Podnieś z BeBrave Skincare & Sport swoją formę przed biegiem i po wysiłku

14 lipca 2017
Podnieś z BeBrave Skincare & Sport swoją formę przed biegiem i po wysiłku

Bieganie i sport w ogóle to zdrowie i zabawa, ale często nie zdajemy sobie sprawy z ogromnej roli jaką w trakcie każdej aktywności fizycznej i uczestnictwa w zawodach stanowi właściwe przygotowanie organizmu do wysiłku i jego regeneracja po nim.

Kluczowy elementem przygotowania organizmu do treningu czy zawodów jest rozgrzanie mięśni, które wpływa na ich większe uelastycznienie, ukrwienie i odżywienie. W rezultacie możesz biegać szybciej, więcej i wygrywać. Ponadto, rozgrzane, dotlenione mięśnie i ścięgna są znacząco mniej podatne na urazy.

Chcesz szybciej zregenerować swoje mięśnie po wysiłku i zwiększyć możliwości organizmu? Niezbędne jest schładzanie po wysiłku, które optymalnie zregeneruje organizm i przyspieszy jego odnowę.

BeBrave Skincare & Sport jest pierwszą specjalistyczną kosmetyczną marką dla osób aktywnych fizycznie, która w swej ofercie ma również preparaty przygotowujące i regenerujące mięśnie przed i po wysiłku.

BeBrave Żel rozgrzewający i zapobiegający urazom i BeBrave Żel chłodząco-regenerujący to preparaty, które  stosować powinien każdy biegacz.

Dowiedz się więcej:
www.bebrave.com.pl
https://web.facebook.com/BeBraveSkincare/
https://www.instagram.com/bebrave_cosmetics/