Program „Zima w Mieście” – Dziękujemy, że byliście z nami

11 lutego 2019
Program „Zima w Mieście” – Dziękujemy, że byliście z nami

Podczas dwutygodniowych ferii zimowych w ośrodkach Stołecznego Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA realizowany był program „Zima w Mieście” 2019.
Program cieszył się niesamowitą popularnością, wzięło w nim udział 9 226 uczniów z warszawskich szkół. Dla porównania w zeszłorocznym programie „Zima w Mieście” 2018 wcięło udział 8 630 uczniów.

Program skierowany był do wszystkich uczniów z warszawskich szkół, którzy w czasie ferii nigdzie nie wyjechały. Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA udostępniło lodowiska, pływalnie, hale sportowe oraz stok narciarski. Ośrodki były czynne od poniedziałku do piątku i w tym czasie uczniowie mogli skorzystać z darmowych atrakcji, które dostępne były w placówkach.  Pod okiem wykwalifikowanych instruktorów dzieciaki uczestniczyły w zabawach, konkursach i zajęciach sportowych zarówno indywidualnie jak i grupowo.

Imprezy rekreacyjno-sportowe

Dodatkowo AKTYWNA WARSZAWA zorganizowała kilka imprez rekreacyjno - sportowych w Ośrodku Solec oraz na Torze Łyżwiarskim Stegny, gdzie w konkursach i zabawach uczestniczyło prawie 600 uczniów z warszawskich szkół.

Fantastyczna, trzygodzinna „Impreza Karnawałowa”, która odbyła się na lodowisku przed Pałacem Kultury i Nauki przyciągnęła do zabawy 310 uczniów.

Stok narciarski w Ośrodku Szczęśliwice cieszył się największą popularnością. Pomimo braku śniegu w Warszawie, gospodarze zadbali by stok był dobrze przygotowany, a dzieci cieszyły się śniegiem, co pokazała doskonała frekwencja. 3 411 małych narciarzy doskonaliło swoje narciarskie i snowboardowe umiejętności podczas tegorocznych ferii zimowych.

Wyniki frekwencji mówią same za siebie, dlatego każdego roku AKTYWNA WARSZAWA organizuje dla warszawskich dzieci ferie i nowe atrakcje. Dołożymy starań, żeby podczas kolejnej edycji było jeszcze więcej zabawy i sportowej rywalizacji.

Do zobaczenia za rok!