Lista startowa 6 Bieg Zdobycia PAST-y

Poniżej znajduje się lista startowa na 6. Bieg Zdobycia PAST-y, który odbędzie się 27 lipca 2019r.
W pierwszej kolejności startują uczestnicy z Warszawy, a po nich uczestnicy z  innych miast. 
Osoby, które w rubryce numer mają 0 nie mają jeszcze nadanego numeru startowego.
Numer startowy nadawany jest w biurze zawodów, które w dniu Biegu zlokalizowane bedzie przed budynkiem PAST-y,
ul. Zielna 39, w godzinach 8:00 - 11:00.

numer

godzina startu

imię

nazwisko

rok urodzenia

miasto

6079

09:00:00

MAJA

SZAJKOWSKA

2011

Warszawa

7952

09:00:10

HUBERT

WIATROWSKI

2006

Warszawa

2445

09:00:20

DAWID

DZIUDA

2006

Warszawa

8037

09:00:30

JULIA

TRAWIŃSKA

2006

Warszawa

7727

09:00:40

ZUZANNA

ZENKA

2006

Warszawa

2005

09:00:50

JULIA

WOJEWÓDZKA

2005

Warszawa

4685

09:01:00

MIKOŁAJ

SZYMANIK

2004

Warszawa

7510

09:01:10

MIESZKO

LECH

2002

Warszawa

1159

09:01:20

ANDRZEJ

WAWRZYCKI

1941

Warszawa

9268

09:01:30

MIKOŁAJ

URBAŃSKI

2002

Warszawa

7022

09:01:40

ANTONI

OSIK

2002

Warszawa

0

09:01:50

BARTOSZ

SOBKOWICZ

2001

Warszawa

9047

09:02:00

PIOTR

PRUSIK

1999

Warszawa

5745

09:02:10

PAULINA

PIASECKA

1999

Warszawa

492

09:02:20

NATALIA

B

1999

Warszawa

0

09:02:30

PATRYCJA

PIETRZKOWSKA

1999

Warszawa

4801

09:02:40

EWA

PROKOPOWICZ

1998

Warszawa

0

09:02:50

ZOFIA

SZYPUŁA

1998

Warszawa

5196

09:03:00

JAKUB

BIŃKIEWICZ

1998

Warszawa

4385

09:03:10

BARTEK

FLIGIER

1998

Warszawa

4929

09:03:20

PAULINA

MILLER

1998

Warszawa

6716

09:03:30

MARCELINA

KOPKA

1998

Warszawa

7596

09:03:40

OSKAR

SAWICKI

1997

Warszawa

6090

09:03:50

PAULINA

STARĘGA

1997

Warszawa

5457

09:04:00

ADAM

K

1997

Warszawa

6824

09:04:10

DOROTA

ZIELIŃSKA

1996

Warszawa

6170

09:04:20

DOMINIK

ANTOS

1995

Warszawa

7767

09:04:30

KATARZYNA

ZAWISTOWSKA

1995

Warszawa

467

09:04:40

RAFAŁ

Ż

1995

Warszawa

468

09:04:50

ANDRZEJ

M

1995

Warszawa

496

09:05:00

PAULINA

O

1995

Warszawa

1443

09:05:10

PAULINA

NOWACKA

1995

Warszawa

8656

09:05:20

MAŁGORZATA

RUDOWSKA

1995

Warszawa

10002

09:05:30

JOANNA

STANKIEWICZ

1994

Warszawa

0

09:05:40

KAROL

WILCZYŃSKI

1994

Warszawa

7854

09:05:50

KACPER

KIRKIEWICZ

1994

Warszawa

1729

09:06:00

SEBASTIAN

PRACHNIO

1994

Warszawa

1899

09:06:10

WERONIKA

CHRÓSNY

1994

Warszawa

439

09:06:20

IGOR

N

1994

Warszawa

4552

09:06:30

ADRIAN

NATORA

1994

Warszawa

5038

09:06:40

MARTA

JASTRZĘBSKA-MAJAK

1993

Warszawa

8716

09:06:50

ELŻBIETA

CHABUDA

1993

Warszawa

6300

09:07:00

KATARZYNA

SIESTRZYKOWSKA

1993

Warszawa

10047

09:07:10

WOJCIECH

P

1993

Warszawa

6438

09:07:20

MACIEJ

ULASZEWSKI

1993

Warszawa

0

09:07:30

BEATA

LEWONIEWSKA

1993

Warszawa

9738

09:07:40

MATEUSZ

SOKOŁOWSKI

1993

Warszawa

7621

09:07:50

JOANNA

GORCZYCA

1993

Warszawa

0

09:08:00

ALEKSANDRA

TOPOLSKA

1992

Warszawa

2035

09:08:10

KAROLINA

BŁAŻEJCZYK

1992

Warszawa - Wesoła

10223

09:08:20

BARTŁOMIEJ

WINIARCZYK

1992

Warszwa

6659

09:08:30

IGOR

SZULC

1992

Warszawa

8821

09:08:40

MELANIA

KARAŚ-TĘCZA

1992

Warszawa

7774

09:08:50

KAROLINA

ZIÓŁKOWSKA

1992

Warszawa

1908

09:09:00

ADAM

RADZIMIRSKI

1991

Warszawa

5437

09:09:10

JUSTYNA

J

1991

Warszawa

0

09:09:20

JOANNA

ZAJKOWSKA

1991

Warszawa

9643

09:09:30

OLIVER

KUNC

1991

Warsaw

6818

09:09:40

KRZYSZTOF

MUSIAŁ

1991

Warszawa

5173

09:09:50

ADRIAN

RUSIN

1991

Warszawa

6666

09:10:00

KARINA

KALIŃSKA

1991

Warszawa

1861

09:10:10

KAMIL

KALITA

1991

Warszawa

9157

09:10:20

SYLWIA

POŚNIK

1991

Warszawa

9484

09:10:30

MATEUSZ

ZIELIŃSKI

1990

Warszawa

9101

09:10:40

TOMASZ

USAREK

1990

Warszawa

0

09:10:50

ADAM

RANISZEWSKI

1990

Warszawa

370

09:11:00

TOMASZ

G

1990

Warszawa

1476

09:11:10

ŁUKASZ

MOCARSKI

1990

Warszawa

7169

09:11:20

SYLWESTER

SYKUT

1990

Warszawa

4728

09:11:30

MARCIN

GRĄDZIK

1990

Warszawa

4320

09:11:40

MARCIN

JĘDRZEJEWSKI

1990

Warszawa

8529

09:11:50

PAWEŁ

ULIŃSKI

1990

Warszawa

0

09:12:00

ARKADIUSZ

MARKOWSKI

1990

Warszawa

6796

09:12:10

JACEK

SMYL

1990

Warszwa

2944

09:12:20

SEBASTIAN

WŁASINOWICZ

1990

Warszawa

5462

09:12:30

MARCIN

K

1989

Warszawa

0

09:12:40

BARTŁOMIEJ

ŻOŁNOWSKI

1989

Warszawa

9214

09:12:50

KARINA

KOŁACZ

1989

Warszawa

9577

09:13:00

WERONIKA

GRZESZAK

1989

Warszawa

9189

09:13:10

MAREK

PALASEK

1989

Warszawa

1442

09:13:20

PATRYCJA

NOWACKA

1989

Warszawa

4106

09:13:30

ARTUR

ŁUKIANOW

1989

Warszawa

8509

09:13:40

KAMIL

JÓZWIK

1989

Warszawa

0

09:13:50

SŁAWOMIR

KULIŃSKI

1989

Warszawa

6744

09:14:00

MARCIN

CYWIŃSKI

1989

Warszawa

0

09:14:10

MARCIN

RUCIŃSKI

1988

Warszawa

0

09:14:20

ŁUKASZ

ŚWIERCZYŃSKI

1988

Warszawa

4461

09:14:30

MACIEJ

JAGIELIŃSKI

1988

Warszawa

9825

09:14:40

MACIEJ

STRUPIECHOWSKI

1988

Warszawa

4753

09:14:50

BARTOSZ

KOZIŃSKI

1988

Warszawa

7549

09:15:00

PAWEŁ

GŁUCHOWSKI

1988

Warszawa

0

09:15:10

PIOTR

SZULKOWSKI

1988

Warszawa

9378

09:15:20

MATEUSZ

