31. Bieg Powstania Warszawskiego. Liga Mistrzów Warszawy

6 czerwca 2022
31. Bieg Powstania Warszawskiego. Liga Mistrzów Warszawy

Bieg Powstania Warszawskiego to druga tegoroczna tura Warszawskiej Triady Biegowej, a także trzeci etap Ligi Mistrzów Warszawy.

Oprócz Biegu Konstytucji 3 Maja zaliczane są do niej dotychczas wyniki z 16. Półmaratonu Warszawskiego. W przypadku Ligi rywalizacja prowadzona jest w kategoriach wiekowych, a czasy osiągane przez uczestników przeliczane są na punkty po uwzględnieniu najlepszego wyniku w danym biegu w danej kategorii. Aby zostać sklasyfikowanym w Lidze Mistrzów Warszawy, należy wziąć udział w co najmniej trzech wliczanych do rywalizacji biegach (16. Półmaratonie Warszawskim, 30. Biegu Konstytucji 3 Maja, 31. Biegu Powstania Warszawskiego, 32. Biegu Niepodległości, 44. Maratonie Warszawskim). Do rezultatu końcowego wliczane będą natomiast cztery najlepiej punktowane występy, dlatego nie warto odpuszczać żadnej z wymienionych imprez.

Więcej informacji na temat Ligi Mistrzów Warszawy, zasad rywalizacji i punktowania, znaleźć można na stronie: https://BiegPowstaniaWarszawskiego.pl/liga-mistrzow-warszawy/.