Ośrodki

23 listopada 2017

Nowe sportowe wyzwanie przed AKTYWNĄ WARSZAWĄ

Ostatnio mieliśmy przyjemność gościć powszechnie znaną i lubianą rekordzistkę świata, multimedalistkę mistrzynię olimpijską i świata w rzucie młotem Anitę Włodarczyk oraz Wiceprezydent m.st. Warszawy - Renatę Kaznowską w Ośrodku Rozbrat SCS AKTYWNA WARSZAWA. Spotkanie jest  zapoczątkowaniem wspólnego projektu, którego efekty poznacie w najbliższym czasie :D

WIĘCEJ
23 listopada 2017

Wioślarski Tytan Warszawy

28.11.2017 w Ośrodku Solec odbędą się zawody pod nazwą Wioślarski Tytan Warszawy organizowane przez Warszawskie Towarzystwo Wioślarskie. W związku z tym hala sportowa będzie wyłączona dla Klientów indywidualnych.

WIĘCEJ
22 listopada 2017

Planowane otwarcie Lodowiska Moczydło 24.11.2017

Otwarcie lodowiska sezonowego na terenie Parku Wodnego Moczydło zaplanowano w piątek 24 listopada. Obiekt będzie czynny 7 dni w tygodniu w godzinach 9.00 - 21.00. Przerwy technologiczne zaplanowano w godzinach: 13.00 - 14.00 i 17.00 - 18.00. W czasie przerw technologicznych lodowisko będzie nieczynne.
WIĘCEJ
21 listopada 2017

Dwa medale naszej instruktorki!

Nasza instruktorka zdobyła dwa medale w pływaniu na Zimowych Mistrzostwach Polski Masters.

WIĘCEJ
20 listopada 2017

27 stycznia 2018 roku 29. Warszawski Triathlon Zimowy na Stegnach

Tradycyjnie już, zawody zaplanowaliśmy w trzech konkurencjach: bieg terenowy, jazda na łyżwach i wyścig kolarski. Impreza jest otwarta dla wszystkich chętnych. Jak co roku rywalizować możecie indywidualnie i drużynowo. W zawodach drużynowych mogą startować zespoły składające się z 2-3 osób. Serdecznie zapraszamy! 

WIĘCEJ
Zimowa Aktywna

Zimowa Aktywna

Szanowni Państwo,

wkrótce otwarcie zimowych obiektów Stołecznego Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA. Zachęcamy do śledzenia naszej strony, na której znajdziecie Państwo informacje o eventach i programach jakie przygotowaliśmy.

WIĘCEJ
8 listopada 2017

Ośrodek Grzybowska: Nowy cykl grupowych nauk pływania

Od 1 grudnia br. zapraszamy na zapisy do kolejnego cyklu grupowej nauki pływania w Ośrodku Grzybowska. Dodatkowo informujemy, że zostały utworzone nowe grupy we wtorki.

WIĘCEJ
27 października 2017

Ośrodek Grzybowska: Zmiana instruktora na zajęciach AKTYWNA MAMA i REHABILITACJA W WODZIE

Od 10 listopada br. zajęcia Aktywna Mama oraz Rehabilitacja w Wodzie prowadzić będzie mgr Aneta Bugalska.

WIĘCEJ
16 października 2017

Karty MultiSport honorowane w Ośrodku Polonia

Od października 2017r. w Ośrodku Polonia  honorowane są karty MultiSport sieci Benefit Systems. Są to multikarnety: MultiSport Classic i Classic Kids, MultiSport Plus, MultiSport Kids, MultiActive Wejście Jednorazowe i Kids Wejście Jednorazowe. Karty te upoważniają Klientów do korzystania z biletów 45 min. na pływalni OP.

WIĘCEJ