ROJECKI

1988

Warszawa

5414

09:15:30

JOANNA

D

1988

Warszawa

2177

09:15:40

DAMIAN

KULESZA

1988

Warszawa

5086

09:15:50

ADRIANNA

STEĆ

1988

Warszawa

9920

09:16:00

PIOTR

KIBLER

1988

Warszawa

0

09:16:10

MARCIN

FREJ

1987

Warszawa

4598

09:16:20

PIOTR

MALINOWSKI

1987

Warszawa

7106

09:16:30

KAROL

ODONER

1987

Warszawa

5234

09:16:40

AGATA

BIESAGA

1987

Warszawa

6076

09:16:50

AGATA

BORÓWKA

1987

Warszawa/Biała Podlaska

5151

09:17:00

SEBASTIAN

SYTA

1987

Warszawa

4862

09:17:10

OLGA

PODLASIŃSKA-PECELEROWICZ

1987

Warszawa

2052

09:17:20

RAFAŁ

CHRUPAŁA

1987

Warszawa

116

09:17:30

KATARZYNA

BANASIK

1987

Warszawa

0

09:17:40

PIOTR

OLSZEWSKI

1987

Warszawa

9525

09:17:50

MICHAŁ

PARŚNIAK

1987

Warszawa

6184

09:18:00

KRZYSZTOF

GAMROT

1987

Warszawa

7675

09:18:10

MACIEJ

PAŃCZUK

1987

Warszawa

6031

09:18:20

JAROSŁAWA

PLEŚNIARSKA

1987

Warszawa

8035

09:18:30

RAFAŁ

BILSKI

1987

Warszawa

9302

09:18:40

PIOTR

BUDREWICZ

1987

Warszawa

5701

09:18:50

PAWEŁ

KUBASZEWSKI

1987

Warszawa

5715

09:19:00

DOBROMIŁA

DOKTÓR

1987

Warszawa

8447

09:19:10

JAN

G

1987

Warszawa

5101

09:19:20

ALBERT

GOGACZ

1987

Warszawa

1987

09:19:30

SYLWIA

CHOROŚ

1987

Warszawa

4486

09:19:40

AGNIESZKA

WÓJCIK

1986

Warszawa

5719

09:19:50

PAULINA

SAŁKIEWICZ

1986

Warszawa

6060

09:20:00

TOMASZ

CZARNECKI

1986

Warszawa

7480

09:20:10

KRZYSZTOF

MICHLEWICZ

1986

Warszawa

491

09:20:20

MONIKA

K

1986

Warszawa

1357

09:20:30

ADAM

MATWIJCZYK

1986

Warszawa

6445

09:20:40

ASIA

WÓJCIK-TARNOWSKA

1986

Warszawa

5197

09:20:50

MONIKA

WĘGRZYNIAK

1986

Warszawa

4147

09:21:00

ŁUKASZ

SOBOŃ

1986

Warszawa

4213

09:21:10

MATEUSZ

WOŹNIAK

1986

Warszawa

4048

09:21:20

MACIEJ

BŁOŃSKI

1986

Warszawa

9829

09:21:30

RADOSŁAW

ROSIAK

1986

Warszawa

5813

09:21:40

HUBERT

SMOCZYK

1986

Warszawa

9195

09:21:50

GRZEGORZ

SIARNECKI

1986

Warszawa

6757

09:22:00

KAROLINA

SAJEWSKA

1985

Warszawa

4334

09:22:10

MARTA

BAREJKO

1985

Warszawa

4329

09:22:20

PIOTR

PONTUS

1985

Warszawa

5090

09:22:30

PAWEŁ

PYRZAK

1985

Warszawa

0

09:22:40

KAROL

CIOSEK

1985

Warszawa

6759

09:22:50

PRZEMEK

ANDRZEJEWSKI

1985

Warszawa

7142

09:23:00

ARKADIUSZ

STASIUK

1985

Warszawa

10012

09:23:10

JAKUB

KOŚCIK

1985

Warszawa

0

09:23:20

ŁUCJA

BUCZYŃSKA

1985

Warszawa

462

09:23:30

PAWEŁ

M

1985

Warszawa

8776

09:23:40

BŁAŻEJ

BIEDAK

1985

Warszawa

2984

09:23:50

IGOR

CZYHIN

1985

Warszawa

494

09:24:00

TOMASZ

R

1985

Warszawa

4984

09:24:10

ADRIAN

RYDZ

1985

Warszawa

7346

09:24:20

MICHAŁ

STOKOWSKI

1985

Warszawa

5095

09:24:30

ILONA

GRADUS

1985

Warszawa

1703

09:24:40

MICHAL

POLAK

1985

Warszawa

8267

09:24:50

KAROL

WISŁOCKI

1985

Warszawa

1315

09:25:00

KRZYSZTOF

MARZĘTA

1985

Warszawa

0

09:25:10

MARCIN

BARANOWSKI

1985

Warszawa

4330

09:25:20

HUBERT

PIASECKI

1985

Warszawa

6075

09:25:30

MARIUSZ

BORÓWKA

1985

Warszawa/Nowa Jedlanka

5087

09:25:40

MARCIN

RĄBALSKI

1985

Warszawa

4177

09:25:50

BOŻENA

ODROWĄŻ-ARTYMIUK

1985

Warszawa

1414

09:26:00

MAŁGORZATA

TYBURCZA-WILCZKOWIAK

1985

Warszawa

7209

09:26:10

ANNA

ZAWADZIŃSKA

1984

Warszawa

0

09:26:20

TOMASZ

KOŁUCKI

1984

Warszawa

4505

09:26:30

PIOTR

ŚWISTAK

1984

Warszawa

7294

09:26:40

KRZYSZTOF

GRABOWSKI

1984

Warszawa

4178

09:26:50

OLAF

ARTYMIUK

1984

Warszawa

6437

09:27:00

MARCIN

GAUDYN

1984

Warszawa

5348

09:27:10

DOMINIK

KISIEL

1984

Warszawa

7202

09:27:20

MACIEJ

JAMBOR

1984

Warszawa

1059

09:27:30

MATEUSZ

CERSKI

1984

Warszawa

2323

09:27:40

ADAM

STOKOWIEC

1984

Warszawa

4806

09:27:50

PAWEŁ

STECKIEWICZ

1984

Warszawa

9703

09:28:00

NORBERT

RÓŻYC

1984

Warszawa

7839

09:28:10

KATARZYNA

ZAGOŻDŻON

1984

Warszawa

6081

09:28:20

ANGELA

KOŁOWIECKA-WILKOS

1984

Warszawa

10412

09:28:30

HUBERT

ROGACEWICZ

1984

Warszawa

0

09:28:40

KRZYSZTOF

JAWOREK

1983

Warszawa

5409

09:28:50

WOJCIECH

C

1983

Warszawa

4481

09:29:00

PAWEŁ

IWASZKO

1983

Warszawa

2008

09:29:10

ANNA

ŁĘCKA

1983

Warszawa

0

09:29:20

RAFAŁ

TOMANEK

1983

Warszawa

1909

09:29:30

PIOTR

RYBAKOWSKI

1983

Warszawa

3293

09:29:40

MARCIN

KNECHT

1983

Warszawa

5145

09:29:50

MICHAŁ

RADKOWSKI

1983

Warszawa

8974

09:30:00

PATRYCJA

KOZŁOWSKA

1983

Warszawa

90

09:30:10

KRZYSZTOF

J

1983

Warszawa

7216

09:30:20

ROBERT

BARANOWSKI

1983

Warszawa

7764

09:30:30

AGNIESZKA

BUDNIK

1983

Warszawa

7804

09:30:40

MAGDALENA

ŚMIECIŃSKA

1983

Warszawa

0

09:30:50

ALICJA

LUBA

1983

Warszawa

0

09:31:00

JACEK

ŁOWCZAK

1983

Warszawa

9309

09:31:10

TOMASZ

DOBRODZIEJ

1983

Warszawa

3711

09:31:20

MARTA

ROGOYSKA-WIECZOREK

1983

Warszawa

9322

09:31:30

JAN

WILCZKOWIAK

1982

Warszawa

4808

09:31:40

PAWEŁ

POPARDOWSKI

1982

Warszawa

0

09:31:50

ŁUKASZ

KONARSKI

1982

Warszawa

10335

09:32:00

ILONA

BARNAS

1982

Warszawa

7688

09:32:10

TOMASZ

MIRECKI

1982

Warszawa

1992

09:32:20

MARCELI

TEODOREK

1982

Warszawa

8036

