Endorfiny i kreatywność bez limitu i bez granic: sukces akcji #biegbezlimitu

2 czerwca 2020
Endorfiny i kreatywność bez limitu i bez granic: sukces akcji #biegbezlimitu

Za sukcesem odbywającego się w ostatni weekend maja wydarzenia stoją jego uczestnicy: uśmiechnięci, kreatywni i głodni wrażeń sportowych.

Zgodnie z ideą organizatorów tym razem nie miała znaczenia rywalizacja, lecz dobra zabawa. Uczestnicy Biegu bez limitu biegali w słońcu nad morzem, jeździli na rowerze z elementami akrobacji, zdobywali szczyty Tatr w zimowej scenerii i pokazywali najpiękniejsze biegowe ścieżki – od parków aż po bieżnie.

W wydarzeniu Bieg bez limitu pojawiło się wiele relacji, z których 20 wybranych przez organizatorów zostanie nagrodzone zestawem gadżetów.

Do Biegu bez limitu przygotowywaliśmy się na platformie Fit Adept z profesjonalnymi trenerami oraz najlepszymi polskimi lekkoatletami: Oktawią Nowacką i Adamem Kszczotem. Bardzo liczymy na to, że wypracowana forma będzie Wam towarzyszyła przez całe lato! To będzie AKTYWNY sezon.

 

„Bieg bez limitu” zorganizowali: Miasto Stołecznego Warszawa, Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA oraz największa w Polsce sieć trenerów personalnych FitAdept, przy wsparciu PKO Banku Polskiego, Sponsora Strategicznego Warszawskiej Triady Biegowej „Zabiegaj o pamięć”.

 

 

 

PS. A na koniec niespodzianka dla spóźnialskich i tych, którzy przyzwyczaili się do dbania o formę z AKTYWNĄ WARSZAWĄ i Fit Adept. Jeśli nadal chcecie mieć dostęp do platformy i czekacie na kolejny trening online z m.in. Adamem Kszczotem, zarejestrujcie się na stronie www.biegbezlimitu.pl i... działajcie!