Aktualności

Zagłosujcie na Warszawską Triadę Biegową – „Zabiegaj o Pamięć”

Zagłosuj w XIX Plebiscycie na Najlepszych Sportowców Warszawy 2018 roku w kategorii Sportowa Impreza Roku 

WIĘCEJ
28 listopada 2018

Jaki trening powinien wykonywać biegacz, aby utrzymać formę ?

Trening przez cały rok dla osiągania wyników i pokonywania kolejnych barier jest niezbędny, a bieganie w pluchę i mróz, przy wysokim poziomie smogu nie należy do przyjemnych. Co zrobić, aby nie odpuszczać treningu? Jaki trening poza bieganiem wykonać by osiągać lepsze wyniki? Jak utrzymać i polepszyć formę?

WIĘCEJ
11 października 2018

„Ile Sił w głowie” – Grzegorz Więcław

Oto on – pierwszy psychologiczny poradnik dla biegaczy! To książka, która otwiera przed nami tajemnice psychiki sportowca. Bo biegamy nie tylko ciałem, ale też głową – a jak ją wytrenować, by nie pozwalała nam się poddać, kiedy robi się ciężko? Przedstawiamy niezastąpioną pozycję dla początkujących i zaawansowanych! 

WIĘCEJ

20% zniżki w salonach 4Faces dla uczestników 28. Biegu PW

Pokaż medal z 28 Biegu Powstania Warszawskiego i skorzytaj z 20% rabatu w jednym z 3 salonów sportowych 4Faces w Warszawie, Katowicach lub w Poznaniu.
 

WIĘCEJ

Grupa biegowa AKTYWNEJ WARSZAWY

W dniu 28 lipca 2018 na linii startu 28. Biegu Powstania Warszawskiego stanęło 17 reprezentantów Stołecznego Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA.

WIĘCEJ

Kolejny wielki rekord Warszawskiej Triady Biegowej

28. Bieg Powstania Warszawskiego ukończyła rekordowa liczba 10 424 osób – co jest nowym rekordem frekwencji tej rywalizacji. Dla porównania na mecie zeszłorocznej imprezy zameldowało się 9698 biegaczy.

WIĘCEJ

Co musicie wiedzieć będąc na starcie Biegu?

Kilka ważnych informacji, które powinniście wiedzieć przed startem w 28. Biegu Powstania Warszawskiego.

WIĘCEJ

Jak w sobotę najwygodniej dojechać na Bieg?

W dniu biegu obowiązuje bezpłatna komunikacja miejska za okazaniem numeru startowego.

WIĘCEJ

Punkt nawodnienia i kurtyny wodne na trasie 28. Biegu Powstania Warszawskiego

Dla biegaczy, na trasie begu zlokalizowane będą kurtyny wodne i punkt nawadniania.

WIĘCEJ

15 przykazań biegacza, czyli kim jest bandyta na trasie

Chociaż nie powstał jeszcze podręcznik biegowego savoir-vivre, to wśród biegaczy przyjęło się już kilka reguł. Im dłużej biegamy tym lepiej je poznajemy. Dla tych którzy nie zdążyli jeszcze się z nimmi zapoznać, poniżej 15 przykazań biegacza...z lekkim przymrużeniem oka.

WIĘCEJ

Już w sobotę 28. Bieg Powstania Warszawskiego i 5. Bieg Past-y

Rekordowa ilość biegaczy na starcie Biegu Powstania Warszawskiego.12 000 uczestników wynosił limit 28. Biegu Powstania Warszawskiego i został już wypełniony, choć chętnych, aby wystartować w sobotę 28 lipca na Stegnach jest znacznie więcej. Dla porównania w zeszłorocznym biegu wzięło udział w sumie 9 698 biegaczy i biegaczek.

WIĘCEJ
26 lipca 2018

INFINITI partnerem motoryzacyjnym 28. Biegu Powstania Warszawskiego

Oficjalnym partnerem motoryzacyjnym 28. Biegu Powstania Warszawskiego jest marka luksusowych samochodów osobowych INFINITI. Celem zrodzonej trzydzieści lat temu marki INFINITI było stworzenie na rynku motoryzacyjnym pojęcia nowego luksusu, w którym ważniejsze niż sam samochód są osobiste wrażenia i odczuwanie jazdy nie jako pokonywania trasy z punktu A do punktu B, ale jako fascynującej podróży i nieskończonej przyjemności. www.centruminfiniti.plwww.Infiniti.pl

WIĘCEJ

Wspólne śpiewanie [teksty piosenek powstańczych]

Tuż przed startem 28. Biegu Powstania Warszawskiego na dystansie 5 km wspólnie odśpiewamy najbardziej znane i lubiane piosenki powstańcze

WIĘCEJ

Wpisz się do Księgi Wolności

Chcesz podpisać się pod przesłaniem dla przyszłych pokoleń? Masz w głowie kilka słów, które chciałbyś przekazać tym, którzy będą tu mieszkać za sto lat?

WIĘCEJ

Lista Startowa 5. Bieg Zdobycia PAST-y

Wszystkich Biegaczy uczestniczących w 5. Biegu Zdobycia PAST-y zachęcamy do zapoznania się z kolejnością startów!

WIĘCEJ

Tak będzie wyglądał Twój medal

28 lipca w Warszawie odbędzie się 28. Bieg Powstania Warszawskiego - drugi z cyklu Triady Biegowej „Zabiegaj o pamięć”, wiemy, jak wyglądają medale.

WIĘCEJ

Powstańcza historia na trasie Biegu

Choć bieg odbędzie się na innej trasie, co najważniejsze nie zatraci ducha historii i zgromadzi tłumy warszawiaków, chcących oddać hołd uczestnikom powstańczego zrywu.

WIĘCEJ

Bezpłatna komunikacja, specjalna linia, parkingi dla biegaczy

W dniu biegu dla uczestników, za okazaniem numeru startowego, obowiązuje bezpłatna komunikacja miejska. Dodatkowo zostanie zapewniona specjalna linia autobusowa, która będzie kursowała z Metra Wilanowska do pętli autobusowej Stegny.

WIĘCEJ