Aktualności

Konferencja prasowa 28. Biegu Konstytucji 3 Maja [ZDJĘCIA]

W dniu 23 kwietnia br. odbyła się konferencja prasowa poświęcona 28. Biegowi Konstytucji 3 Maja.

WIĘCEJ

Pobiegnij dla Bereniki i Wiktora!

Podczas 28. Biegu Konstytucji 3 Maja w Warszawie, w czwartek 3 maja 2018 roku, zapraszamy do przyłączenia się do akcji charytatywnej na rzecz Bereniki i Wiktora. Aby pomóc, wystarczy przypiąć
do koszulki kartkę z napisem „biegnę dla Bereniki i Wiktora” i dotrzeć z nią do mety. 

WIĘCEJ

Niezbędnik biegacza od 4F

4 kroki do idealnego treningu biegowego - zapraszamy do przeczytania artykułu. 

WIĘCEJ

Chcesz wiedzieć, co utrudnia Ci osiąganie zadowalających efektów w bieganiu?

Nic prostszego - przyjdź w czwartek na nasz trening biegowy!

WIĘCEJ
13 kwietnia 2018

Praktyczne informacje o Biegu Konstytucji 3 Maja

28. Bieg Konstytucji 3 Maja jest pierwszym z cyklu Warszawska Triada Biegowa, do której należą trzy biegi o charakterze patriotycznym organizowanym pod hasłem „Zabiegaj o pamięć”.

WIĘCEJ

Informacja dla Wolontariuszy

Szanowni Państwo,

Liczba miejsc dla wolontariuszy na Bieg Konstytucji 3 Maja jest ograniczona.

 

WIĘCEJ
Porady Trenera i-Sport: Rola kontroli w Twoim planie treningowym
13 marca 2018

Porady Trenera i-Sport: Rola kontroli w Twoim planie treningowym

Rola kontroli w Twoim planie treningowym Jak skutecznie trenować?
Zastanawialiście się kiedyś, na jak wiele sposobów można kontrolować swój plan treningowy? Postępy w wytrenowaniu są o wiele łatwiej mierzalne, gdy kontroluje się przebieg całego procesu poprzez cztery kluczowe metody, które przybliżymy Wam w poniższym artykule!

WIĘCEJ

Porady Trenera I-Sport: Trening siłowy biegacza

Ktoś mógłby powiedzieć: "po co siłownia biegaczowi?" Musimy się w końcu skupić głównie na wytrzymałości albo szybkości. Siłownia równa się przecież duże mięśnie, a nie o to nam chodzi...Takie niestety krążą często stereotypy wśród wielu amatorów.

WIĘCEJ
Marcin Kuriata Dziękujemy
27 listopada 2017

Marcin Kuriata Dziękujemy

Z dniem 30 listopada 2017 r. po ponad 6 latach pracy zakończy współpracę Kierownik Działu Marketingu i Organizacji Imprez - Marcin Kuriata. Praca Marcina Kuriaty przyczyniła się do rozwoju kultury biegania, a jako współtwórca Warszawskiej Triady Biegowej „Zabiegaj o pamięć” na stałe wpisał się w historię biegową stolicy. Jego powszechnie znane i cenione zamiłowanie do sportu oraz osiągnięcia w zakresie promowania zdrowego trybu życia w świadomości mieszkańców Warszawy, będzie inspiracją dla wszystkich miłośników aktywnego spędzania czasu. W imieniu Zarządu oraz całego zespołu Stołecznego Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA serdecznie dziękujemy za satysfakcjonującą i owocną współpracę. Życzymy wielu sukcesów na nowej zawodowej ścieżce kariery!

WIĘCEJ
14 września 2017

Start treningowy, kontrolny a docelowy. To twój wybór. Niech będzie świadomy!

