Ośrodki SCS AW do 14 lutego [SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ]

1 lutego 2021
Ośrodki SCS AW do 14 lutego [SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ]

Szanowni Państwo,

zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dn. 29.01.2021 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii wcześniej wprowadzone restrykcje zostają przedłużone, co oznacza, że nadal jesteśmy zmuszeni ograniczyć działalność Ośrodków SCS AW.

W okresie  do 14 lutego 2021 (lub na kolejny okres, jeśli rządowe restrykcje zostaną wydłużone) pływalnie w Ośrodkach Rozbrat, Grzybowska, Namysłowska będą nieczynne.

Członków kadry narodowej polskich związków sportowych zapraszamy na pływalnię w Ośrodku Inflancka. Szczegóły na stronie Ośrodka Inflancka – tutaj. Od 25 stycznia 2021 r. ponownie otwarta jest także pływalnia w Ośrodku Polonia. Szczegóły na stronie Ośrodka Polonia - tutaj. 

Od dnia 25 stycznia wznawiamy także działalność Ośrodka Szczęśliwice w ograniczonym zakresie, w granicach prawa. Szczegóły na stronie Ośrodka Szczęśliwice - tutaj.

Nieczynny pozostaje Ośrodek Solec. W okresie do 14 lutego 2021  będzie możliwe korzystanie z krytych kortów tenisowych w Ośrodku Legia-Korty – więcej o dostępności kortów tu.

Lodowsko w Ośrodku Stegny dostępne będzie również w ograniczonym zakresie z uwagi na rządowe rozporządzenie. Szczegóły na stronie Ośrodka Stegny - tutaj

Więcej o dostępności Ośrodków:

Ośrodek Rozbrat - tutaj

Skatepark Jutrzenka - tutaj

Ośrodek Solec - tutaj

Ośrodek Namysłowska - tutaj

Ośrodek Grzybowska - tutaj

Ośrodek Polonia - tutaj

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy. Zachęcamy do śledzenia naszej strony www i serwisu Facebook, gdzie będziemy podawali najnowsze informacje.