Czwartki Biegowe

Zapraszamy na kolejną edycję  „Czwartków biegowych z Aktywną Warszawą & I-Sport” .

Wracamy do Was  z kolejną edycją treningów dzięki, którym wspólnie z i-Sport przygotowujemy się do ostatniej imprezy biegowej cyklu Warszawskiej Triady Biegowej „Zabiegaj o Pamięć”.

Za nami 27. Bieg Konstytucji 3 Maja27. Biegu Powstania Warszawskiego , a już za chwilę 29. Bieg Niepodległości.

Bieg Niepodległości jest ostatnim i zarazem największym biegiem cyklu Warszawskiej Triady Biegowej. Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA organizuje ten bieg, aby na sportowo uczcić wydarzenia związane z odzyskaniem przez Polskę Niepodległości. Co roku bieg staruje w dniu 11.11. o godz. 11.11. Biegacze mają do pokonania 10 km. Bieg Niepodległości to jeden z największych biegów ulicznych w Warszawie, liczy 18 tysięcy uczestników.

Chcemy Wam pokazać jak w rozsądny  sposób  przygotować się do kolejnych biegowych celów, tak aby uniknąć kontuzji  i czerpać radość z systematycznego treningu.

Spotykamy się w każdy Czwartek o godzinie 19:00 w Ośrodku  Rozbrat  AKTYWNA WARSZAWA
przy ul. Rozbrat 26.

Treningi odbywają w zielonym sercu Warszawy. Korzystamy z możliwości jakie daje nam centrum treningowego na Agrykoli oraz uroków okolicznych parków ( Marszałka E. Śmigłego-Rydza, Parku Agrykola, Parku Ujazdowskiego, Łazienek Królewskich).

Czas na trening, dzięki któremu poprawicie swoje WYNIKI i na dobre ZAKOCHACIE SIĘ W BIEGANIU

Zapraszamy
AKTYWNA  WARSZAWA & I-SPORT

www.aktywnawarszawa.waw.pl
www.i-sport.pl