Aktualności

Już w niedzielę 30. Bieg Niepodległości. Świętujmy wspólnie!

Zapraszamy do wspólnego świętowania w 100 rocznicę Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Biegnijcie z Aktywną Warszawą w 30. Biegu Niepodległości albo kibicujcie uczestnikom na trasie.
WIĘCEJ

Wielkie świętowanie po 30. Biegu Niepodległości w Hali Gwardii

25% rabat dla uczestników Biegu Niepodległości.

WIĘCEJ
31 października 2018

Wielkie świętowanie po Biegu Niepodległości w Hali Gwardii

Zapraszamy wszystkich uczestników 30. Biegu Niepodległości na wspólne świętowanie ukończonych kilometrów. Lokale w Hali Gwardii przygotowały dla Was liczne niespodzianki. Każdy kto w Hali Gwardii pojawi się z medalem 30. Biegu Niepodległości otrzymuje bonus.

WIĘCEJ
25 października 2018

ULTRA. Dobiegniesz dalej niż myślisz.

Fascynują Cię góry i bieganie? Szukasz inspiracji i chcesz doskonalić swoje umiejętności? Sięgnij po ULTRA. Dobiegniesz dalej, niż myślisz - wyjątkową opowieść o świecie wymagających biegów długodystansowych. Nowa książka Violetty Domaradzkiej i Roberta Zakrzewskiego – pary wegańskich ultra maratończyków. Autorzy przekazali książki dla najlepszych biegaczy 30. Biegu Niepodległości.

WIĘCEJ

30. Bieg Niepodległości: nie zwlekaj z odbiorem pakietu, unikniesz długich kolejek

Biuro zawodów i punkt wydawania pakietów startowych mieści się w Sali im. Stefana Kisielewskiego w Pałacu Kultury i Nauki, Plac Defilad 1, wejście od strony ul. Marszałkowskiej. 

WIĘCEJ

Bieg Niepodległości: bezpłatne noclegi i natryski

Przygotowaliśmy dla Państwa bezpłatne noclegi przed 30. Biegiem Niepodległości z dnia 10.11.2018 na 11.11.2018 od godziny. 22:00. 
Ilość miejsc jest ograniczona.

WIĘCEJ
11 października 2018

„Ile Sił w głowie” – Grzegorz Więcław

Oto on – pierwszy psychologiczny poradnik dla biegaczy! To książka, która otwiera przed nami tajemnice psychiki sportowca. Bo biegamy nie tylko ciałem, ale też głową – a jak ją wytrenować, by nie pozwalała nam się poddać, kiedy robi się ciężko? Przedstawiamy niezastąpioną pozycję dla początkujących i zaawansowanych! 

WIĘCEJ

MAMY TO! 20 000 zapisanych na 30. BN, lista startowa zamknięta

Tego jeszcze nie było. Do 30. Biegu Niepodległości jeszcze miesiąc, ale zapisy zamknęliśmy już dziś.

WIĘCEJ

19 000 zapisanych Biegaczy!

30. Bieg Niepodległości już 11 listopada o 11:11

WIĘCEJ