#biegbezlimitu za to z radością! Zapisy od 22 maja!

20 maja 2020
#biegbezlimitu za to z radością! Zapisy od 22 maja!

Bez wyznaczania limitu kilometrów i maksymalnego pułapu uczestników, bez rywalizacji, za to z ogromną porcją dobrej, biegowej zabawy, gdziekolwiek jesteście. W ostatni weekend maja zapraszamy na Bieg bez limitu!

 

Udział w wyzwaniu jest całkowicie bezpłatny. Zapisy na wydarzenie rozpoczynają się już w piątek, 22 maja na stronie www.

Aktywnie i bez limitu w ostatni weekend maja

Wydarzenie odbędzie się w dniach 29-31 maja. Gdzie? Tu nie ma ograniczeń, bo to impreza wirtualna. Jej wyróżnikiem jest tytułowy brak limitu: osób, kilometrów czy rodzaju aktywności. Gwarantujemy również nielimitowaną ilość pobiegowych endorfin!

Pobiec może każdy niezależnie od miejsca zamieszkania, gdyż jest to bieg wirtualny. Jedyne, o czym warto pamiętać, to wymagane środki bezpieczeństwa. Nie trzeba być biegaczem ani sportowcem. Nie trzeba nawet koniecznie biegać – można np. wybrać inną aktywność - i podzielić się z nią w wydarzeniu na profilu facebookowym AKTYWNEJ WARSZAWY używając hasztagu #biegbezlimitu.

Proste zasady

Aby wziąć udział w naszym wydarzeniu, wystarczy się zarejestrować i w dniach 29-31 maja dodać swoją aktywność na profilu wydarzenia na FB. Może to być uśmiechnięte zdjęcie, zrzut z aplikacji czy krótka informacja o podjętym wyzwaniu. Tu nie ma miejsca na rywalizację, liczy się przede wszystkim dobra zabawa i integracja środowiska.

Z nami także przygotujesz się do biegu, gdyż w ramach pakietu startowego od Fit Adept dostaniesz dostęp do bezpłatnych treningów online na profesjonalnej platformie. Czego chcieć więcej?

#bieg bez limitu i po nagrody

Zdjęcie z kotem, bieg z psem, w przebraniu, wyścig z sąsiadem, po lesie, rajd z przeszkodami czy sprint po lody? Tu także stawiamy na kreatywność bez limitu! Dwadzieścia najciekawszych komentarzy z hasztagiem #biegbezlimitu zostanie nagrodzone zestawem gadżetów.

 

„Bieg bez limitu” organizuje Miasto Stołecznego Warszawa, Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA, największa w Polsce sieć trenerów personalnych FitAdept, przy wsparciu PKO Banku Polskiego, Sponsora Strategicznego Warszawskiej Triady Biegowej „Zabiegaj o pamięć”.