Aktualności

28 listopada 2018

Jaki trening powinien wykonywać biegacz, aby utrzymać formę ?

Trening przez cały rok dla osiągania wyników i pokonywania kolejnych barier jest niezbędny, a bieganie w pluchę i mróz, przy wysokim poziomie smogu nie należy do przyjemnych. Co zrobić, aby nie odpuszczać treningu? Jaki trening poza bieganiem wykonać by osiągać lepsze wyniki? Jak utrzymać i polepszyć formę?

WIĘCEJ

Już w niedzielę 30. Bieg Niepodległości. Świętujmy wspólnie!

Zapraszamy do wspólnego świętowania w 100 rocznicę Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Biegnijcie z Aktywną Warszawą w 30. Biegu Niepodległości albo kibicujcie uczestnikom na trasie.
WIĘCEJ

Wielkie świętowanie po 30. Biegu Niepodległości w Hali Gwardii

25% rabat dla uczestników Biegu Niepodległości.

WIĘCEJ
31 października 2018

Wielkie świętowanie po Biegu Niepodległości w Hali Gwardii

Zapraszamy wszystkich uczestników 30. Biegu Niepodległości na wspólne świętowanie ukończonych kilometrów. Lokale w Hali Gwardii przygotowały dla Was liczne niespodzianki. Każdy kto w Hali Gwardii pojawi się z medalem 30. Biegu Niepodległości otrzymuje bonus.

WIĘCEJ
25 października 2018

ULTRA. Dobiegniesz dalej niż myślisz.

Fascynują Cię góry i bieganie? Szukasz inspiracji i chcesz doskonalić swoje umiejętności? Sięgnij po ULTRA. Dobiegniesz dalej, niż myślisz - wyjątkową opowieść o świecie wymagających biegów długodystansowych. Nowa książka Violetty Domaradzkiej i Roberta Zakrzewskiego – pary wegańskich ultra maratończyków. Autorzy przekazali książki dla najlepszych biegaczy 30. Biegu Niepodległości.

WIĘCEJ

30. Bieg Niepodległości: nie zwlekaj z odbiorem pakietu, unikniesz długich kolejek

Biuro zawodów i punkt wydawania pakietów startowych mieści się w Sali im. Stefana Kisielewskiego w Pałacu Kultury i Nauki, Plac Defilad 1, wejście od strony ul. Marszałkowskiej. 

WIĘCEJ

Bieg Niepodległości: bezpłatne noclegi i natryski

Przygotowaliśmy dla Państwa bezpłatne noclegi przed 30. Biegiem Niepodległości z dnia 10.11.2018 na 11.11.2018 od godziny. 22:00. 
Ilość miejsc jest ograniczona.

WIĘCEJ