Lato w Mieście z Aktywną Warszawą

19 czerwca 2018
Lato w Mieście z Aktywną Warszawą

Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA zaprasza na „Lato w Mieście 2018”

Dla wszystkich uczniów pozostających w czasie wakacji w Warszawie Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA zorganizowało akcję „Lato w Mieście”. Jej celem jest zapewnienie ciekawego i zdrowego spędzenia wolnego czasu jak największej liczbie dzieci i młodzieży w wieku szkolnym.

W ramach  nieodpłatnych zajęć sportowych programu „Lato w Mieście” dzieci mogą w wyznaczonych godzinach korzystać nieodpłatnie z obiektów SCS AKTYWNA WARSZAWA tj.  pływalni letniej oraz pływalni krytych, hal sportowych, toru rolkarskiego. Mogą grać w tenisa stołowego i ziemnego, w koszykówkę, jeździć na rolkach, deskorolkach i hulajnogach, a także korzystać z Letniej Strefy Rekreacji, w której znajdują się boiska do siatkówki plażowej wraz ze strefą chillout-u. A wszystko to pod opieką wykwalifikowanych instruktorów, którzy służyć będą radą i pomocą przy stawianiu pierwszych kroków i w doskonaleniu umiejętności.

Dzieci mogą również brać udział w specjalnie dla nich zorganizowanych imprezach sportowo-rekreacyjnych m.in. :

  • w dniu 3 lipca 2018r. w godz. 10.00- 13.00 w Ośrodku Stegny
  • w dniu 3 sierpnia 2018r. w godz. 10.00 -13.00 w Ośrodku Stegny

Ponadto imprezy odbędą się w Letniej Strefie Rekreacji w dniach 04.07.2018 r. w godz. 10.00 do 13.00  oraz 01.08.2018 r. w godz. 10.00 do 13.00.
W programie m.in. konkursy tematyczne, zorbing, siatkówka na wesoło, dmuchańce )symulator surfingu, statek piracki), duże postaci piratów.
Prosimy grupy zorganizowane o dokonywanie rezerwacji na adres e mailowy: pjablonski@aktywnawarszawa.waw.pl dopiskiem „Lato w Mieście 2018”.

Przez cały okres wakacji w Letniej Strefie Rekreacji będą organizowane wyjątkowe zajęcia m.in z nauki i doskonalenia gry w siatkówkę plażową, beach soccera, ćwiczenia z kalinistyki pod opieką wykwalifikowanych instruktorów. 

Pragniemy, aby wspaniała lokalizacja Strefy oraz zaproponowany program sprawiły, że to miejsce stanie się „Centrum aktywnego wypoczynku dla uczestników Lata w Mieście”.

Sczegóły Akcji "Lato w Mieśćie" dostępne tutaj