Szukasz prezentu na święta? Mamy coś co Ci się spodoba!

4 grudnia 2018
Szukasz prezentu na święta? Mamy coś co Ci się spodoba!

Zaczynacie już się rozglądać za prezentami świątecznymi?
Podarujcie bliskim kartę WSPÓLNA AKTYWNA – jedna karta wiele możliwości.

Dzięki tej karcie będą mogli Państwo łatwiej i przyjemniej korzystać z usług jakie oferują nasze obiekty za pomocą nowej karty „WSPÓLNA AKTYWNA – jedna karta wiele możliwości”, stworzona przez Ośrodki Stołecznego Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA.

W tym celu połączyliśmy szeroki zakres możliwości w jedną, atrakcyjną ofertę. Obecnie na kartę „WSPÓLNA AKTYWNA” mogą Państwo skorzystać z oferty Ośrodka SolecGrzybowskaRozbrat – Jutrzenka jak również Ośrodka Inflancka Wszystkie wymienione Ośrodki posiadają Elektroniczny System Obsługi Klienta, dzięki któremu możliwe było uruchomienie takiej usługi. W przyszłości planujemy dołączenie kolejnych naszych Ośrodków.

Nasza oferta skierowana jest nie tylko dla aktywnych i młodych mieszkańców m.st. Warszawy i okolic uprawiających sport i ceniących sobie swobodę i niezależność, ale również dla seniorów, którzy dbają o swoje zdrowie i samopoczucie.

Za okazaniem karty mogą Państwo ćwiczyć w dowolnym Ośrodku objętym programem bez konieczności wykupowania dodatkowych karnetów. To Państwo decydują kiedy i gdzie skorzystają z naszych usług.

Kartę można doładować za 150 zł, 200 zł oraz 300 zł. Przy zakupie dowolnej kwoty otrzymują Państwo zniżkę nawet do 20 %.Oznacza to, że przy doładowaniu karty kwotą np. 300 zł zyskują Państwo do wykorzystania kwotę 60 zł. Za wykupioną kwotę opłacić możemy tylko bilety jednorazowego wstępu (dla siebie i osób towarzyszących) zgodnie z cennikiem usług danego Ośrodka – kartą nie opłacamy karnetów za zajęcia zorganizowane (w zakładce cennik znajdą Państwo wykaz usług świadczonych w poszczególnych Ośrodkach).

KARTA WSPÓLNA

CENA KARTY

WARTOŚĆ KARTY

OKRES WAŻNOŚCI

   Karta 150

   150 zł

       165 zł

          90 dni

   Karta 200

   200 zł

       230 zł

          90 dni

   Karta 300

   300 zł

       360 zł

    90 dni


Bez względu na kwotę doładowania z karty mogą Państwo korzystać przez okres 90 dni od daty aktywacji. Aby móc dalej posługiwać się kartą należy ją po tym czasie ponownie doładować (nie przekraczając 30 dni od daty ostatniej dezaktywacji).

Zróżnicowana oferta karty „WSPÓLNA AKTYWNA” sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie i pozwala na wspólną aktywność całej rodziny. Jest to idealne rozwiązanie, dzięki któremu z usług Ośrodków mogą korzystać w sposób wygodny i bezpieczny również dzieci bez posiadania przy sobie gotówki.

Kartę można zakupić w recepcjach wyżej wymienionych Ośrodków. Wychodząc naprzeciw oczekiwanim Klientów umożliwiamy Państwu doładowanie konta drogą elektroniczną poprzez naszą stronę  www.aktywnawarszawa.pl
Jest to nasz pierwszy program sportowy, który umożliwia łączenie w dowolny sposób, według zainteresowań Klienta, dyscyplin sportowych w różnych Ośrodkach – minimum formalności, maksimum możliwości.