Aktualności

18 września 2018

„Runbertów dla Niepodległej” czyli start kontrolny przed 30. BN

Trwają zapisy do szóstej edycji Biegu Rembertowa „Runbertów”. Ze względu na 100 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości ta edycja będzie wyjątkowa i nosi specjalną nazwę „Runbertów dla Niepodległej”. Tradycyjnie start i meta zawodów znajdować się będą na terenie Akademii Sztuki Wojennej.

WIĘCEJ
17 września 2018

INFINITI partnerem motoryzacyjnym 30. Biegu Niepodległości

Oficjalnym partnerem motoryzacyjnym 30. Biegu Niepodległości jest marka luksusowych samochodów osobowych INFINITI.  Samochody INFINITI poprowadzą biegaczy w ostaniej imprezie z Cyklu Warszawskiej Triady Biegowej "Zabiegaj o Pamięć". Celem zrodzonej trzydzieści lat temu marki było stworzenie na rynku motoryzacyjnym pojęcia nowego luksusu, w którym ważniejsze niż sam samochód są osobiste wrażenia i odczuwanie jazdy nie jako pokonywania trasy z punktu A do punktu B, ale jako fascynującej podróży i nieskończonej przyjemności.

 

WIĘCEJ
12 września 2018

ONICO Warszawa Partnerem 30. Biegu Niepodległości

ONICO Warszawa zostało oficjalnym partnerem 30. Biegu Niepodległości w Warszawie. 11 listopada na uczestników imprezy będzie czekało wiele atrakcji przygotowanych przez stołeczny klub i Aktywną Warszawę.

WIĘCEJ

Przygotowania do 30. Biegu Niepodległości z i-Sport

Skorzystaj z kodu rabatowego od firmy i-Sport, która jest naszym partnerem treningowym! 

WIĘCEJ
FMS
13 lipca 2018

Biegaczu zadbaj o zdrowie – wykonaj badania

Zadbaj o zdrowie – skorzystaj ze zniżki i wykonaj badania dla biegaczy
Dla wszystkich uczestników Biegu Powstania Warszawskiego i Biegu Niepodległości Grupa LUX MED przygotowała specjalną ofertę badań dla biegaczy.

WIĘCEJ
11 maja 2018

Chcesz wiedzieć więcej na temat bezpiecznego biegania?

Pobierz bezpłatny biuletyn i zapoznaj się z poradami specjalistów Grupy LUX MED dla biegaczy.

WIĘCEJ
Porady Trenera i-Sport: Rola kontroli w Twoim planie treningowym
13 marca 2018

Porady Trenera i-Sport: Rola kontroli w Twoim planie treningowym

Rola kontroli w Twoim planie treningowym Jak skutecznie trenować?
Zastanawialiście się kiedyś, na jak wiele sposobów można kontrolować swój plan treningowy? Postępy w wytrenowaniu są o wiele łatwiej mierzalne, gdy kontroluje się przebieg całego procesu poprzez cztery kluczowe metody, które przybliżymy Wam w poniższym artykule!

WIĘCEJ

29. Bieg Niepodległości na szczycie podium

Miło nam poinformować, że 29. Bieg Niepodległości (Warszawa) zajął pierwsze miejsce
w Plebiscycie Ligi Biegowej na Biegową Imprezę Roku 2017. Bieg pokonał sporą konkurencję w kategorii  - bieg na 10 km - zdobywając 43,43% głosów

WIĘCEJ

Porady Trenera I-Sport: Trening siłowy biegacza

Ktoś mógłby powiedzieć: "po co siłownia biegaczowi?" Musimy się w końcu skupić głównie na wytrzymałości albo szybkości. Siłownia równa się przecież duże mięśnie, a nie o to nam chodzi...Takie niestety krążą często stereotypy wśród wielu amatorów.

WIĘCEJ
Marcin Kuriata Dziękujemy
27 listopada 2017

Marcin Kuriata Dziękujemy

Z dniem 30 listopada 2017 r. po ponad 6 latach pracy zakończy współpracę Kierownik Działu Marketingu i Organizacji Imprez - Marcin Kuriata. Praca Marcina Kuriaty przyczyniła się do rozwoju kultury biegania, a jako współtwórca Warszawskiej Triady Biegowej „Zabiegaj o pamięć” na stałe wpisał się w historię biegową stolicy. Jego powszechnie znane i cenione zamiłowanie do sportu oraz osiągnięcia w zakresie promowania zdrowego trybu życia w świadomości mieszkańców Warszawy, będzie inspiracją dla wszystkich miłośników aktywnego spędzania czasu. W imieniu Zarządu oraz całego zespołu Stołecznego Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA serdecznie dziękujemy za satysfakcjonującą i owocną współpracę. Życzymy wielu sukcesów na nowej zawodowej ścieżce kariery!

WIĘCEJ
Rozbiegana Warszawa 11.11.2017
15 listopada 2017

Rozbiegana Warszawa 11.11.2017

11 listopada wspólnie uczestniczyliśmy w czymś wyjątkowym! Stając na starcie największego biegu masowego w Polsce. Bieg ukończyło 15 016 biegaczy, 428 zawodników Nordic Walking
i 16 wózkow
o napędzie aktywnym i pośrednim. Godnie uczciliśmy 99. rocznicę odzyskania niepodległości przez naszą Ojczyznę. 
fot. Dominik Kalamus

WIĘCEJ
13 listopada 2017

Fotorelacja 29. Bieg Niepodległości

29. Bieg Niepodległości w Warszawie ukończyło 15 014. Jest to największa liczba "finiszerów" w historii polskich biegów. Zapisy zamknęły się liczbą 18 000, jednak nie wszyscy zameldowali się na starcie. Mocno kapryśna pogoda, padający minionej nocy rzęsisty deszcz, na pewno odstraszyły wielu biegaczy, zwłaszcza tych początkujących. Tych drugich w dniu dzisiejszym było naprawdę sporo. Debiutanci nie tylko po raz pierwszy startowali w Biegu Niepodległości, ale też po raz pierwszy pokonywali dystans 10 km.

WIĘCEJ
Hala Gwardii dla Biegaczy
10 listopada 2017

Wielkie świętowanie po Biegu Niepodległości w Hali Gwardii

Zapraszamy wszystkich uczestników 29. Biegu Niepodległości na wspólne świętowanie ukończonych kilometrów. Lokale w Hali Gwardii przygotowały dla Was liczne niespodzianki. Każdy kto w Hali Gwardii pojawi się z medalem 29. Biegu Niepodległości otrzymuje bonus.
Na wydarzeniu i na profilu facebook Hala Gwardii i  znaleźć można pełną listę lokali i punktów zaangażowanych w wydarzenie.

WIĘCEJ
10 listopada 2017

Pobiegnij i uczcij Święto Niepodległości z Wicemistrzem Europy w maratonie!

Pobiegnij i uczcij Święto Niepodległości z Wicemistrzem Europy w maratonie! Yared Shegumo pobiegnie w 29. Bieg Niepodległości treningowo jako pacemaker na czas 37:59 i będzie dodawał Wam energii i motywacji na trasie razem z Sante!

WIĘCEJ
Klasyfikacja Generalna Warszawskiej Triady Biegowej Zabiegaj o Pamieć
10 listopada 2017

Klasyfikacja Generalna Warszawskiej Triady Biegowej Zabiegaj o Pamieć

Drodzy Biegacze! Mamy dla Was niespodziankę! Pierwszy raz w historii Warszawskiej Triady Biegowej będziemy wręczać nagrody w Klasyfikacji Generalnej. Zgodnie z podziałem na dystanse, jakie obowiązywały we wszystkich trzech biegach nagrodzimy pierwsze trzy kobiety i pierwszych trzech mężczyzn 5-5- 10 oraz 5-10-10. W rywalizacji na dystansach 5-5-10 mamy 563 uczestników natomiast w Kategorii Generalnej 5-10-10 rywalizować o miejsce na podium będzie 1373 biegaczy. 
Dekoracja zwycięzców w całej Triadzie odbędzie się na scenie głównej ok. godz. 13.30 Zapraszamy!

WIĘCEJ
9 listopada 2017

Parking dla uczestników 29. Biegu Niepodległości w C.H. Arkadia

Parking dla uczestników 29. Biegu Niepodległości będzie zlokalizowany w Centrum Handlowym ARKADIA - Al. Jana Pawła II 82 i będzie dostępny w sobotę w godzinach 8:00 - 22:00. Jednocześnie przypominamy, że w dniu startu istnieje możliwość bezpłatnego poruszenia się komunikacją miejską.
WIĘCEJ
8 listopada 2017

Zamień wynik na wspomnienia po 29. Biegu Niepodległości!

Po ukończonym biegu każdy z Was będzie miał możliwość wygrawerowania swojego wyniku na Medalu 29. Biegu Niepodległości, jak i na medalach  27. Biegu Powstania Warszawskiego i 27. Biegu Konstytucji.  Zabierzcie wszystkie trzy medale Warszawskiej Triady Biegowej Zabiegaj o pamięć ! Zapraszamy przed C.H. Arkadia  na stoisko firmy Tryumf ! 

WIĘCEJ
8 listopada 2017

Komunikat Pogodowo Organizacyjny dla uczestników 29. BN!

Drodzy Biegacze, mimo naszych starań listopadowa aura nas nie rozpieszcza i wygląda na to, że podczas 29. Biegu Niepodległości będzie mokro i zimno. W związku z tym, zapraszamy Was do ustawiania się w swoich strefach startowych w wyznaczonych godzinach. Poniżej przypominamy godziny startu poszczególnych stref.

WIĘCEJ
8 listopada 2017

Specjalne zniżki w 4Faces dla uczestników 29. Biegu Niepodległości!

29. Bieg Niepodległości zbliża się wielkimi krokami, 18 tys. uczestników weźmie udział w największym biegu ulicznym w  Polsce. Początek rywalizacji na dystansie 10 km nastąpi dokładnie 11 listopada o godz. 11:11. Z tej wyjątkowej okazji, marka 4Faces przygotowała dla biegaczy specjalne zniżki. Za okazaniem numeru startowego z Biegu Niepodległości, w multibrandowych salonach 4Faces będzie można otrzymać 20% zniżki na buty do biegania, a także za symboliczną złotówkę przeprowadzić kompleksową biomechanikę stopy pod czujnym okiem eksperta.

WIĘCEJ