Praska Dycha start kontrolny przed 27. Biegiem Powstania Warszawskiego

7 lipca 2017
Praska Dycha start kontrolny przed 27. Biegiem Powstania Warszawskiego

Praska Dycha po raz dziewiąty

Sprawdź swoją formę przed Biegiem Powstania Warszawskiego! Praska Dycha to dynamiczna i szybka impreza dla wszystkich biegaczy, która odbędzie się wieczorem, 22 lipca, w pięknym Parku Skaryszewskim.

Mariusz Giżyński, wybitny maratończyk i trener Czwartków Biegowych z Warszawską Triadą przekonuje, że start kontrolny na tydzień przed docelowymi zawodami świetnie wkomponowuje się w plany treningowe i gwarantuje wysoką formę.

- Jeśli masz za sobą treningi i chcesz „przetrzeć się” przed decydującym startem, w ostatnich 10 dniach wykonaj jeden trening tempowy lub sprawdzian. Zapraszam, by takim sprawdzianem była właśnie impreza, którą organizujemy w Parku Skaryszewskim już po raz dziewiąty. Tym razem jako Praska Dycha Indonesia’s Independence Run, bo właśnie Ambasada Republiki Indonezji jest parterem tych zawodów.

W programie Praskiej Dychy poza dwoma biegami na 10 km liczącymi się do łącznej klasyfikacji (w tym „Szybką Dychą” dla zawodników z „życiówkami”poniżej 50 minut oraz biegiem otwartym), wyścigi dla dzieci. Będzie ponad 100 nagród w różnych kategoriach wiekowych, na mecie na uczestników czeka piękny medal, indonezyjski poczęstunek, a najszybszy na mecie mężczyzna i kobieta dostaną podwójny bilet lotniczy do Indonezji!

Trasa biegu jest bardzo szybka, a niepowtarzalny klimat popularnego „Skaryszaka” pomogą każdemu w pobiciu rekordu życiowego lub sprawdzianie swojej formy na tydzień przed Biegiem Powstania Warszawskiego.

Limit uczestników to tylko 1400 osób. Więcej informacji i zapisy na www.praskadycha.pl