09:32:30

KATARZYNA

TRAWIŃSKA

1982

Warszawa

117

09:32:40

ALEKSANDRA

SKROBOWSKA

1982

Warszawa

7803

09:32:50

WOJCIECH

JAKUBCZAK

1982

Warszawa

6263

09:33:00

TOMASZ

JABŁOŃSKI

1982

Warszawa

5050

09:33:10

MAGDALENA

BRZOZOWSKA

1982

Warszawa

5239

09:33:20

DANIEL

SOBIECH

1982

Warszawa

2024

09:33:30

GEMMA

ARANDA

1982

Warszawa

6809

09:33:40

MARCIN

GŁADYSZ

1982

Warszawa

4990

09:33:50

TOMASZ

KARDASZEWSKI

1982

Warszawa

1957

09:34:00

PIOTR

MAGNUSKI

1982

Warszawa

2238

09:34:10

PAWEŁ

NIEMYT

1982

Warszawa

9071

09:34:20

PIOTR

ZYGADŁO

1982

Warszawa

5174

09:34:30

WOJCIECH

WYSOCKI

1981

Warszawa

0

09:34:40

ALEKSANDER

GABRYS

1981

Warszawa

0

09:34:50

MACIEJ

D

1981

Warszawa

2038

09:35:00

MARCIN

BOŃCZAK

1981

Warszawa

2123

09:35:10

PIOTR

JASZCZUK

1981

Warszawa

461

09:35:20

MAŁGORZATA

C

1981

Warszawa

8975

09:35:30

KRZYSZTOF

KOŁTAN

1981

Warszawa

4585

09:35:40

TOMASZ

GRZYWACZ

1981

Warszawa

4304

09:35:50

JERZY

RULAK

1981

Warszawa

5311

09:36:00

BEATA

SZNAJDER

1981

Warszawa

4569

09:36:10

MICHAŁ

MUSZALSKI

1981

Warszawa

0

09:36:20

KRZYSZTOF

CHODKOWSKI

1981

Warszawa

0

09:36:30

SYLWIA

RADEJ

1981

Warszawa

3657

09:36:40

TOMASZ

BANACZKOWSKI

1981

Warszawa

4981

09:36:50

KAROLINA

KUKIELSKA

1981

Warszawa

1704

09:37:00

MAGDALENA

ZAWADZKA

1981

Warszawa

0

09:37:10

DAWID

CEGIEŁKA

1981

Warszawa

0

09:37:20

ANNA

SUJKA

1981

Warszawa

9496

09:37:30

ADAM

JAKUBOWSKI

1981

Warszawa

2058

09:37:40

PRZEMYSŁAW

DAWICZEWSKI

1981

Warszawa

5001

09:37:50

MARCIN

MARSZAŁEK

1980

Warszawa

4702

09:38:00

MONIKA

WINIARSKA

1980

Warszawa

9968

09:38:10

MARIUSZ

ZAJKOWSKI

1980

Warszawa

9075

09:38:20

KAROLINA

MAMCARZ

1980

Warszawa

7014

09:38:30

PIOTR

WOŁOSZYN

1980

Warszawa

1836

09:38:40

IWONA

WINIAREK

1980

Warszawa

7646

09:38:50

PRZEMYSŁAW

MASZTALER

1980

Warszawa

490

09:39:00

MARCIN

P

1980

Warszawa

4843

09:39:10

ARTUR

KISIEL

1980

Warszawa

0

09:39:20

AGNIESZKA

KUNECKA

1980

Warszawa

6989

09:39:30

ADAM

CHĘĆ

1980

Warszawa

6406

09:39:40

PRZEMEK

CIOK

1980

Warszawa

10417

09:39:50

TOMASZ

MAKOWSKI

1980

Warszawa

3915

09:40:00

KONRAD

POLITOWSKI

1980

Warszawa

2630

09:40:10

TOSIA

SZYDLIK

1980

Warszawa

189

09:40:20

JACEK

MADEJEK

1980

Warszawa

2668

09:40:30

MAREK

WLODARCZYK

1980

Warszawa

4679

09:40:40

KRZYSZTOF

KOŁACZ

1980

Warszawa

5406

09:40:50

MARIUSZ

C

1979

Warszawa

3904

09:41:00

KAMIL

KOMARNICKI

1979

Warszawa

4522

09:41:10

ANDRZEJ

GWIAZDA

1979

Warszawa

4501

09:41:20

ANDRZEJ

WINIARSKI

1979

Warszawa

0

09:41:30

MICHAŁ

ZDUNEK

1979

Warszawa

7029

09:41:40

PIOTR

KUĆ

1979

Warszawa

1302

09:41:50

ADRIANA

SŁAWIŃSKA

1979

Warszawa

0

09:42:00

ANDRZEJ

CHWALIK

1979

Warszawa

1158

09:42:10

PIOTR

DERESZEWSKI

1979

Warszawa

4641

09:42:20

MARTA

LACH

1979

Warszawa

7907

09:42:30

ROBERT

ŁADA

1979

Warszawa

4197

09:42:40

MARIOLA

OSTROWSKA

1979

Warszawa

4550

09:42:50

SŁAWOMIR

JĘDRAL

1979

Warszawa

4788

09:43:00

GABRIELA

KAFLIK

1978

Warszawa

1978

09:43:10

AGATA

BOCZAR

1978

Warszawa

5504

09:43:20

SŁAWOMIR

S

1978

Warszawa

10450

09:43:30

WIKTOR

KARCZEWSKI

1978

Warszawa

4281

09:43:40

JAKUB

PARADOWSKI

1978

Warszawa

5276

09:43:50

MAGDALENA

M

1978

Warszawa

114

09:44:00

MARIUSZ

URBAN

1978

Warszawa

4438

09:44:10

KONRAD

SYGOCKI

1978

Warszawa

7168

09:44:20

MAŁGORZATA

KWIATKOWSKA

1978

Warszawa

0

09:44:30

MARZENA

BANASZEK

1978

Warszawa

5653

09:44:40

MICHAŁ

RACHUBA

1978

Warszawa

6772

09:44:50

MAGDALENA

RYBICKA

1978

Warszawa

8966

10:00:00

SYLWESTER

SZYMAŃSKI

1978

Warszawa

8634

10:00:10

PRZEMYSŁAW

FIRMANTY

1978

Warszawa

1109

10:00:20

ELIZA

BUJNOWSKA

1978

Warszawa

0

10:00:30

MARTA

GRYCKO

1977

Warszawa

5589

10:00:40

WOJCIECH

WROŃSKI

1977

Warszawa

3885

10:00:50

KATARZYNA

MURASZEW - DĄBROWSKA

1977

Warszawa

1306

10:01:00

MAREK

GIEBUŁTOWICZ

1977

Warszawa

9085

10:01:10

ANNA MARIA

S

1977

Warszawa

8500

10:01:20

MAŁGORZATA

WILCZYŃSKA

1977

Warszawa

6762

10:01:30

ELŻBIETA

PIOTROWSKA-KRZAK

1977

Warszawa

6140

10:01:40

ANNA

CYBULSKA

1977

Warszawa

5572

10:01:50

ARTUR

BRUŚNICKI

1977

Warszawa

2000

10:02:00

HUBERT

BOCZAR

1976

Warszawa

4323

10:02:10

DARIUSZ

FILIPEK

1976

Warszawa

0

10:02:20

ANNA

DĄBROWSKA

1976

Warszawa

0

10:02:30

ROMAN

KOLEŚNIK

1976

Warszawa

6138

10:02:40

MAGDALENA

KĄDZIELSKA

1976

Warszawa

6197

10:02:50

EWA

GOLEŃ

1976

Warszawa

9933

10:03:00

ROBERT

JÓZWIK

1976

Warszawa

6198

10:03:10

MICHAŁ

GOLEŃ

1976

Warszawa

0

10:03:20

MACIEJ

KAZUBEK

1976

Warszawa

8654

10:03:30

ADAM

PLUSZKA

1976

Warszawa

0

10:03:40

DARIUSZ

SIEŃKO

1976

Warszawa

0

10:03:50

PIOTR

SIKORSKI

1976

Warszawa

9347

10:04:00

ANDRZEJ

OSOWSKI

1975

Warszawa

7951

10:04:10

BŁAŻEJ

WIATROWSKI

1975

Warszawa

9042

10:04:20

RENATA

PUCZYNSKA

1975

Warszawa

9482

10:04:30

MATEUSZ

CIBOROWSKI

1975

Warszawa

7139

