Ośrodki SCS AW do 18 kwietnia [SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ]

9 kwietnia 2021
Ośrodki SCS AW do 18 kwietnia [SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ]

Szanowni Państwo,

niestety najnowsze rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii wprowadziło nowe obostrzenia, w wyniku których jesteśmy zmuszeni ograniczyć działalność Ośrodków SCS AW.

W okresie od 9 kwietnia do 18 kwietnia 2021 (lub na kolejny okres, jeśli rządowe restrykcje zostaną wydłużone) pływalnie w Ośrodkach Rozbrat, Grzybowska, Namysłowska będą nieczynne. Podobnie, z uwagi na dramatycznie pogarszającą się sytuację epidemiologiczną oraz rozporządzenie Rady Ministrów stok narciarski w Ośrodku Szczęśliwice będzie całkowicie zamknięty do niedzieli 18 kwietnia br. (lub dłużej jeśli tak postanowi rząd).

Nieczynny dla klientów indywidualnych będzie również Ośrodek Solec oraz Ośrodek Stegny.

Członków kadry narodowej polskich związków sportowych uprawiających dyscypliny olimpijskie oraz zawodników przygotowujących się do igrzysk olimpijskich, paraolimpijskich lub igrzysk głuchych zapraszamy na pływalnię w Ośrodku Inflancka (szczegóły - TUTAJ) oraz Ośrodku Polonia (szczegóły – TUTAJ), natomiast sportowców zawodowych i podmioty uprawnione na halę sportową w Ośrodku Stegny (szczegóły – TUTAJ) i na korty w Ośrodku Legia - korty (szczegóły - TUTAJ)

Więcej o dostępności Ośrodków:

Ośrodek Rozbrat - TUTAJ

Ośrodek Namysłowska - TUTAJ

Ośrodek Grzybowska - TUTAJ

Ośrodek Solec - TUTAJ

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy. Zachęcamy do śledzenia naszej strony www i serwisu Facebook, gdzie będziemy podawali najnowsze informacje.