Zabiegana kolekcja na 3 maja

18 kwietnia 2019
Zabiegana kolekcja na 3 maja

Zabiegana kolekcja na 3 maja

Zabiegany na co dzień, zabiegana każdego dnia, zabiegasz również o pamięć? Z okazji Biegu Konstytucji spod ołówka ilustratorki wykreowane zostały trzy linie dla biegaczy. Od teraz możesz pokazać swoją pasję poza biegowymi ścieżkami. 3 maja będzie się o co ścigać, bowiem trampki pojawią się również na podium! Ale to nie wszystko. Wiemy, że nas, zabieganych jest więcej, dlatego też uruchamiamy limitowaną sprzedaż kolekcji, dla wszystkich! 

Spotykamy się na ścieżkach biegowych, w górach, parkach, podczas przygotowań do startu. Dzięki zabieganej kolekcji będziemy mogli rozpoznać się również na co dzień – w biurze, na zakupach, spacerze czy wakacjach. Nie ważne, jaki stopień „zabiegania” reprezentujesz, istotne jest to, że jesteś pozytywnie nakręcony!

Aby jeszcze bardziej podkręcić tempo oraz wyjątkowość każdego biegacza i biegaczki linia powstała we współpracy z polskimi ilustratorami. Na początku powstał wzór na trampki, ale jak to najczęściej przed metą bywa - przyspieszyliśmy i dodaliśmy jeszcze koszulki oraz torby.

Trampki idą na podium
Parą trampek nagrodzimy zawodników z kategorii kobiet i mężczyzn, którzy w klasyfikacji generalnej zajmą 1,2 i 3 miejsce. Trampki otrzymają również biegacze, którzy zajmą 29 i 1791 miejsce w Biegu (na podstawie oficjalnej listy kwalifikacyjnej).

Ręczne projekty
Wzory są ręcznie rysowane i limitowane. Wiemy, jak ważna jest jakość i użytkowość dla sportowców, dlatego projekty przeniesione zostały do wirtualnego świata i za pomocą maszyny drukującej naniesione na produkty.  Dzięki temu można je prać w pralce i cieszyć się trampkami, koszulką czy torbą bardzo długi czas. Bo przecież nie ważne jak zaczynasz, ale jak kończysz!

Dlatego 3 maja biegnijcie sercem, ale przede wszystkim z głową. Trzymamy za Was kciuki i dopingujemy od pierwszej minuty. Życzymy spektakularnych życiówek i niech uśmiech nie schodzi z Waszych twarzy. Pozytywnie zabiegani na start!

Kolekcja w 3 wariantach dostępna jest do zakupienia na Allegro.

Trampki https://allegro.pl/oferta/trampki-zabiegana-kolekcja-3-wzory-7997797576
Koszulki https://allegro.pl/oferta/t-shirty-zabiegana-kolekcja-3-wzory-7997987631
Torba https://allegro.pl/oferta/torba-zabiegana-kolekcja-3-wzory-7997917337
Zestaw https://allegro.pl/oferta/zestaw-zabiegana-kolekcja-3-wzory-7997949818