10:04:40

PIOTR

MATEŃKA

1975

Warszawa

5958

10:04:50

ALEKSANDER

JANISZEWSKI

1975

Warszawa

495

10:05:00

JOLANTA

C

1975

Warszawa

6498

10:05:10

ALBERT

JAWORSKI

1975

Warszawa

6289

10:05:20

MARCIN

OZIMEK

1974

Warszawa

5526

10:05:30

JANUSZ

T

1974

Warszawa

8787

10:05:40

AGNIESZKA

MARON

1974

Warszawa

465

10:05:50

JUDYTA

S

1974

Warszawa

4335

10:06:00

MONIKA

W

1974

Warszawa

7522

10:06:10

TADEUSZ

WALUK

1974

Warszawa

5858

10:06:20

WOJCIECH

WIĘCZKOWSKI

1974

Warszawa

5885

10:06:30

BOŻENA

KISIELEWICZ

1974

Warszawa

8309

10:06:40

ARTUR

GRONCZEWSKI

1974

Warszawa

2357

10:06:50

GRZEGORZ

WAWRZYNIAK

1974

Warszawa

6268

10:07:00

ANDRZEJ

PAZIEWSKI

1973

Warszawa

8836

10:07:10

MARTYNA

BOGUCKA

1973

Warszawa

9107

10:07:20

MARCIN

POSS

1973

Warszawa

6558

10:07:30

MAREK

KOBYLARZ

1973

Warszawa

5574

10:07:40

ANDRZEJ

MADAŁA

1973

Warszawa

7290

10:07:50

PAWEŁ

TERCZYŃSKI

1973

Warszawa

6078

10:08:00

EWA

SZAJKOWSKA

1973

Warszawa

5189

10:08:10

MARIUSZ

MATUSZKO

1973

Warszawa

6153

10:08:20

MACIEJ

NOWICKI

1973

Warszawa

8401

10:08:30

MONIKA

TURCZYŃSKA

1973

Warszawa

8452

10:08:40

ARTUR

ŻOCHOWSKI

1973

Warszawa

7714

10:08:50

RONALDO

FARRALES

1973

Warszawa

4139

10:09:00

PRZEMYSŁAW

KRAJEWSKI

1973

Warszawa

9133

10:09:10

PIOTR

DOBROWOLSKI

1972

Warszawa

0

10:09:20

MALGORZATA

SKOCZEK

1972

Warszawa

10315

10:09:30

KRZYSZTOF

MATYSKIEL

1972

Warszawa

7783

10:09:40

KRZYSZTOF

MARECKI

1972

Warszawa

2839

10:09:50

MACIEJ

MRÓWKA

1972

Warszawa

4561

10:10:00

WOJCIECH

SYROCKI

1972

Warszawa

3690

10:10:10

TOMASZ

KRAWCZYK

1972

Warszawa

8579

10:10:20

CEZARY

PAZERA

1972

Warszawa

5008

10:10:30

WOJCIECH

GIL

1971

Warszawa

8448

10:10:40

ROBERT

PRUCHNIAK

1971

Warszawa

4105

10:10:50

WIESŁAW

SZLACHTA

1971

Warszawa

8480

10:11:00

GRZEGORZ

SIOCH

1971

Warszawa

8099

10:11:10

DARIUSZ

MĘDREK

1971

Warszawa

4864

10:11:20

JANUSZ

OCHAB

1971

Warszawa

7726

10:11:30

GRZEGORZ

ZENKA

1971

Warszawa

3866

10:11:40

JAREK

MAZUŚ

1971

Warszawa

0

10:11:50

KRZYSZTOF

ZDRODOWSKI

1970

Warszawa

8721

10:12:00

MARCIN

BUDZEWSKI

1970

Warszawa

5271

10:12:10

MAREK

KĄDZIELAWA

1970

Warszawa

8062

10:12:20

MICHAŁ

SZAWRO

1970

Warszawa

5164

10:12:30

JOLANTA

KLUSEK

1970

Warszawa

5027

10:12:40

TADEUSZ

GÓRAL

1970

Warszawa

4652

10:12:50

MAŁGORZATA

MURAWSKA

1970

Warszawa

4803

10:13:00

PRZEMYSŁAW

MURAWSKI

1970

Warszawa

7687

10:13:10

PIOTR

KALETA

1970

Warszawa

5367

10:13:20

AGNIESZKA

PISKORSKA

1970

Warszawa

1389

10:13:30

WOJCIECH

KRAWCZYK

1969

Warszawa

0

10:13:40

GRZEGORZ

DZIENIOWSKI

1969

Warszawa

101

10:13:50

AGNIESZKA

KERNER

1969

Warszawa

7021

10:14:00

BOŻENA

CIEŚLAK-OSIK

1969

Warszawa

8517

10:14:10

MARIOLA

TOMASZEWSKA

1968

Warszawa

8989

10:14:20

JACEK

MARON

1968

Warszawa

8361

10:14:30

DARIUSZ

JAKUBOWSKI

1968

Warszawa

8611

10:14:40

MARIOLA

BAKALARSKA

1968

Warszawa

6339

10:14:50

WOJCIECH

SKOWROŃSKI

1967

Warszawa

0

10:15:00

ROBERT

MATEJUK

1967

Warszawa

0

10:15:10

TOMASZ

PISZCZAKO

1967

Warszawa

0

10:15:20

GRAŻYNA

WIERZBICKA

1966

Warszawa

7018

10:15:30

ROBERT

OSIK

1966

Warszawa

9721

10:15:40

DARIUSZ

ROGULSKI

1966

Warszawa

0

10:15:50

IRENEUSZ

MIRKOWSKI

1965

Warszawa

4510

10:16:00

REMIGIUSZ

JANKOWSKI

1965

Warszawa

4986

10:16:10

ANNA

POLIŃSKA

1964

Warszawa

7810

10:16:20

DARIUSZ

SIBIGA

1964

Warszawa

0

10:16:30

DARIUSZ

KOSMALA

1964

Warszawa

6117

10:16:40

MAREK

NALEŚNIAK

1964

Warszawa

8060

10:16:50

ZENON

OLSZAK

1964

Warszawa

3148

10:17:00

ROBERT

SIENKIEWICZ

1964

Warszawa

9308

10:17:10

KRZYSZTOF

MIŁOSZ

1963

Warszawa

3802

10:17:20

GRZEGORZ

WOŹNIAK

1963

Warszawa

6294

10:17:30

TERESA

TRAWIŃSKA

1962

Warszawa

4529

10:17:40

ROMAN

MAREK

1962

Warszawa

8862

10:17:50

SZCZEPAN

THOMAS

1961

Warszawa

0

10:18:00

JAROSŁAW

CYRYNGER

1961

Warszawa

1961

10:18:10

KRZYSZTOF

SELERSKI

1961

Warszawa

6377

10:18:20

WŁODEK

ANUSZKIEWICZ

1961

Warszawa

5898

10:18:30

JERZY

MARSZAŁEK

1958

Warszawa

0

10:18:40

PRZEMYSŁAW

HOLC

1957

Warszawa

5522

10:18:50

MARIUSZ

T

1957

Warszawa

4608

10:19:00

BARBARA

KOLASA

1956

Warszawa-Wesoła

103

10:19:10

ANNA

S

1956

Warszawa

6080

10:19:20

ANDRZEJ

SZYRWIŃSKI

1955

Warszawa

8653

10:19:30

JANUSZ

KAŹMIERSKI

1955

Warszawa

7203

10:19:40

KRZYSZTOF

JAMBOR

1954

Warszawa

4420

10:19:50

ANNA

GAWRACZYŃSKA

1954

Warszawa

6004

10:20:00

ANDRZEJ

DYMEL

1952

Warszawa

1546

10:20:10

ANDRZEJ

TOMANEK

1952

Warszawa

7394

10:20:20

ROBERT

KACZOREK

1952

Warszawa

1181

10:20:30

MARIAN

SOKOŁOWSKI

1948

Warszawa

0

10:20:40

CZESŁAW

NOWAKOWSKI

1947

Warszawa

1176

10:20:50

BORYS

KOZAKOW

1944

Warszawa

1200

10:21:00

JACEK

NOWORYTA

1942

Warszawa

1580

10:21:10

KAMIL

BARTKOWSKI

2011

Legionowo

0

10:21:20

FILIP

OLEJNIK

2010

Łomianki

7864

10:21:30

KATARZYNA

IGNACIUK

2010

Dziekanów Leśny

7865

10:21:40

MACIEJ

