Wybierz swój program sportowy

3 września 2019
Wybierz swój program sportowy

Ania już od września chodzi na aqua aerobik, a jej córka Zuzia właśnie rozpoczęła naukę pływania. Na zajęcia uczęszcza już kolejną edycję w ramach programów sportowych realizowanych w AKTYWNEJ WARSZAWIE.

Monika w wybranym przez siebie Ośrodku sportowym  znalazła zajęcia fitness, które nie tylko doskonale mogła wpasować w swój rozkład tygodnia, ale też wybrać to, czego jej umysł i ciało najbardziej potrzebują. Dodatkowo po sąsiedzku, blisko pracy.

70-letnia Helena ma sąsiadów w podobnym wieku, Henryka i Elżbietę. Wszyscy byli kiedyś zapalonymi biegaczami. Aby wiosną, w dobrym zdrowiu i kondycji wrócić na biegowe trasy, każde z nich uczestniczy w zajęciach AKTYWNEJ WARSZAWY, każde według własnego pomysłu. Helena bierze udział w zajęciach dla seniorów na pływalni. Henryk ćwiczy na siłowni pod okiem trenera z doświadczeniem w pracy z osobami dojrzałymi. Elżbieta zaś wybrała zajęcia na sali gimnastycznej.

Stołeczne Centrum Sportu AKTWNA WARSZAWA realizuje programy wśród których można znaleźć zajęcia dostosowane do potrzeb i możliwości osób różnych grup wiekowych, dostępne niezależnie od poziomu sprawności fizycznej.

WYBIERZ PROGRAM SPORTOWY:

nauka pływania, aqua aerobnik, aqua bike, rehabilitacja w wodzie, aktywna mama. Sprawdź szczegóły: TUTAJ. 

Wybierz swój Ośrodek sportowy: Inflancka, Polonia, Rozbrat, Namysłowska, Grzybowska

fitness, zumba, joga. Sprawdź szczegóły: TUTAJ.

Wybierz Ośrodek sportowy: Inflancka, Rozbrat, Namysłowska, Grzybowska, Solec.

na sali, na siłowni, na pływalni. Sprawdź szczegóły: TUTAJ.

Wybierz Ośrodek sportowy: Inflancka, Rozbrat, Namysłowska, Grzybowska, Solec

Chcesz dołączyć do Programu i brać udział w zajęciach organizowanych w wybranym przez Ciebie Ośrodku SCS AW?

Trzy kroki do zdrowia poprzez aktywność sportową:

1 krok

Wybierz dla siebie lub bliskiej Ci osoby ulubioną aktywność spośród wielu dostępnych:

AKTYWNIE W WODZIE

AKTYWNIE PO PRACY

AKTYWNY SENIOR

2 krok

Wybierz Ośrodek, w którym chcesz realizować zajęcia:

Ośrodek Inflancka

Ośrodek Rozbrat

Ośrodek Namysłowska 

Ośrodek Grzybowska

Ośrodek Solec

Ośrodek Polonia

3 krok

Skontaktuj się z nami:

Telefonicznie lub osobiście zgłoś się do wcześniej wybranego Ośrodka SCS AW.

Ciesz się zdrowym i aktywnym życiem!

Zachęcamy do śledzenia naszej strony  oraz Facebooka, gdzie na bieżąco będziemy komunikować o dostępnych programach w poszczególnych Ośrodkach Stołecznego Centrum Sportu Aktywna Warszawa.

 

Szeroki wachlarz usług oraz bogate zaplecze sportowe pozwala sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Tylko my dysponujemy jednocześnie pływalniami, stokiem narciarskim, lodowiskami i siłowniami. Nasze obiekty znajdują się w różnych częściach Warszawy, co pozwala w łatwy sposób do nas dotrzeć nawet z najbardziej odległych części miasta, zarówno autem, jak i komunikacją miejską, aby korzystać ze swoich ulubionych zajęć i programów. Baza AKTYWNEJ WARSZAWY jest cały czas unowocześniana, aby jeszcze lepiej zaspokajać potrzeby mieszkańców stolicy. Na stałe zarządzamy i administrujemy Ośrodkami sportowymi zlokalizowanymi w prawie każdej dzielnicy. Do dyspozycji oddajemy następujące Ośrodki, m.in.: Rozbrat, Inflancka, Polonia, Grzybowska, Namysłowska, Solec, Stegny, Park Wodny Moczydło. W obszarze swojej działalności mamy również 3 ośrodki sezonowe: Letnia Strefa Rekreacyjna, Lodowisko na Rynku Starego Miasta oraz Lodowisko przed Pałacem Kultury i Nauki.