Podsumowanie lata 2021 na basenach letnich [ZDJĘCIA]

1 września 2021
Podsumowanie lata 2021 na basenach letnich [ZDJĘCIA]

Wielu z Was – dzieci, młodzież, dorośli i seniorzy – bawiło się z nami przez całe lato 2021 na basenach letnich AKTYWNEJ WARSZAWY.

Już w drugi wakacyjny weekend czerwca zaprosiliśmy Was na baseny letnie w Ośrodku Inflancka, a za kolejnych kilka dni wspólnie bawiliśmy się w Parku Wodnym Moczydło.

W te letnie dni chętnie wybieraliście relaks na świeżym powietrzu, szukaliście ochłody, a przede wszystkim świetnie spędzaliście wolny wakacyjny czas. W lipcu gdy temperatury wskazywały znacznie powyżej 25 stopni, wizyta na basenach była doskonałym sposobem na wypoczynek dla spragnionych relaksu  i aktywność dla tych, którzy lubią pływać.

Moc atrakcji i niespodzianek

Atrakcji w tym sezonie było sporo, zarówno na basenach letnich Ośrodka Inflancka jak i w Parku Wodnym Moczydło.

Na basenach w Ośrodku Inflancka po raz pierwszy mogliście korzystać z nowo zbudowanych przebieralni i toalet oraz z tarasu z widokiem na cały kompleks i okolice. To nie wszystko. Z radością patrzyliśmy na roześmiane buzie dzieci bawiących się na nowo powstałym placu zabaw.

Fantastycznym powiewem lata była wspólna zabawa W rytmie wakacji  w Parku Wodnym Moczydło. Teatrzyk, animacje, dmuchańce i skoki na gigantycznych trampolinach, pokazy iluzjonisty, sportowe konkurencje oraz zumba w wodzie - tak było  we wtorek 20 lipca.

Więcej atrakcji?

Oczywiście mnóstwo tańca i ćwiczeń dla zdrowia i utrzymania formy, czyli zumba w wodzie i na trawie w obu Ośrodkach.

Szczepienia w weekend

Dodatkowo specjalnie dla Was na terenie Parku Wodnego Moczydło został uruchomiony punkt szczepień, który otwarty był dla Was w każdy weekend w wybranych godzinach.

Zabawa dla każdego

W pierwszych miesiącach wakacji (od czerwca do lipca włącznie) za sprawą ciepłej, a czasem wręcz upalnej pogody odwiedziło nas 105 183 osób. Znaczne pogorszenie warunków atmosferycznych w sierpniu sprawiło, że oba nasze baseny letnie odwiedziło 17 435 osób. Łącznie przez całe wakacje (od połowy czerwca do końca sierpnia) 122 618 osób bawiło się na basenach letnich AKTYWNEJ WARSZAWY. Korzystaliście z nich od rana do wieczora bez względu na wiek, a wszystko odbywało się z poszanowaniem zasad bezpieczeństwa i reżimu sanitarnego.

Przeżyjmy to jeszcze raz! Zapraszamy do galerii zdjęć z Waszej wakacyjnej zabawy.

Dziękujemy za wspólną zabawę!