Środa 25 sierpnia otwarcie Ośrodka Hutnik po rewitalizacji

23 sierpnia 2021
Środa 25 sierpnia otwarcie Ośrodka Hutnik po rewitalizacji

W środę 25 sierpnia, otwieramy dla Was Ośrodek Hutnik po rewitalizacji. Zapraszamy wszystkich, aby tego dnia odwiedzili (bezpłatnie) ten nowoczesny obiekt i sami przekonali się co udało się zmienić za prawie 48 mln złotych z budżetu miasta.

Oddajemy w Wasze ręce stadion spełniający warunki umożliwiające rozgrywki III ligi piłki nożnej (zgodnie z obowiązującymi przepisami PZPN) oraz dwa boiska treningowe B i C, które otrzymały licencję Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej.

Boiska B i C zostały one dopuszczone do rozgrywania meczów w niższych klasach rozgrywkowych, III lidze kobiet i ligach młodzieżowych, dzięki czemu będą służyły nie tylko do treningów.

Tenisistów ucieszy z kolei zespół kortów z nawierzchnią z mączki ceglanej.

25 sierpnia możecie całkowicie bezpłatnie wziąć udział wielu wydarzeniach, szczególnie polecamy:

- godz. 9:00 – 13:00 na płycie nowego stadionu turniej z udziałem 12 drużyn (dzieci z roczników 2011-2013, w tym m.in. Hutnik Warszawa, Unia Warszawa, Turbo Football Academy, UKS Varsovia Warszawa, Akademia Piłkarska EsKadra). Możliwość kibicowania z trybun.

- godz. 9:00 – 13:00 na terenie zielonym, obok stadionu festyn z animacjami. Do dyspozycji dzieci będą: zjeżdżalnia, plac zabaw, mini-boisko piłkarskie i animatorzy.

- godz. 11:25-11:45 pokazowa gra w tenisa z udziałem Mariusza Fyrstenberga, wieloletniego reprezentanta Polski w Pucharze Davisa i uczestnika turniejów z serii Masters.

- od godz. 13:15  specjalnie dla dzieci: konkursy z nagrodami przeprowadzane na płycie stadionu (turbokozak, strzelanie karnych byłemu bramkarzowi Legii).

- godz. 13:40 14:25 mecz Drużyny Samorządowej z Drużyną Gwiazd Piłkarskiej Warszawy (byli zawodnicy Legii Warszawa, Polonii Warszawa, Hutnika Warszawa). 

Ośrodek Hutnik AKTYWNEJ WARSZAWY znowu w grze!

Zapraszamy serdecznie.