Światowy Dzień Śniegu 20.01.2019

18 stycznia 2019
Światowy Dzień Śniegu 20.01.2019

Światowy Dzień Śniegu 20.01.2019:

  • 9.00 - 14.00 Zawody Narciarskie o Puchar Krecika (do 14 stok dostępny tylko dla uczestników zawodów)
  • od godz. 14 bezpłatne porady instruktorów SITN PZN (od 14 stok dostępny dla klientów indywidualnych) 

Bezpiecznie na narty z Instruktorem PZN

W najbliższą niedzielę odbędzie się FIS WORLD SNOW DAY, czyli Światowy Dzień Śniegu, który jest częścią Kampanii Międzynarodowej Federacji Narciarskiej (FIS), zatytułowanej "Bring Children to the Snow", mającej na celu promowanie nie tylko zabawy na śniegu, ale również edukacji związanej ze śniegiem.

20 stycznia 2019 roku odbędzie się już VIII edycja tego wielkiego święta, które z każdym rokiem przyciąga coraz więcej sympatyków. Zapraszamy w najbliższą niedzielę od godz. 14 będzie można bezpłatnie skorzystać z porad instruktorów narciarstwa, którzy będą do Państwa dyspozycji w specjalnie wyznaczonym punkcie przy stoku.

Zawody Narciarskie o Puchar Krecika

Konkurs zostanie rozegrany w konkurencji slalom gigant, zgodnie z Narciarskim Regulaminem Sportowym. UDZIAŁ W ZAWODACH JEST BEZPŁATNY.

Zgłoszenia do zawodów przyjmowane są wyłącznie za pomocą serwisu http://enarty.wkn.pl/ do dnia 19 stycznia br. do godz.16.00 oraz w dniu zawodów w biurze Warszawskiego Klubu Narciarskiego w godz. 7:50 - 8:10. 

Uczestnikom każdej kategorii wiekowej rozegranej podczas Zawodów o Puchar Krecika zostaną wręczone puchary za miejsca I – III oraz pamiątkowe dyplomy za miejsca I - VI.  .

Do zobaczenia na Szczęśliwicach.