IGNACIUK

2005

Dziekanów Leśny

7863

10:21:50

GRZEGORZ

IGNACIUK

1976

Dziekanów Leśny

4431

10:22:00

JAKUB

TRACZYK

2000

Hipolitów

0

10:22:10

ALEKSANDRA

BORZĄDEK

2000

Grodzisk Mazowiecki

5047

10:22:20

ŁUKASZ

GĄSIEWSKI

1999

Zalesie Górne

5045

10:22:30

MACIEJ

TRACZYK

1997

Hipolitów

9221

10:22:40

KONRAD

TABER

1996

Brwinów

4821

10:22:50

IGOR

ZBRZEŹNIAK

1995

Raszyn

0

10:23:00

KRZYSZTOF

ŁĘCKI

1994

Żyrardów

7391

10:23:10

AGNIESZKA

K

1994

Nieporęt

7880

10:23:20

ADAM

KRZYŻEWSKI

1992

Konstancin-Jeziorna

6712

10:23:30

MARCIN

GRZENIEWSKI

1992

Pruszków

6768

10:23:40

IWONA

BOROS

1992

Raszyn

4609

10:23:50

MACIEJ

R

1991

Milanówek

4408

10:24:00

IGNACY

TYSZKA

1990

Piaseczno

8998

10:24:10

GRZEGORZ

MANDZIUK

1990

Łomianki

4573

10:24:20

MARCIN

GALIMSKI

1990

Ząbki

7901

10:24:30

MICHAŁ

CHOROŚ

1990

Warka

7946

10:24:40

MAŁGORZATA

ZALEWSKA

1990

Piaseczno

6769

10:24:50

PAWEŁ

KRAJEWSKI

1990

Raszyn

6105

10:25:00

ŁUKASZ

PLADZYK

1990

Pułtusk

9161

10:25:10

KAMIL

PAWELEC

1989

Sochaczew

463

10:25:20

TOMASZ

Ś

1989

Legionowo

7042

10:25:30

RADOSŁAW

ROWICKI

1989

Marki

5046

10:25:40

MARCIN

NIEDBAŁKA

1988

Józefów

4503

10:25:50

KAMIL

MATUSZEWSKI

1988

Ząbki

7547

10:26:00

ŁUKASZ

SZYMANIUK

1988

Pruszków

464

10:26:10

TOMASZ

K

1988

Milanówek

3340

10:26:20

PIOTR

MOSAKOWSKI

1988

Nowy Dwór Mazowiecki

8360

10:26:30

MILENA

SIEDLECKA

1988

Grodzisk Mazowiecki

3062

10:26:40

GRZEGORZ

KURKOWSKI

1987

Pruszków

6678

10:26:50

PIOTR

BRONIEC

1987

Chotomów

2157

10:27:00

PIOTR

KOWALCZYK

1987

Pruszków

6541

10:27:10

MARCIN

LEŚNIAK

1986

Sulejówek

9325

10:27:20

SYLWIA

OWCZAREK

1986

Ożarów Mazowiecki

5714

10:27:30

MAGDALENA

GALIŃSKA

1986

Legionowo

0

10:27:40

WOJCIECH

BIELIŃSKI

1985

Ożarów Mazowiecki

4485

10:27:50

ROBERT

WÓJCIK

1985

Nowy Dwór Mazowiecki

0

10:28:00

TOMASZ

KĄKOL

1984

Sulejówek

8314

10:28:10

JAKUB

ORŁOWSKI

1984

Legionowo

0

10:28:20

WŁODZIMIERZ

WIŚNIEWSKI

1984

Wołomin

6371

10:28:30

EWA

PACIOREK

1984

Marki

7624

10:28:40

TOMASZ

SĘK

1983

Piastów

0

10:28:50

PAWEŁ

MATUSZEWSKI

1983

Nowy Dwór Mazowiecki

4852

10:29:00

MICHAŁ

ZBROWSKI

1982

Pruszków

9913

10:29:10

DARIUSZ

OLEK

1982

Pruszków

3839

10:29:20

JACEK

WIERZBICKI

1981

Mrozy

8378

10:29:30

KAROL

Z

1981

Nadarzyn

0

10:29:40

OLA

TREPANOWSKA

1981

Minsk Mazowiecki

6199

10:29:50

EDYTA

JAKUBCZYK

1981

Pułtusk

9955

10:30:00

PIOTR

DZIEPAK

1980

WOLA MROKOWSKA

0

10:30:10

DOROTA

SIERECKA

1980

Żelechów

119

10:30:20

MIESZKO

URBANOWSKI

1980

Wołomin

9237

10:30:30

EWA

POKOJSKA

1980

Legionowo

10324

10:30:40

RAFAŁ

STĘPNIAK

1980

Ząbki

9108

10:30:50

ANNA

JAKUBOWSKA

1980

Piaseczno

0

10:31:00

URSZULA

BARTECKA-MATUSZEWSKA

1980

Nowy Dwór Mazowiecki

0

10:31:10

JUSTYNA

PASTERNAK

1979

Łomianki

2440

10:31:20

URSZULA

DZIĘCIELSKA

1978

Mińsk Mazowiecki

2441

10:31:30

ŁUKASZ

DZIĘCIELSKI

1978

Mińsk Mazowiecki

9171

10:31:40

GRZEGORZ

KARASZEWSKI

1978

Legionowo

4939

10:31:50

MACIEJ

STRÓŻEWSKI

1977

Legionowo

10500

10:32:00

RADOSŁAW

PUSZKARSKI

1977

Marki

6825

10:32:10

PAWEŁ

KACPURA

1976

Pruszków

0

10:32:20

ANNA

JANISZEWSKA

1976

Jabłonna

1296

10:32:30

MAREK

GESZPRYCH

1976

Pruszków

5791

10:32:40

PIOTR

KUBERA

1976

JÓZEFÓW

9234

10:32:50

ZBIGNIEW

KOŁODZIEJ

1975

Ożarów Mazowiecki

0

10:33:00

EWA

TYMOSIEWICZ - DYMEK

1975

Legionowo

5553

10:33:10

JAROSŁAW

CZARNECKI

1975

Nowy Dwór Mazowiecki

367

10:33:20

PATRYK

K

1975

Legionowo

0

10:33:30

ADAM

JANISZEWSKI

1975

Jablonna

1975

10:33:40

JACEK

BAJOREK

1975

Wyszków

0

10:33:50

PAWEŁ

GARWOŁA

1974

LEGIONOWO

5890

10:34:00

DARIUSZ

WOJDA

1974

Józefów

8344

10:34:10

JAN

RAPINCZUK

1974

Nowy Dwór Mazowiecki

0

10:34:20

URSZULA

BEDNAREK

1974

Żabia Wola

7247

10:34:30

MARIUSZ

JARZĘBSKI

1974

Sulejówek

7246

10:34:40

DOROTA

JARZĘBSKA

1974

Sulejówek

2009

10:34:50

MARCIN

MALINOWSKI

1973

Chotomów

8962

10:35:00

DAREK

GOTOWIEC

1973

Tłuszcz

8005

10:35:10

KONRAD

MATCZUK

1973

Wołomin

8100

10:35:20

ANDRZEJ

SASIN

1973

Wołomin

6131

10:35:30

ALEKSANDRA

GŁOWACKA

1972

Legionowo

6130

10:35:40

ANDRZEJ

GŁOWACKI

1971

Legionowo

8574

10:35:50

WOJCIECH

GAŁCZYŃSKI

1971

Ożarów Mazowiecki

0

10:36:00

WOJCIECH

KISIELIŃSKI

1970

Legionowo

5895

10:36:10

WOJCIECH

PETRYKA

1970

Raszyn

104

10:36:20

DANUTA

SUROWIAK

1969

Nowy Dwor Mazowiecki

1301

10:36:30

PIOTR

ŁABĘDZKI

1968

Piaseczno

2297

10:36:40

ANDRZEJ

SKOLIK

1967

Cybulice Małe

4430

10:36:50

KAZIMIERZ

TRACZYK

1967

Hipolitów

7245

10:37:00

EWA

FABISIAK

1967

Sulejówek

7244

10:37:10

ANDRZEJ

FABISIAK

1964

Sulejówek

6577

10:37:20

ANDRZEJ

WALUŚ

1957

Pabianice

4749

10:37:30

ANDRZEJ

DĄBROWSKI

1957

Józefów

0

10:37:40

ANDRZEJ

DĄBROWSKI

1957

Józefów

4246

10:37:50

RAFAŁ

KRZESZEWSKI

1990

 

3915

10:38:00

KONRAD

POLITOWSKI

1980

 

4245

10:38:10

MARCIN

WOJEWÓDZKI

1993

 