Kalendarz startów wypełniony po brzegi?  Każdy nadchodzący weekend to widmo skrupulatnego szykowania stroju startowego, butów, żeli,  i innych niezbędnych rzeczy, aby móc ponownie stanąć na linii startu?
Czy każdy swój weekendowy start traktujesz jako trening czy być może jako kolejny swój cel i walkę o poprawę, urwanie tych kilku- kilkunastu sekund?
Czas na chwilę zadumy i refleksji jest właśnie teraz. A gdy wyrwiecie się już z otchłani myśli  przeczytajcie słów kilka, o tym na czym polegają zasadnicze różnice pomiędzy startem treningowym, kontrolnym a  docelowym.

 

WIĘCEJ
29 czerwca 2017

Porady Trenera I-Sport: Taktycznie na 5 i 10 km

Biegi na 5 i 10 km są najłatwiej dostępne, najprzyjemniejsze i najbardziej popularne stąd najczęściej w nich startujemy, w takim razie jaką przyjąć strategię?

WIĘCEJ
3 maja 2017

Za nami 27. Bieg Konstytucji 3 Maja!

Biało czerwone flagi, uśmiechy na twarzach, biegacze w koszulkach z orłem na piersiach, dzieci z maskotkami i wiele innych atrakcji. Tak wyglądał 27. Bieg Konstytucji w Warszawie. Zwycięzcami zostali Kamil Jastrzębski (14:48) i Iwona Bernardelli (16:24).

WIĘCEJ
3 maja 2017

Wyniki 27. Biegu Konstytucji 3 Maja!

27. Bieg Konstytucji 3 Maja już za nami! Wśród kobiet najszybsza okazała się Iwona Bernardelli. Na mecie meldując się z czasem 16:24, wyprzedziła Annę Łapińską (czas 17:39) oraz Alicję Diago (czas 18:50). Wśród panów zwyciężył Kamil Jastrzębski, który trasę biegu pokonał w 14 minut i 48 sekund. Drugi był Maciej Badurek (czas 15:11) a trzeci Norbert Piekielny (czas 15:15).

WIĘCEJ
25 kwietnia 2017

Kampania „Warszawa unplugged” na 27. Biegu Konstytucji 3 Maja

Kampania „Warszawa unplugged”, czyli Warszawa bez prądu służy uświadamianiu i informowaniu mieszkańców na temat oszczędzania energii. Pierwszy etap kampanii polega na ustawieniu w przestrzeni miejskiej 3 stacjonarnych energo-rowerów, które w trakcie „jazdy” ładują mobilne urządzenia elektroniczne. Celem tego przedsięwzięcia jest zaprezentowanie istotności energii elektrycznej w życiu codziennym i zachęcenie do jej oszczędzania. Poprzez zabawę i aktywność fizyczną chcemy uświadomić mieszkańcom, ile wysiłku kosztuje wyprodukowanie nawet niewielkiej porcji energii. Pierwszy rower został ustawiony w Klubie Rejs na Płycie Desantu, drugi rower stanie w dniu 3 maja w miasteczku dla biegaczy zlokalizowanym na mecie 27. Biegu Konstytucji 3 Maja.

WIĘCEJ
21 kwietnia 2017

Doppelherz wspiera aktywnych fizycznie

Marka Doppelherz zna potrzeby osób aktywnych fizycznie. To właśnie z myślą o nich stworzono serię preparatów Doppelherz aktiv wspierającą wysiłek i pozwalającą pokonać kolejne poprzeczki.

WIĘCEJ
6 kwietnia 2017

Biegnę dla Julii

Pobiegnijmy razem dla Julii!

PKO Bank Polski zaprasza do przyłączenia się do akcji charytatywnej „biegnę dla Julii” organizowanej podczas 27. Biegu Konstytucji 3 Maja.

WIĘCEJ
5 kwietnia 2017

Nissan LEAF na czele 27. Biegu Konstytucji 3 Maja

Bieganie to nie tylko praca nad zwiększeniem wydolności organizmu , ale również aktywność na świeżym powietrzu. W podobnym środowisku funkcjonuje całkowicie elektryczny Nissan LEAF - nie emituje spalin, ani dwutlenku węgla. Jest cichy i ekologiczny, a do tego zwinny i funkcjonalny.

WIĘCEJ

  • 1
  • 2