Arla Protein w pakietach startowych na 29. Bieg Konstytucji 3 Maja

17 kwietnia 2019
Arla Protei w pakietach startowych na 29. Bieg Konstytucji 3 Maja

W swoich pakietach startowych na 29. Bieg Konstytucji 3 Maja znajdziecie pyszne, praktycznie wolne od tłuszczu i z wysoką zawartością białka produkty od Arla Protein PL.

W każdym opakowaniu Arla Protein znajdziesz aż 20 g pełnowartościowego i dobrze przyswajalnego białka. Nasze produkty zawierają niewielką ilość tłuszczu, bądź nie zawierają go praktycznie wcale – podobnie jak dodanego cukru. Arla Protein w łatwy sposób pozwoli Ci zrealizować Twoje dzienne zapotrzebowanie na białko i zostanie Twoim najlepszym partnerem treningowym. Arla Protein to świetny i naturalny sposób na szybkie odżywienie organizmu przed i po wysiłku fizycznym.

Produkty Arla Protein zaprojektowano tak, byś mógł zawsze mieć je pod ręką. Dzięki opakowaniom On-the GO, możesz zabrać ze sobą na siłownię lub trzymać w biurowej lodówce. Mleczne shake’i znajdują się w poręcznych buteleczkach, które pozwalają na spożycie produktu w dowolnym miejscu poza domem. Arla Protein to świetny i naturalny sposób na szybkie odżywienie organizmu przed i po wysiłku fizycznym.

BIAŁKO
W każdym opakowaniu Arla Protein znajdziesz minimalnie 20 g pełnowartościowego i dobrze przyswajalnego białka, będącego źródłem BCAA, tzw. aminokwasów rozgałęzionych, pełniących bardzo ważną rolę w procesie wzrostu tkanki mięśniowej. Białko jest makroskładnikiem niezbędnym w diecie osób aktywnych fizycznie niezależnie od celu jaki chcesz osiągnąć - czy to wzrostu masy mięśniowej, czy redukcji nadprogramowych kilogramów.

TŁUSZCZ
Produkty zawierają niewielką ilość tłuszczu, bądź nie zawerają go praktycznie wcale. Tłuszcz jest potrzebny naszemu organizmowi do prawidłowego funcjonowania tak samo, jak inne makro i mikroskładniki. Jaka jest więc zaleta produktów, które tłuszczu nie zawierają? Dzięki nim dużo łatwiej jest zbilansować jadłospis pod kątem dziennej ilości spożywanego tłuszczu. Jest to wielka zaleta zwłaszcza jeżeli aktualnie jesteś na etapie ograniczenia ilości tłuszczu w diecie (np. pozbywasz się nadprogramowych kilogramów).

WĘGLOWODANY, W TYM CUKRY
Nie zawierają ani grama dodanego cukru! Nie znajdziesz go na liście składników tych produktów. Ilość cukrów prostych, którą widzisz w tabeli wartości odżywczych wynika z naturalnej obecności cukru w mleku - głównym składniku produktów. Innym źródłem cukrów prostych są dodane do produktów owoce. Aby uniknąć stosowania sztucznych słodzików postawilono na glikozydy stewiolowe - naturalną substancję słodzącą, która pozyskiwana jest z rośliny Stevia rebaudiana.

Milkshake'i zawierają niewielką ilość cukru w składzie, ale nie przerażaj się! Mleko natrualnie zawiera około 5 g cukrów prostych w 100 ml. Zawartość cukrów prostych w milkshake'ach wynosi od 4,6 do 7,0 g. Łatwo obliczyć, że ilość cukru wprowadzonego do produktów nie przekracza 2 g.

Więcej o ARlLI znajdziecie na www.arla.pl 
FB: https://www.facebook.com/arlaproteinpl
IG: https://www.instagram.com/arlaproteinpl