Bieg Niepodległości: wyzwanie dla drużyn [ZASADY]

28 września 2020
Bieg Niepodległości: wyzwanie dla drużyn [ZASADY]

Okrążamy Polskę! Wyzwanie dla drużyn

Specjalne zaproszenie kierujemy tym razem do drużyn: formalnych, jak kluby sportowe i teamy biegowe oraz nieformalnych, jak grupy znajomych czy bliskich.

Wyzwanie polega na przebiegnięciu przez wszystkie zgłoszone drużyny w dniach 11-15 listopada co najmniej 3 511 kilometrów, bo tyle wynosi suma długości granic Polski. Każdy z członków drużyny za pomocą aplikacji lub zegarka biegowego dokumentuje przebiegnięty dystans. Aby wyzwanie zostało zaliczone i wybiegane kilometry trafiły do puli kapitan wysyła maila na adres: imprezy@aktywnawarszawa.waw.pl

- To kolejna nasza inicjatywa, w której na pierwszym planie zamiast rywalizacji stawiamy na podtrzymanie aktywności sportowej, integrację środowiska oraz odwołanie do ważnych dla Polski wydarzeń z przeszłościmówi Maciej Mroczek, p.o. Dyrektora Stołecznego Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA. – Mamy nadzieję, że w tym trudnym dla wszystkich roku nie tylko nie stracimy motywacji, lecz wręcz pokażemy, co jest naszą biegową siłą  – dodaje dyrektor Mroczek.

Dołączyć bezpłatnie do wydarzenia można tutaj

 

BEZPIECZEŃSTWO

UWAGA – PRZECZYTAJ, ZANIM ZAPOZNASZ SIĘ Z NASZYMI PROPOZYCJAMI

Rekomendujemy bieganie w lasach, w parkach oraz w przestrzeniach otwartych. Unikajcie zgromadzeń, wybierajcie trasy, które pozwalają na uprawiania sportu z zachowaniem bezpiecznego dystansu społecznego. Pamiętajcie o obostrzeniach związanych z bieżącym stanem epidemicznym w Polsce.

ZASADY WYZWANIA DRUŻYNOWEGO W RAMACH BIEGU NIEPODLEGŁOŚCI 2020

1. Każda z drużyn biorących udział w Wyzwaniu Drużynowym powinna wyznaczyć Kapitana odpowiedzialnego za kontakt z Organizatorem, zgłoszenie Drużyny oraz przesłanie potwierdzenia realizacji wykonania Wyzwania.
2. Drużynę zgłasza Kapitan pisząc mail na adres: imprezy@aktywnawarszawa.waw.pl
3. Aby zgłoszenie było uznane za poprawne Kapitan powinien dołączyć do wiadomości wypełnioną ankietę (załączoną poniżej), można też jej treść skopiować i uzupełnić w mailu.
4. Na zgłoszenia Drużyn czekamy do wtorku, 10 listopada 2020 r., do godziny 12:00
5. Czas na realizację Wyzwania Drużynowego to aż 5 dni: od środy 11.11.2020 do niedzieli 15.11.2020 r. do północy.
6. Można biegać codziennie! Zadeklarowany przez Kapitana dystans członkowie Drużyny powinni przebiec w wybranym przez siebie miejscu i w dowolnej konfiguracji kilometrażu. Wybiegana liczba kilometrów może być, oczywiście, większa od liczby zadeklarowanej.
7. Będzie nam bardzo miło, jeśli pobiegniecie w białych i czerwonych koszulkach z poprzednich edycji Biegu Niepodległości organizowanego przez AKTYWNĄ WARSZAWĘ i uwiecznicie to w relacjach fotograficznych i filmowych.
8. Na najciekawsze relacje z udziału w Biegu Niepodległości 2020 roku czekamy w wydarzeniu na FB.
Pamiętajcie o hasztagu! #biegniepodleglosci2020
9. Kapitan ma czas na przesłanie potwierdzenia realizacji Wyzwania Drużynowego do wtorku 17.11.2020 r. do godziny 23:59. Czekamy na maila wysłanego na adres: imprezy@aktywnawarszawa.waw.pl. W tytule należy wpisać: Bieg Niepodległości 2020: przebiegnięte km przez [tu nazwa drużyny]
10. Drużyny, które znajdą się w gronie 30 pierwszych zarejestrowanych poprawnie Drużyn do piątku 23 października otrzymają od AKTYWNEJ WARSZAWY flagę Polski. Drużyny te są zobowiązane wyeksponować ją przy realizacji aktywności w ramach Wyzwania. Można to uwiecznić na zdjęciach, filmie lub w relacjach w social mediach przesłanych na oficjalne kanały AKTYWNEJ WARSZAWY

 

PRZYKŁAD: Drużyna AKTYWNEJ WARSZAWY składająca się z 8 członków (4 kobiety i 4 mężczyzn) deklaruje przebiegnięcie 87 kilometrów. Na potwierdzenie realizacji Wyzwania Drużynowego Kapitan przesyła screeny z aplikacji rejestrujących aktywności członków Drużyny o długości kilometrów: 12 + 15 + 15 + 15 + 5 + 5 + 10 + 10. Można dołączyć relacje fotograficzne i filmowe

AKTUALNE ZASADY ZWIĄZANE Z BIEŻĄCYM STANEM EPIDEMIOLOGICZNYM

Pliki do pobrania: