Trenujemy...! W Kampinosie, na trawie i w Łazienkach. Dołącz koniecznie

9 lipca 2021
Trenujemy...! W Kampinosie, na trawie i w Łazienkach. Dołącz koniecznie

Bieg Powstania Warszawskiego już za miesiąc. Pora wziąć się za przygotowania! Zapraszamy, dołączcie do nas. Już w najbliższą niedzielę będziemy biegać w Kampinoskim Parku Narodowym, we wtorek na trawniku przy Westifield Arkadia poćwiczymy z Marcinem Rybakiem, a w Czwartek Biegowy widzimy się przed Ośrodkiem Rozbrat na kolejnych zajęciach z Piotrkiem Strzeleckim. Lato będzie nasze!

 

Puszcza Kampinoska to jedno z ulubionych miejsc weekendowych aktywności mieszkańców Warszawy właściwie przez cały rok. Nie ma się czemu dziwić. Zróżnicowanie terenu i ponad 350 km samych pieszych szlaków turystycznych powoduje, że każdy znajdzie coś dla siebie, zarównow kontekście spacerów, biegania jak i jazdy na rowerze.

My do Kampinosu zapraszamy Was już w najbliższą niedzielę, 11 lipca. Wspólnie przebiegniemy trasę o długości ok. 13 kilometrów, podziwiając nie tylko pomniki przyrody, ale i historyczne punkty „zielonych płuc Warszawy”. Potraktujcie to jako wycieczkę biegową, ponieważ tempo w tym przypadku zdecydowanie schodzi na dalszy plan. Natomiast koniecznie zadbajcie o właściwe ubranie oraz – bezapelacyjnie – o nawodnienie i odżywianie! Polecamy zabranie ze sobą kamizelek biegowych z domowym izotonikiem (potrzebujesz inspiracji? przepisy znajdziesz TUTAJ) oraz batona energetycznego z owocami typu banan, daktyle lub… poporcjowanego arbuza (pyyyycha! i dobrze nawadnia).

 

Natomiast już we wtorek, 13 lipca o godzinie 18:00 na trawniki przy centrum handlowym Westifield Arkadia (Aleja Jana Pawła II 82) zaprasza Marcin Rybak – trener znany Wam już z naszych treningów live na Instagramie. Marcin przygotuje Was od strony funkcjonalnej, pomoże zadbać o właściwą postawę ciała  oraz pokaże, jak niewiele potrzeba, by mieć znakomitą #formęnalato.

 

And last but not least, jak mawiają – już niedługo, bo 15 lipca, odbędzie się kolejny Czwartek Biegowy pod wodzą Piotrka Strzeleckiego. Zbiórka o godzinie 18:45 przed Ośrodkiem Rozbrat. Po wspólnym rozbieganiu weźmiemy się za pracę nad techniką biegową i… szybkością. Szczegółowego planu szukajcie po weekendzie w naszej grupie na Facebooku (TUTAJ), a tymczasem pilnujcie, by się w miarę możliwości wysypiać, dobrze jeść i pić jak najwięcej zdrowych płynów.

Więcej na ten temat dowiecie się z naszych kolejnych podcastów z dietetyczką Kasią Biłous, tymczasem życzymy Wam udanego, aktywnego weekendu i do zobaczenia na wspólnych treningach!

 

 

TRENING W KAMPINOSKIM PARKU NARODOWYM

Kiedy: niedziela 11 lipca, godz.: 9:30
Zbiórka: pętla autobusowa linii 210 w miejscowości Truskaw (przystanek Skibińskiego)
Trasa: Truskaw– Palmiry – Truskaw (13 km)

Opis trasy:
Trasę zaczynamy w Truskawiu, gdzie możemy dojechać z metra Młociny autobusem linii 210. Od razu obok pętli znajduje się pomnik upamiętniający walki, jakie toczyły się w okolicy podczas II Wojny Światowej. Po około 4 km dobiegamy do cmentarza w Palmirach gdzie znajduje się bezpłatne muzeum. To właśnie w tym miejscu od grudnia 1939 roku do lipca 1941 r. Niemcy rozstrzelali 1,7 tys. osób w ramach tzw. Akcji AB. Biegnąc dalej w miejscu spotkania szlaku zielonego z żółtym znajdziemy się przy Mogile Powstańców. W roku 1863 doszło tu do jednego z najważniejszych starć Powstania Styczniowego – Bitwy pod Budą Zaborowską. Kontynuując bieg wzdłuż żółtego szlaku po około 13 km znajdujemy się ponownie w Truskawiu.

Trener: Piotr Strzelecki

 

TRENING NA TRAWIE PRZY WESTFIELD ARKADIA

Kiedy: wtorek 13 lipca, godz.: 18:00
Zbiórka: na trawnikach przed wejściem głównym
Formuła: okołogodzinny trening funkcjonalny, bez zapisów, limit miejsc: 35 osób

Trener: Marcin Rybak

 

CZWARTEK BIEGOWY VOL. 7

Kiedy: czwartek 15 lipca, godz.: 18:45
Zbiórka: przed wejściem do Ośrodka Rozbrat, ul. Rozbrat 26
Formuła: wspólne rozbieganie i rozgrzewka, potem ćwiczenia z techniki biegowej, a na zakończenie rozciąganie

Trener: Piotr Strzelecki

 

Aktualne informacje i harmonogram treningów będą pojawiać się w naszych kanałach komunikacyjnych: na Facebooku, Instagramie oraz na www.

Zapraszamy!

 

 

 

 

Pliki do pobrania: