Ośrodki SCS AW w okresie świątecznym i po 28 grudnia [SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ]

23 grudnia 2020
Ośrodki SCS AW w okresie świątecznym i po 28 grudnia [SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ]

Szanowni Państwo,

rozporządzenie Rady Ministrów z dn. 21.12.2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii wprowadziło nowe obostrzenia, w wyniku których jesteśmy zmuszeni ograniczyć działalność Ośrodków SCS AW.

W okresie od 28 grudnia 2020 r. do 17 stycznia 2021 (lub na kolejny okres, jeśli rządowe restrykcje zostaną wydłużone) pływalnie w Ośrodkach Rozbrat, Grzybowska, Namysłowska, Polonia będą nieczynne.

Członków kadry narodowej polskich związków sportowych zapraszamy na pływalnię w Ośrodku Inflancka. Szczegóły na stronie Ośrodka Inflancka – tutaj.

Nieczynny będzie również Ośrodek Szczęśliwice i Ośrodek Solec. W okresie od 28 grudnia 2020 r. do 17 stycznia 2021  będzie możliwe korzystanie z krytych kortów tenisowych w Ośrodku Legia-Korty – więcej o dostępności kortów tu.

Lodowsko w Ośrodku Stegny dostępne będzie również w ograniczonym zakresie z uwagi na rządowe rozporządzenie. Szczegóły na stronie Ośrodka Stegny - tutaj

Więcej o dostępności Ośrodków:

Ośrodek Rozbrat - tutaj

Skatepark Jutrzenka - tutaj

Ośrodek Solec - tutaj

Ośrodek Namysłowska - tutaj

Ośrodek Grzybowska - tutaj

Ośrodek Polonia - tutaj

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy. Zachęcamy do śledzenia naszej strony www i serwisu Facebook, gdzie będziemy podawali najnowsze informacje.