6324

10:38:20

JAN

FURGAŁ

2008

Olsztyn

5127

10:38:30

KAROLINA

MAKOSZ

2006

Łódź

6322

10:38:40

MAŁGORZTA

FURGAŁ

2006

Olsztyn

5128

10:38:50

ALEKSANDRA

MAKOSZ

2004

Łódź

0

10:39:00

PATRYCJA

KAMIŃSKA

2002

Ostrołęka

0

10:39:10

OLIWIA

ŚRODA

2001

Łódź

5578

10:39:20

MATEUSZ

PRZYBYSZ

1998

Węgrów

0

10:39:30

GABRIELA

KUNICKA

1998

Łódź

9763

10:39:40

ALEKSANDRA

JANCZYK

1997

Radom

2539

10:39:50

BARTŁOMIEJ

MITEK

1997

Łowicz

0

10:40:00

WIKTOR

BOROWIK

1997

Poznań

9761

10:40:10

WOJCIECH

KOWLASKI

1997

Radom

0

10:40:20

PIOTR

KUDZIOR

1996

POZNAŃ

9975

10:40:30

ANETA

NOWAK

1996

Siedlce

0

10:40:40

KRZYSZTOF

CZERWIŃSKI

1996

Ciechocinek

6495

10:40:50

ANNA

MARCINIAK

1995

Ciechanów

7890

10:41:00

MAREK

K

1995

OSTROŁĘKA

0

10:41:10

DAMIAN

FOKS

1995

Skierniewice

5823

10:41:20

WOJCIECH

STAWICKI

1995

Kutno

3407

10:41:30

DAWID

TOPCZEWSKI

1994

Ełk

0

10:41:40

MICHAŁ

KUCHARCZYK

1994

Białobrzegi

9240

10:41:50

JAKUB

MACANDER

1994

Skierniewice

9172

10:42:00

TOMASZ

SAMBURSKI

1993

Skierniewice

1993

10:42:10

DAMIAN

BECHTA

1993

Biała Podlaska

1074

10:42:20

PRZEMYSŁAW

SOKÓŁ

1993

Białystok

5044

10:42:30

SEBASTIAN

SKRZESZEWSKI

1992

Skierniewice

6312

10:42:40

RADOSŁAW

MARKIEWICZ

1991

Płońsk

0

10:42:50

ELŻBIETA

GAWŁOWSKA

1991

Bełchatów

7183

10:43:00

TOMASZ

WASILCZYK

1991

Ełk

8096

10:43:10

SYLWIA

ŁAZUK

1991

BIAŁYSTOK

6066

10:43:20

KATARZYNA

STRANKOWSKA

1991

Węgrów

9707

10:43:30

PIOTR

ZAKRZEWSKI

1991

Łowicz

6689

10:43:40

PATRYK

JANOWSKI

1991

Ostróda

1075

10:43:50

BARTOSZ

SOKÓŁ

1991

Białystok

3884

10:44:00

DOMINIK

PAWŁOWSKI

1990

Kutno

0

10:44:10

DANIEL

MIKIELSKI

1990

Olsztynek

7235

10:44:20

MICHAŁ

LUTRZYKOWSKI

1989

Ostrołęka/Warszawa

0

10:44:30

RAFAŁ

HAZAN

1989

Biała Podlaska

2607

10:44:40

MAŁGORZATA

SOKÓŁ

1989

Chełmno

0

10:44:50

TOMASZ

KRATA

1988

Częstochowa

0

11:00:00

DOMINIK

WIEWIÓRSKI

1988

Zgierz

2861

11:00:10

DOMINIK

PIETRASZEK

1988

kielce

6015

11:00:20

TOMASZ

KRZEMIONKA

1988

Chełmno

2637

11:00:30

MIŁOSZ

ŚMIŁOWICZ

1988

Ostrów Wielkopolski

163

11:00:40

ADRIAN

M

1988

Giżycko

2150

11:00:50

JAROSŁAW

KOPCIAŁ

1988

Radom

2455

11:01:00

ARTUR

GRABOWSKI

1988

Przasnysz

0

11:01:10

WOJCIECH

PAJOR

1987

Łódź

0

11:01:20

KACPER

SACHARCZUK

1987

Łuków

0

11:01:30

PAWEŁ

TADEUSIAK

1987

Radomsko

0

11:01:40

KAMIL

BĄBCZYŃSKI

1987

Białystok

6482

11:01:50

PIOTR

GAIK

1987

Radomsko

4507

11:02:00

KAMIL

TENDERENDA

1986

Ciechanowiec

7840

11:02:10

BARTOSZ

ZAGOŻDŻON

1986

Dęblin

8566

11:02:20

MARCIN

PACH

1986

Zamość

0

11:02:30

MAGDALENA

SZYMAŃSKA

1985

Wyszków

2138

11:02:40

WERONIKA

KAŹMIERAK

1985

Lublin

6436

11:02:50

SYLWIA

URBAN

1984

Ostrów Wielkopolski

2101

11:03:00

PIOTR

GRYCUK

1984

Białystok

0

11:03:10

ŁUKASZ

IWANICKI

1984

LUBLIN

8487

11:03:20

KRZYSZTOF

KOZIOŁ

1984

Ciechanów

2393

11:03:30

MAŁGORZATA

ANYSZKA

1984

Łowicz

3259

11:03:40

ŁUKASZ

FYDRYCH

1983

Ełk

3122

11:03:50

MACIEJ

PIENIOWSKI

1983

Poznań

5821

11:04:00

TOMASZ

SŁOWIŃSKI

1982

Skierniewice

2568

11:04:10

MONIKA

PIKURA

1982

Szczytno

2754

11:04:20

JAROSŁAW

GRABOWSKI

1981

Dęblin

9559

11:04:30

DANIEL

STERNIK

1981

Lublin

2274

11:04:40

PAWEŁ

REJTCZAK

1980

Radom

0

11:04:50

HUBERT

MIRON

1980

Białystok

5011

11:05:00

ANDRZEJ

ZDROJEWSKI

1979

Białystok

