Obozy Biegowe

Obozy biegowe

Obóz biegowy Speed Up Cump 4-8 października 2017

Trenujesz od dłuższego czasu i chcesz polepszyć swoje wyniki na dystansach ulicznych? Biegasz od kilku miesięcy i chcesz spróbować swoich sił w zawodach na 10km? Kochasz biegi górskie i wiesz, że aby być lepszym pod górę, trzeba budować wydolność w terenie płaskim? Biegasz bez konkretnych zawodniczych celów, ale chcesz nauczyć się robić to poprawnie technicznie i bez kontuzji? Startujesz w listopadzie w Biegu Niepodległości i chcesz w końcu pobiec szybciej niż w zeszłych latach? Przyjedź z nami w góry i osiągnij swój cel!

Więcej szczegółów http://www.tatrarunning.pl/obozy/tatra-running-speed-up-camp/

VI Tatra Running Autumn Cump 16-19 listopada 2017

Zapraszamy wszystkich amatorów na jesienny obóz biegowy w Tatrach. Będzie to doskonały moment na rozpoczęcie treningów pod okiem profesjonalistów z naszego teamu i naładowanie biegowych akumulatorów na  zimę (obóz poprowadzą: Jakub Czaja, Przemek Sobczyk oraz Magda Derezińska-Osiecka).

Nauczymy Was, jak należy przepracować treningowo ten niełatwy dla biegaczy, zimowy czas , aby wiosną z impetem wejść w nowy sezon biegowy. Podczas tych bardzo intensywnych dni treningowych nauczycie się prawidłowej techniki biegu w górach i na nizinach, poznacie podstawy żywienia w sportach wytrzymałościowych, posłuchacie interesujących wykładów oraz skosztujecie prawdziwie górskiego biegania w najpiękniejszych zakątkach Tatr.

Więcej szczegółów http://www.tatrarunning.pl/obozy/iv-tatra-running-autumn-camp/