SNOW EXPO pierwszy raz na Górce Szczęśliwickiej

5 października 2018
SNOW EXPO pierwszy raz na Górce Szczęśliwickiej

W ostatni weekend października w Warszawie zagości SNOW EXPO – trzecia edycja niesamowitego zimowego show! Pierwszy raz gospodarzem wydarzenia będzie Górka Szczęśliwicka (Ośrodek Szczęśliwice), a partnerem Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA.

Miłośnicy białego szaleństwa spróbują prawdziwych zimowych aktywności. W tym roku na Górce Szczęśliwickiej wypróbujecie najnowsze modele nart, a na stadionie PGE Narodowym spróbujecie swoich sił w zawodach wspinaczkowych. Wśród atrakcji znajdziecie jeszcze m.in. symulator narciarski, skocznię narciarską dla dzieci, ice bary, regionalne stroje i smakołyki.

Podróże po zimowej Europie

Odwiedzając SNOW EXPO przeniesiecie się do państw słynących z aktywnego wypoczynku zimą. Polska, Czechy, Słowacja, Austria, Włochy, Słowenia, a nawet Hiszpania zaprezentują swoją kulturę oraz ofertę rekreacyjno – wypoczynkową. To niepowtarzalna okazja by poznać najnowsze trendy w sprzęcie narciarskim, snowboardowym czy wspinaczkowym.

Gwiazdy sportu na wyciągnięcie ręki

Na fanów czekają bohaterowie polskiego himalaizmu m.in. Andrzej „Jędrek” Bargiel – pierwszy człowiek na świecie, który zjechał na nartach zimą z K2. Zainteresowani będą mogli również porozmawiać z legendarnym trenerem polskich skoczków narciarskich Apoloniuszem Tajnerem. Podczas tych trzech dni spotkacie w jednym miejscu nie tylko sportowców i podróżników, ale również specjalistów do spraw przygotowania fizycznego (lekarzy medycyny sportowej, fizjoterapeutów) oraz ekspertów w doborze odpowiedniego sprzętu.

W piątek w godz. 14.30 - 16.30 otwarte szkolenie z jazdy na tyczkach prowadzić będzie wielokrotny Mistrz Polski Maciej Bydliński.

- 50 % na bilety czasowe na Górce Szczęśliwickiej

SNOW EXPO 2018 poprzedzi konferencja prasowa w piątek 26 października, która oficjalnie otworzy targi. Będziecie mogli skorzystać ze specjalnie przygotowanej promocji cenowej - 50% na bilety czasowe na korzystanie ze stoku przez cały weekend. Nowa mata zjazdowa, nowy taras widokowy i wymieniona instalacja oświetleniowa to tylko niektóre z niedawno wprowadzonych usprawnień. Przekonajcie się sami co oferuje zmodernizowana Górka Szczęśliwicka!

SNOW EXPO i Narodowy SKI Test odbędą się w dniach:

  • 26.10.2018 r. (piątek) w godz. 9:00 - 19.00
  • 27.10.2018 r. w godz.9:00 – 18:00
  • 28.10.2018 r. w godz. 9:00 – 17:00
UWAGA! Godziny dostępności stoku:
  • w piątek w godz. 10.00 - 15.00 stok niedostępny (zawody w slalomie równoległym)
  • w piątek stok dostępny od godz. 15.00 - 20.00
  • w sobotę stok dostępny od godz. 9.00 - 20.00
  • w niedzielę stok dostępny od godz. 9.00 - 20.00

Bilet SNOW EXPO uprawnia do wejścia zarówno na SNOW EXPO jak i Narodowy SKI Test na Górce Szczęśliwickiej, gdzie możecie testować narty do woli!

 „SNOW EXPO – Nie tylko dla narciarzy!” oraz „Narodowy SKI Test”. Nie może Was zabraknąć!

Kup Biet    Program