5124

11:05:10

MICHAŁ

MAKOSZ

1979

Łodź

2277

11:05:20

KRZYSZTOF

ROGOWSKI

1979

Płock

0

11:05:30

GRZEGORZ

WEJKUĆ

1978

Mrągowo

0

11:05:40

PAWEŁ

CHOIŃSKI

1977

Zambrów

9358

11:05:50

RENATA

PIEKARSKA

1977

Koło

7401

11:06:00

PIOTR

MARCINIAK

1976

Łódź

0

11:06:10

MARTYNA

URBAŃSKA

1975

Otwock

0

11:06:20

KLAUDIUSZ

URBAŃSKI

1975

Otwock

0

11:06:30

JAROSŁAW

PIECHOTA

1974

ŁÓDŻ

2421

11:06:40

TOMASZ

CHMIELEWSKI

1974

Kalisz

5784

11:06:50

MAREK

MALUCHNIK

1973

Nasielsk

6327

11:07:00

JAROSŁAW

POŚPIECH

1973

Ciechanów

3014

11:07:10

JACEK

HANUSZKIEWICZ

1972

Skierniewice

2262

11:07:20

LESZEK

P

1972

RADOM

0

11:07:30

KRZYSZTOF

KRYSIK

1972

Sieradz

6323

11:07:40

RAFAŁ

FURGAŁ

1971

Olsztyn

6321

11:07:50

ANNA

PLUCIŃSKA-FURGAŁ

1971

Olsztyn

5465

11:08:00

PRZEMYSŁAW

L

1970

BLIZNE ŁASZCZYŃSKIEGO

9357

11:08:10

KONRAD

MADEJ

1969

Koło

9762

11:08:20

JACEK

KOWALSKI

1967

Radom

0

11:08:30

ANNA

WASIŃSKA

1967

Elbląg

0

11:08:40

DARIUSZ

WASIŃSKI

1967

Elbląg

6708

11:08:50

ROMAN

MIKOŚ

1966

Otwock

9621

11:09:00

MAREK

LIBUDA

1965

Kielce

0

11:09:10

MARIUSZ

KWIATKOWSKI

1963

Łódź

6707

11:09:20

TERESA

MIKOŚ

1963

Otwock

0

11:09:30

KRZYSZTOF

PIGUŁA

1962

ŁÓDŹ

5824

11:09:40

BOGUSZ

STAWICKI

1962

Kutno

0

11:09:50

MAREK

MIKIELSKI

1960

Olsztynek

0

11:10:00

DANUTA

MIKIELSKA

1959

Olsztynek

5800

11:10:10

RYSZARD

FAŁATOWICZ

1958

Otwock

0

11:10:20

ANDRZEJ

BRZOZOWSKI

1954

Zamość

0

11:10:30

LESZEK

BELOWSKI

1953

Puławy

0

11:10:40

STANISŁAW

KORCZYŃSKI

1953

ŁÓDŹ

4228

11:10:50

REMIGIUSZ

OŁTARZEWSKI

2011

Młodzieszyn

4229

11:11:00

FRANCISZEK

OŁTARZEWSKI

2009

Młodzieszyn

0

11:11:10

MATEUSZ

HABIGIER

2007

Pysznica

0

11:11:20

MARCELINA

SZKUDŁO

2007

Kłębanowice

6733

11:11:30

RAFAŁ

PODBORNY

2006

Toruń

5126

11:11:40

ADAM

KROPIWIEC

2006

Wohyń

0

11:11:50

PAWEŁ

KRYSTEK

2005

Oleśnica

5003

11:12:00

FABIAN

ZIORA

2005

Slough

5125

11:12:10

MAJA

KROPIWIEC

2004

Wohyń

6670

11:12:20

BARTOSZ

PIETRAK

2002

Słupno

10434

11:12:30

STANISLAW

MAJEWSKI

2001

Hornówek

0

11:12:40

TOMASZ

RUSEK

2000

Nowa Wieś

4739

11:12:50

WIKTORIA

BEDNARSKA

1999

Lubliniec

0

11:13:00

MATEUSZ

JAROS

1996

Ewinów / Przykona

0

11:13:10

BARTOSZ

DEPTA

1995

Jedlno Drugie 29

0

11:13:20

ANGELIKA

NOGA

1994

Kozy

5298

11:13:30

MICHAŁ

GOŁĘBIEWSKI

1993

Gąsocin

0

11:13:40

ARTUR

BARTNICKI

1993

Emów

493

11:13:50

KATARZYNA

S

1993

Pokrytki

0

11:14:00

PATRYK

SŁADEK

1993

Bełk

2972

11:14:10

KAMIL

BASICKI

1993

Skarżysko-Kamienna

5990

11:14:20

MICHAŁ

SZCZYGIEŁ

1991

Strzyżòw

4943

11:14:30

PAULINA

KACZMARCZYK

1991

Małopole

4853

11:14:40

MATEUSZ

ZBROWSKI

1991

Nowa Wieś

8381

11:14:50

ŁUKASZ

PIECHÓWKA

1991

Iwanowice

2299

11:15:00

DARIUSZ

S

1991

Żychlin

10805

11:15:10

ILONA

SZYDLIK

1990

Nagoszewka Pierwsza

2481

11:15:20

ŁUKASZ

KAMIŃSKI

1990

Dębień

4246

11:15:30

RAFAŁ

K

1990

 

10187

11:15:40

HUBERT

MALCZEWSKI

1990

Czyżówka

0

11:15:50

GRZEGORZ

KARAWACKI

1989

Kęty

2275

11:16:00

KRZYSZTOF

REKAWIK

1989

Skaryszew

3935

11:16:10

DAMIAN

ZARĘBA

1989

Dąbrowa Cherubiny

7557

11:16:20

BEATA

CZAJKA

1989

Wola Rębkowska

6254

11:16:30

SZYMON

GAJOWNICZEK

1989

Borowie

1326

11:16:40

ŁUKASZ

SZYMANIAK

1988

Wielbark

8886

11:16:50

ŁUKASZ

KAIM

1988

Zajezierze

5424

11:17:00

TOMASZ

F

1986

 

