Fitness

OPIS ZAJĘĆ

TBC (Total Body Conditioning) – to zajęcia, które łączą w sobie ćwiczenia wzmacniające oraz aerobowe całego ciała prowadzone w rytm intensywnej muzyki. Dzięki tym zajęciom wymodelujemy całe ciało. Po części wstępnej (rozgrzewka) przechodzi się do wzmacniania zarówno dolnych, jak i górnych partii mięśni. Do zajęć wykorzystuje się takie przybory, jak: hantle, stepy, gumy czy nawet piłki. Zajęcia te przeznaczone są dla każdego, kto marzy o smukłej sylwetce, jędrnym ciele, niezawodnej kondycji.

Sexy Pupa – zajęcia, dzięki którym jędrna i kształtna pupa przestanie być tylko marzeniem. Trening opiera się na krótkiej, nieskomplikowanej rozgrzewce oraz ćwiczeniach ukierunkowanych na wzmocnienie, ujędrnienie oraz ukształtowanie ud, bioder oraz pośladków. Okrągła, uniesiona pupa bez grama cellulitu? Po tych zajęciach to jest możliwe

Forma 50+ – zajęcia fitness specjalnie opracowane dla osób dojrzałych. Ćwiczenia ogólnokondycyjne połączone z treningiem siłowym prowadzone przy muzyce w umiarkowanym tempie, dostosowanym do możliwości osób ćwiczących. Zajęcia te w skuteczny sposób poprawiają wydolność organizmu, siłę mięśniową oraz opóźniają proces starzenia. Pomagają wysmuklić sylwetkę, zwiększają sprawność aparatu ruchu i uelastyczniają mięśnie. Jest to niezawodny sposób na zredukowanie stresu i poprawę samopoczucia.

Pilates – zajęcia dla każdego, niezależnie od wieku i poziomu wytrenowania. To system ćwiczeń opracowanych na początku XX wieku przez Josepha Pilatesa, pozwalających na rozciągnięcie, wzmocnienie i uelastycznienie wszystkich mięśni ciała. Ćwiczenia wykonywane w wolnym tempie, dokładnie i płynnie, uczą kontroli własnego ciała, prawidłowego oddechu, relaksują, odciążają kręgosłup. Efektem treningu jest poprawa ogólnej sprawności fizycznej oraz stabilizacji kręgosłupa i postawy, wzmocnienie mięśni głębokich, uelastycznienie ciała, lepsza koordynacja i równowaga. Zajęcia prowadzone przy spokojnej, relaksującej muzyce.

Pliki do pobrania: