane w dniach i godzinach pracy Biura Zawodów, nie będą wydawane, ani rozsyłane w późniejszym terminie.

Zapraszamy do biura zawodów i na bieg!