0

11:17:10

ANNA

CZARNKOWSKA

1986

ROBAKOWO

0

11:17:20

KAMIL

KOCEMBA

1986

Kobiernice

2235

11:17:30

AGNIESZKA

NAWROCKA

1986

Wola  Rzędzińska

8220

11:17:40

PAWEŁ

PANAS

1986

Szczebrzeszyn

0

11:17:50

MAREK

HRAPKOWICZ

1986

Kęty

199

11:18:00

BARTŁOMIEJ

W

1986

Buków

4863

11:18:10

RAFAŁ

PODLASIŃSKI

1985

Gąsocin

2533

11:18:20

ADRIAN

MIĄŻEK

1985

Otyń

2227

11:18:30

MAREK

MOCZARSKI

1985

Grodków

0

11:18:40

MAREK

GAWRON

1984

Brzeszcze

7015

11:18:50

ANGELINA

KURDYNOWSKA

1983

Unisław

0

11:19:00

MACIEJ

ANTONOWICZ

1983

Kosewko

4487

11:19:10

ANNA

CHRÓSNY

1983

Dobrzyków

6677

11:19:20

PIOTR

HARASIMIUK

1982

KOMARÓWKA PODLASKA

6455

11:19:30

PIOTR

ŁUCAK

1982

Łochów

2728

11:19:40

MARCIN

DĄBAL

1981

Błędów

5002

11:19:50

DANIEL

ZIORA

1981

Slough

4227

11:20:00

JUSTYNA

KSIĄŻEK

1981

Młodzieszyn

1549

11:20:10

TOMASZ

STEC

1981

Skawina

0

11:20:20

GRZEGORZ

WOJNICZ

1980

Pasłęk

9526

11:20:30

KATARZYNA

MALINOWSKA

1980

Jaroszowa Wola

8943

11:20:40

PAWEŁ

STANICKI

1980

Duczki

3156

11:20:50

LUDWIK

SKONECZNY

1980

ŁOCHÓW

0

11:21:00

PAWEŁ

STARŻYK

1979

Chrzanów

4419

11:21:10

PAULINA

KRZYZIŃSKA

1979

Puławy

0

11:21:20

DOMINIKA

SZKUDŁO

1979

Kłebanowice

0

11:21:30

OSKAR

SZKUDŁO

1977

KŁĘBANOWICE

0

11:21:40

AGA

CERANOWSKA

1977

Złotów

2564

11:21:50

MARIA

PAWŁOWSKA- LIS

1977

Oblasy

6753

11:22:00

ARTUR

DĘBSKI

1976

Anielinek/Jakubów

7681

11:22:10

JAROSŁAW

RUDNIK

1975

Pasek

4701

11:22:20

MARIUSZ

NASKRĘT

1975

RACOT

0

11:22:30

PAWEŁ

KOWALCZYK

1974

KĘTY

1669

11:22:40

ROBERT

ŚMIGIELSKI

1974

Zielonka

0

11:22:50

EDYTA

SZTEJNERT

1974

Skierdy

0

11:23:00

MARIUSZ

KLAPENDA

1974

ŁĘCZYCA

0

11:23:10

JAKUB

SZTEJNERT

1972

Skierdy

8512

11:23:20

IRENEUSZ

CHARLEJ

1972

Mierzyn

9527

11:23:30

ANDRZEJ

MALINOWSKI

1971

Jaroszowa Wola

0

11:23:40

ZDZISŁAW

HABIGIER

1969

Pysznica

0

11:23:50

PIOTR

STARŻYK

1969

Łęknica

2374

11:24:00

JACEK

WOŹNIAK

1965

Kazanów

9483

11:24:10

MARIUSZ

WOJTANOWICZ

1965

Głogówek

2513

11:24:20

MARIAN

KWIETNIOWSKI

1964

Jarosław

8636

11:24:30

DANUTA

GRZESZAK

1953

Mogilno

0

11:24:40

ZENON

MOŚCICKI

1953

Rutki

3167

11:24:50

KATARZYNA

STARŻYK

2004

wrocław

0

11:25:00

MATEUSZ

IWANIUK

2003

Bydgoszcz

0

11:25:10

KRZYSZTOF

KUBIEŃ

2000

Andrychów

2468

11:25:20

SZYMON

HRYNIEWICZ

1996

Wrocław

0

11:25:30

KONRAD

ZAWARTKA

1994

Kraków

4715

11:25:40

MATEUSZ

JANUSZEWSKI

1994

Wrocław

5456

11:25:50

SYWIA

K

1993

WROCŁAW

0

11:26:00

PAWEŁ

POGORZELSKI

1992

Gdynia

8161

11:26:10

BARTŁOMIEJ

JAWORSKI

1992

Toruń

8286

11:26:20

JAROSŁAW

KWIETNIOWSKI

1992

Jarosław

10038

11:26:30

ALEKSANDRA

KOTOWSKA

1990

Terespol

0

11:26:40

ADRIAN

BEDNARSKI

1989

Wrocław

2119

11:26:50

MAGDALENA

JAROŃ

1989

Bydgoszcz

3375

11:27:00

ŁUKASZ

SAMUŚ

1989

Pruszcz Gdański

0

11:27:10

PIOTR

RADOWSKI

1988

Gdynia

2291

11:27:20

MARTA

SALAMON

1987

Bydgoszcz

0

11:27:30

MARCIN

JAWOREK

1986

Wrocław

10037

11:27:40

MICHAŁ

KOTOWSKI

1986

Terespol

5633

11:27:50

MAGDALENA

STĘPNIEWSKA

1985

Bydgoszcz

3937

11:28:00

WOJCIECH

BRZEZIŃSKI

1985

Wrocław

0

11:28:10

BARTOSZ

PUSTKOWSKI

1984

Gdańsk

366

11:28:20

KRZYSZTOF

S

1984

Szczecin

2043

11:28:30

DARIUSZ

BRZEZIŃSKI

1984

Kraków

2111

11:28:40

KAROL

JANCZYNSKI

1984

Tczew

2620

11:28:50

KRZYSZTOF

SZCZĘSNY

1983

Knurów

10314

11:29:00

BARTŁOMIEJ

WALKIEWICZ

1982

Wisła

2412

11:29:10

SŁAWEK

B

1981

Tarnów

0

11:29:20

ŁUKASZ

ZIMNIAK

1981

Oleśnica

3194

11:29:30

KRZYSZTOF

WICHER

1981

Koszalin

0

11:29:40

TOMASZ

BUDNIAK

1980

Władysławowo

0

11:29:50

JACEK

KRYSZYŁOWICZ

1980

Szczytno

4671

11:30:00

KONRAD

PERIER

1979

Kraków

2719

11:30:10

MARIUSZ

CHARUBIN

1979

Pisz

0

11:30:20

MICHAŁ

WOJTUNIK

1979

Dąbrowa Górnicza

2818

11:30:30

BARTŁOMIEJ

LUBAŚ

1979

Mielec

2495

11:30:40

GRZEGORZ

KONIUSZY

1979

Kraków

0

11:30:50

AGNIESZKA

KOZŁOWSKA

1979

Sosnowiec

0

11:31:00

PAWEŁ MACIEJ

KOZIOŁKIEWICZ

1977

Jelenia Góra

0

11:31:10

ARKADIUSZ

KĘDZIERSKI

1976

Wrocław

3165

11:31:20

ANDRZEJ

STARŻYK

1976

Wrocław

3143

11:31:30

MAŁGORZATA

RUDEK

1976

Rumia

0

11:31:40

TOMASZ

GABOR

1976

Katowice

2408

11:31:50

RADOSŁAW

BŁASIAK

1975

Szczecin

3166

11:32:00

AGNIESZKA

STARŻYK

1974

Wrocław

0

11:32:10

JACEK

IWANIUK

1973

Bydgoszcz

6696

11:32:20

TOMASZ

SZNAPKA

1972

Knurów

0

11:32:30

BARBARA

POPEK

1972

Jastrzębie-Zdrój

2127

11:32:40

KRZYSZTOF

JODŁOWSKI

1970

Wrocław

0

11:32:50

GUSTAW

MAMCZURA

1970

Toruń

3185

11:33:00

ALEKSANDRA

TOPOREK

1970

Gdynia

3032

11:33:10

GRAŻYNA

KANIOR

1970

Jelenia Góra

2133

11:33:20

HANNA

KACZYŃSKA

1970

Szczytno

0

11:33:30

IRENEUSZ

HAWRYLUK

1969

Krasnystaw

3031

11:33:40

GRZEGORZ

KANIOR

1969

Jelenia Góra

0

11:33:50

ADAM

KARPIŃSKI

1968

Toruń

2610

11:34:00

ANDRZEJ

STAŃCZYK

1967

Kędzierzyn-Koźle

0

11:34:10

KRZYSZTOF

FURMAN

1966

Piła

0

11:34:20

MAREK

SZEWCZYK

1965

Piekary Śląskie

0

11:34:30

KRZYSZTOF

PYSIEWICZ

1957

Katowice

3101

11:34:40

ADAM

MUSUR

1953

OLEŚNICA

4245

11:34:50

MARCIN

W

0

 

4255

11:35:00

KONRAD

P

0

 

 

Pliki do pobrania: