7. Bieg Zdobycia PAST-y: zapisy, terminy, opłaty [WAŻNE]

21 lipca 2020
7. Bieg Zdobycia PAST-y: zapisy, terminy, opłaty [WAŻNE]

Zapisy na 7. Bieg Zdobycia PAST-y rozpoczną się w sobotę 25 lipca o godzinie 00:01.

Będą dostępne na https://zapisy.aktywnawarszawa.waw.pl/. Osoby, które nigdy wcześniej nie startowały w biegach AKTYWNEJ WARSZAWY powinny przed startem wejść na podany link i założyć sobie konto w naszym systemie (niepełnoletnim zakładają rodzice). Dzięki temu po starcie zapisów, szybciej znajdą się na liście startowej, bo ominą procedurę zakładania konta, wystarczy zalogowanie.

Równie ważne jest dokonanie opłaty startowej (bez niej nie można wziąć udziału w biegu). Do poniedziałku 27 lipca włącznie wynosi ona 50 zł, od wtorku 28 lipca - 60 zł.

Opłat można dokonywać wyłącznie za pomocą systemu automatycznych płatności online. Przekierowanie do płatności następuje bezpośrednio po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego na stronie https://zapisy.aktywnawarszawa.waw.pl. W przypadku osób, które nie mają konta bankowego z obsługą internetową istnieje możliwość wygenerowania druku do opłaty np. na poczcie, jednak wtedy księgowanie takiej wpłaty trwa do kilku dni.

Bieg odbędzie się 22 sierpnia. Start pierwszego zawodnika przewidziano na godzinę 8:00.

Listy startowe z godzinami startów zostaną opublikowane najpóźniej na 48 godzin przed startem na stronie www.aktywnawarszawa.pl oraz w serwisie Facebook https://www.facebook.com/AKTYWNAWARSZAWA/